reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

No i jak porównanie Huggisów i Pampersów Agutek?? :confused: Były y nas w promocji Hugisy za 37 zł mega paka i zastanawiałam się, czy by nie kupić, ale w końcu kupiliśmy Pampersy 3, tyle, że są trochę za duże na Piotrusia..
 
reklama
dla mnie lepsze huggisy - ale koniecznie superflexy - bo maja gumke na plecach co zapobiega wyciekaniu...pampersy nam przeciekały na plecy niestety...
 
wczoraj chcaiłam kupić huggisy 3 ale były pakowane po 60 szt. 34zł :confused: a pampersy 3 88szt. 47zł ale to było w realu u nas w tesco pampersy są po 42zł:tak: a czy huggisy są w większych opakowaniach niż 60szt.:confused: :confused: :confused:
 
Witajcie Mamuśki

Dostałam smsa od Justine - od 23 kwietnia jest z Małą w szpitalu bo po szczepieniu przeciw gruźlicy ma zapalenie węzła chłonnego i dostaje antybiotyk.

Bidulki się muszą w szpitalu męczyć...
 
Witajcie Mamuśki

Dostałam smsa od Justine - od 23 kwietnia jest z Małą w szpitalu bo po szczepieniu przeciw gruźlicy ma zapalenie węzła chłonnego i dostaje antybiotyk.

Bidulki się muszą w szpitalu męczyć...

Dużo zdrówka dla Małej i niech do nas szybko wracają:-)
 
ooojjjjoooojjjj to sie narobilo :szok:
justin wracajcie do nas jak najszybciej
zdroweczka zycze

apropos szczepionek czy to nie ma roznicy kiedy je zrobia bo my minelismy termin i teraz ammy nastepny dopiero na za 2 tygodnie czyli jak mamy bedzie mial prawie 3 miesiace:baffled:


wogule to nie wiem co sie z Tristanem ostatnio dzieje
nie moge dac sobie rady
ostatnie 2 dni wogule prawie nie spi w dzien
wczoraj np spal w sumie 30 minut
to byly 5 minutowe drzemki i budzil sie z takim wrzaskiem jakby go ze skory obdzierali
i tak jest od 2 dni
a jak nie spal to plakal bo byl zmeczony
i nic nie pomgalo noszenie bujanie ,skakanie spacerek nic
na wieczor mial juz takeimale oczka i dalej nie mogl spaci smoka odziwo wypluwal
nie przeszkadza mi jaknie spi ale jak tak krzyczy to juz jest problem
wczoraj zdral sobie az gardelko i ma chrypke
dzisiaj juz sie tez zaczzelo krzykim o piotej rano i juz nie spi
ale cale szczescie nbarazie sobie steka a tylko poplakuje a nie ryczy jak wczoraj:baffled:
 
Witajcie Mamuśki

Dostałam smsa od Justine - od 23 kwietnia jest z Małą w szpitalu bo po szczepieniu przeciw gruźlicy ma zapalenie węzła chłonnego i dostaje antybiotyk.

Bidulki się muszą w szpitalu męczyć...

ojoj :-( koniecznie pozdrów od nas dziewczynki!
niech Laura szybko wraca do zdrowia i do domku z mamą :-)


My mieliśmy mieć dzisiaj szczepienie i w ostatniej chwili lekarz wziął sobie wolne :wściekła/y: a jeszcze w poniedziałek zapewniali, że normalnie będzie pracował :baffled: wkurzyli mnie, bo następne szczepienia dopiero za tydzień, mała będzie już miała 8 tygodni :eek:
wszystko nam się poprzestawia...
 
dzień dobry:-) u nas ciężka noc Natalka marudziła jak szalona idę kupić jej cos do apteki na dziąsła bo strasznie się wyżywa na smoku i mojej piersi:szok: wczoraj wieczorem miała 37stopni
 
reklama
roksi mam nadzieję, że nic poważnego nie dolega Natali...
co ci polecili w aptece?

miloku i jak dzisiaj Tristanek?
też ciągle płacze czy już lepiej?


wiecie, wczoraj u nas było lodowato, więc dzisiaj ubrałam małą i siebie cieplutko na spacer, zebyśmy nie zmarzły...
wychodzimy na dwór a tu upał :oo:

w domu zimno, więc byłam przekonana, że na dworze tak samo jak dzisiaj tyle, że ze słońcem...
ale się zgrzałam :rolleyes:

na szczęście mała się nie upociła ;-)
 
Do góry