reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

:szok: Wiesz może kto w końcu się poznał co dolega dzieciaczkom? Jakie badania mieli?

Szczegółów nie znam ale na pewno jak spotkam sąsiadke to jeszcze wypytam. Wiem tylko, że mieli szczegółowe badania krwi.

wróciłyśmy ze spacerku z ciocią i mała padła bez kolacji :-D

a się pochwalę - wygrałam w konkursie torbę skorzaną, właśnie przyszła a w środku jeszcze jeden miły prezent ..skórzany portfel do kompletu :-) milusio! :-)

Gratulacje. Ja też niedawno wygrałam ale tylko elektryczny czajnik z filtrem antykamiennym.
 
reklama
Szczegółów nie znam ale na pewno jak spotkam sąsiadke to jeszcze wypytam. Wiem tylko, że mieli szczegółowe badania krwi.
Można zrobić badanie krwi w kierunku przeciwciał IgE, ale niestety brak przeciwciał nie daje 100% pewności, że nie ma alergii. Ale na pewno warto zrobić, jeżeli jest podejrzenie alergii.
 
Witam się po pracy:tak:
mała śpi, maż na pępkowym a ja mam czas dla siebie;-)

tigger moja też tak robiła:crazy: ale nie wiązałam szafek bo miałam wrażenie że jeszcze bardziej się nimi interesuje:szok:

sandi ja poszłam do pracy i wstyd się przyznać ale wyłączam się i skupiam się na pracy:-) może dlatego że mała jest w dobrych rękach i ja o tym wiem:-)

gratulacje dziewczyny Wy to ma cię szczęście:-) ja nigdy nic nie wygrałam:no:
 
ja też mało myślę o Zosi w pracy, ale dlatego, że mało pracuję:tak: nie wyobrażam sobie tak jak dziewczyny po 8 h codziennie:no:
 
dzień doberek

Agutek, gratuluję :-). Torba by mi się przydała i portfel też :tak:. A to był konkurs Jacobs?

My dzisiaj byliśmy wymienić mój rower, bo był trochę za duży i tak nam zeszło, że jak wróciliśmy to babcia już usypiała wnusia. W efekcie widziałam synka tylko rano :-(.

Nie to był konkurs w Twoim Stylu :-)

Czyli kupiliście rowery? ;-)

Gratulacje. Ja też niedawno wygrałam ale tylko elektryczny czajnik z filtrem antykamiennym.

Czemu tylko?
Fajnie, gratuluję :-)

Mój portfel całkiem fajniutki, podoba mi się. Torba tak troszkę mniej ;-) :-D
Ma taki kolor biały jakby z metalicznym pobłyskiem i dlatego mi to tak średnio pasi, ale jest ok :tak:Akurat na lato :happy:


ja też mało myślę o Zosi w pracy, ale dlatego, że mało pracuję:tak: nie wyobrażam sobie tak jak dziewczyny po 8 h codziennie:no:

Ja też sobie nie wyobrażałam.
Nie wiem czy pamiętacie jak marudziłam, że muszę wrócić, itp. Strasznie się tego bałam...a teraz potrafię nawet czasem zapomnieć by w ciągu tych 8h zadzwonić, bo wiem, że jest w dobrych rękach. Mam trochę czasu, który spędzam inaczej niż na przewijaniu itp ;-) Także do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet jeśli wydaje nam się to straszne :happy: Jak ostatnio mała była chora to normalnie nawet powiem wam, że lżej mi by było gdybym chodziła do pracy...bo z nią ciężko było ;-) :-D
No ale to nie zmienia faktu, że przy drugim dzidziusiu i tak chciałabym posiedzieć z nim dłużej w domu, pewnie że tak! Bo jednak dziecko to największy skarb :-)
 
reklama
Witam:-)
odnośnie rowerów to ja ukradnę mamy rower bo mam fajny kosz z przodu i dokupię ten fotelik co montuje sie na ramie:tak: z kaskiem to wydatek 200zł:baffled: i będziemy śmigać:-D

a jeśli chodzi o rowerek Natalki to się popsuł:angry: poszła linka ta od sterowania:baffled: mój mąż mówi że naprawi ale musi nawiercić jedna dziurkę:szok:
 
Do góry