reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

roksi a może przemyj jej rumiankiem i zobacz, jak wieczorem bedzie gorzej i nie zauważysz poprawy to jedź do lekarza:-:)-(
kasia zastanawiam się czy to nie jest alergia na sierść w domu mamy psa:-(
objawy z zaczerwnienioną spojówka i łzawienim by się zgadzało:-(

Objawy
px.gif
px.gif
Objawy uczulenia na sierść zwierząt występują podczas przebywania w bezpośrednim otoczeniu zwierzęcia. Osoby bardzo wrażliwe mogą odczuwać dolegliwości, jeżeli znajdą się w mieszkaniu osoby mającej zwierzęta, nawet wówczas, gdy zwierzę nie jest obecne. Uczulenie na sierść zwierząt powoduje zaczerwienienie spojówek i wzmożone łzawienie, a także wystąpienie kichania i kataru. W cięższych przypadkach uczulenie na sierść zwierząt może powodować trudności w oddychaniu lub ataki astmy.
 
reklama
roksi jeśli małej nie przeszkadza to zbytnio to może poczekaj do jutra czy nastąpi poprawa, a jeśli nie to może wtedy do lekarza się z nią wybierz? A może spróbuj przepłukać to oczko solą fizjologiczną?
 
roksi jeśli małej nie przeszkadza to zbytnio to może poczekaj do jutra czy nastąpi poprawa, a jeśli nie to może wtedy do lekarza się z nią wybierz? A może spróbuj przepłukać to oczko solą fizjologiczną?
przepłukałam i nic nie dało:-( zrobilam też kompres z herbatki i tez nie pomogło:-( ale coś miała w kąciku oka może to właśnie ten paprok:-( zobacze do jutra bo małej łzawi jak tylko przetrze oczko:-(
 
dzień dobry w pochmurna niedziele
u nas pada, jestem niewyspana bo Wiktoria obudziła nas o 4 a później o 7, a o 13 mam zjazd rodziców z dziadkami na obiad, i jakos mi sie odechciało tej niedzieli.......
a jutro do pracy.....
zajrze do was wieczorem, jak już bede miała spokój w domu, bo pewnie bede musiała sie wyluzowac po wizycie teściów
 
Kochane mamy, idzie jesień i mam problem, bo nasza Martynka rozkopuje się w nocy z kocyka. Próbowałam wkładać ją do śpiworka, ale kręci sie wtedy całą noc, bo nie może przewrócić sie na boczek itp. Dziś wstawałam kilka razy w nocy i znów miała zimne rączki. W czym kładziecie do snu swoje pociechy?
Ja przykrywam kołderką, ale mały się strasznie odkopuje i budzi się cały zziębnięty..

malaga możesz wszystko ściągnąć z sieci :tak: np. przez e'mule lub jakiegoś torrenta :-)


My wróciliśmy z miasta...czapki nadal brak :-D
To muszę poprosić męża, bo ja nie umiem :-p
My też musimy czapkę kupić :tak:

słyszałam że jest taka pościel na suwaczki, gdzie można złączyć prześcieradło z kołderką:tak:
Mam taką, ale nigdy nie próbowałam.. Mały tak wędrje po łóżeczku, że się boję, że utkwi pod tą kołderką :sorry2:
 
reklama
Dzień Dobry:-) troszkę późno ale wczoraj mieliśmy najazd gości więc poszłam spać bardzo późno:szok: mała wstała o 5 zjadła i poszła spać, później obudziła się o 7 i po spaniu:-( śpi już dwie godzinki więc skorzystałam sobie i też się położyłam:-D

roksi i jak oko Natalki?

Ja zaraz zmykam do fryzjera. Miłej niedzieli babeczki :-)
z okiem jak narazie wszystko ok i mam nadzieje że tak pozostanie:tak: ale mała jest jakaś smutna jakby nie ona:szok::-(
wczoraj znów się przyciemniłam na czorno:-D w słońcu z odcieniem rudego:-D

uciekam na obiadek do mamy:-)
 
Do góry