reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
znalazłam Ziajke 30 ok 17zł i Mustele 50+ 55zł tylko takie znam dla mluszków takich jak nasze chyba zdecyduje się na ziajkę lub nivea
 
Witajcie Mamuśki

Ja kupiłam krem Nivea Baby 30. On ma filtry mineralne a nie chemiczne czyli akurat dla naszych małolatów. Juz chyba wcześniej wklejałam link do wypowiedzi jakiegoś eksperta nt. używania kremów dla niemowlaków. Wadą kremów z filtrami mineralnymi jest to, że sie całkiem nei wchłaniają (przynajmniej ta Nivea) i Mały ma białawą buzię ale trudno. Teraz wlaśnie leży sobie w wózku przed domem (nie nakremowany) a tata go podobno pilnuje pijąc piwko i czytając gazetę ;). A mnie się udało skoczyć na zakupy a teraz mieszkanie musze ogarnąć.

A jeśli chodzi o ślinienie to u mnie tak jak u Agutka i Malagi - ślini się, puszcza bańki itp. ale chyba to jeszcze nie zęby :).
 
juz wiem o co chodzi z tymn slinieniem
zabki naszym pociecha rosna , ale nie przebijaja sie jeszcze tylko zaczynaja kielkowac tam w srodku i stad to slinienie.

a u nas pogoda pod psem wiec synek ubarany cieplo tzn body na kr rekaw , koszulak na dlugi i bluza nio i potry oczywiscie :tak: ;-)
 
Cześć Mamusie, my prawie cały czas na dworku siedzimy i wpadamy do domku na chwile, więc nawet nie mam czasu zajrzeć. Mała już w dzień mało sypia, wiec mam co robić, czekam na czas grzechotek jak na zbawienie, ale ja najdłużej poczekam. A dodatkowo walczę z ropka przy paznokciu bo lekarka na kontroli nawet nie zauwazyła, że coś się małej stało ( chyba za mocno jej przyciełam jak machała łapką). No cóż, musi mi wybaczyć. Miłego i słonecznego długiego weekendu Wam życzę.
 
Hejka.
Ja wróciłam właśnie z kontroli od gina.
Wszystko w porządku, po długim weekendzie idę jeszcze na cytologię, bo teraz nie mógł zrobić ze względu na lekkie plamienie.
Dostałam też jakieś globulki, żeby wszystko tam szybiej "wyczyścić", aby móc tę cytologię zrobić.
No i zabezpieczenie wybrane :-)
 
reklama
A dodatkowo walczę z ropka przy paznokciu bo lekarka na kontroli nawet nie zauwazyła, że coś się małej stało ( chyba za mocno jej przyciełam jak machała łapką). No cóż, musi mi wybaczyć. Miłego i słonecznego długiego weekendu Wam życzę.


Kasia a jak walczysz z tą ropką bo my już to przeszliśmy z dobrym skutkiem - dzieki rivanolovi i gencjanie.
 
Do góry