reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Witajcie Mamuski,
Ale mnie tu dawno nie bylo!
klopoty z komputerem!!!!!
tyle zaleglosci!
wkleilam kilka fotek mojej Hanulki na zamknietym!
milego ogladania!
 
reklama
a w ogóle to coś mało mam marcowych zagląda:confused: to pewnie dlatego że pogoda super i mamy z dzidziami cały dzień na dworze:tak: my też od rana spacerujemy wpadamy do domu na przerwe by się dożywić i spacerujemy dalej:laugh2:
 
Heh tigger przyzwyczajaj się, ze córka będzie coraz mniej spała w dzień...niestety :rolleyes:

Czasami chciałoby się, żeby dziecko pospało co nie? I miało się trochę czasu dla siebie ;-)

ALe jeszcze troszkę i będą bardziej kumate, da się grzechotkę i się same pobawią, bo teraz w rączkę nic nie wezmą...

Myślę, że powoli wychodzimy z tego najgorszego okresu ;-)

A potem będą wychodzące ząbki :-D

no wlasnie, teraz jak nie spi i sie nudzi, to od razu wrzask, bo przeciez ja na razie jestem jejjedyna atrakcja:-D
za jakis czas sie na szczescie zabawkami zajmie:-)

bo jaktak dalej pojdzie to spale wszytskie garnki(dzisiaj jeden mi sie udalo...);-)
 
dlaczego u mnie na suwaczku pojawia sie napis, ze Hanulka ma 2 miesiace,przeciez ma 2 i kilka dni!a wpisalam dobrze!
jak to jest?nie wiecie czesem?
 
no chyba, musez to sprawdzic!
Sluchajcie kochane...wiem, ze to troche pozno,ale dopiero teraz nadrabiam zaleglosci na forum!i w zwiazku z tym,ze dopiero teraz odczytalam gratulacje za urodzenie Hanulki chce bardzo,ale to bardzo

podziękować za gratulacje i ciepłe słówka
od was wszystkich!
Kochane jestescie wszystkie i kazda z osobna!
Wiedzialam,ze to najsympatyczniejsze dziewuszyska na forum!:-) :-) :-)
 
bogda witaj :tak: :-)

ide zaraz hanie ogladac:tak:



sluchajcie dziewczyny
czy to mozliwe zeby Tristan zaczal juz zabkowac?
slini sie jak buldog jakis , wszystko do buzi bieze , jak sie go przytula to zaslini cale ramie bo je sobie smokta
marudny jest strasznie , dydka rzuca p o calej buzi
w zasadzi ja mialam 3 mieisce jak mialam zabka pierwszego ale on ma dopiero 2 i 4 dni:szok: :szok:
 
reklama
ale mam refleks, co?ale lepiej pozno niz wcala!;-)

;-) :-p :-D


sluchajcie dziewczyny
czy to mozliwe zeby Tristan zaczal juz zabkowac?
slini sie jak buldog jakis , wszystko do buzi bieze , jak sie go przytula to zaslini cale ramie bo je sobie smokta
marudny jest strasznie , dydka rzuca p o calej buzi
w zasadzi ja mialam 3 mieisce jak mialam zabka pierwszego ale on ma dopiero 2 i 4 dni:szok: :szok:

miloku nie mam bladego pojęcia :no:
moja młoda też czasami się ślini, puszcza ślinowe bańki i ssie wszystko co znajduje się w pobliżu jej ust...


Laski jak ubieracie dzieci w te upały, bo ja już kompletnie nie wiem jak moją małą ubierać :baffled: Niby gorąco, a jednak wiatr dość mocny wieje :rolleyes:
 
Do góry