reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Moja córeczka też ostatnio jakaś marudząca, szczególnie jak ma zasnąć...jakoś ostatnio sama nie potrafi się wyciszyć i usnąć :eek:
niuniek tez normalnie walczy z nami co wieczor:baffled::baffled:
wlasnie jestesmy po takiej walce . moge powiedziec ze wygralam bo niuniek wkoncy sie uspkoil i zasypia jeszcze sie kreci ale juz jestesmy na dobrej drodze.

moze te nasze dzieciaczki wyczuwaja na ile moga sobie z nami rodzicami pozwolic i ile ten ich placz wskora:rofl2::rofl2::rofl2::confused::confused:
 
reklama
Moja dziś znowu próbowała marudzić, ale jakoś udało się jej zasnąć samej.

miloku jestem pewna, że nasze dzieci już wiedzą że dzięki płaczowi mama przytuli, weźmie na ręce itp. :tak: ;-)
 
u nas też cyrk z zasypianiem:baffled: mała ryczała jak dawałam jej smoka to go wyplówała:szok: i znów płacz jeść nie chciała:szok: pic też tylko ryczała:szok: normalnie koszmar:angry:
 
Witam witam
musze powiedzic ze niunio dal mamusi dzisiaj troszke poleniuchowac
tzn obudzil sie o wczesnej porze kolo 6.20 ale do tej pory fika sobie w lozeczku . zabawia sie poduszka :)
ma taka kolorowa nad glowka a teraz ja zagluje :-D
apropos poduszki
Tristan spi na dosyc duzej i miekkiej
na samym pocztku spal na twardej plskiej i mu sie glowa wgniatala na plasko albo na bokach ale tez na calkiem plasko
a jak bylismy w pl kladlam go na duzej miekkiej podusi i mu sie wszysko ladnie zaokraglilo
wrucilismy do domu znowu na stara podusie i znowu glowa sie splaszczyla
wiec tera dalam mu swoja miekka podusie i mam nadzieje ze wruci do poprzedniego okraglego ksztaltu:tak:
 
ma taka kolorowa nad glowka a teraz ja zagluje :-D
apropos poduszki
Tristan spi na dosyc duzej i miekkiej
na samym pocztku spal na twardej plskiej i mu sie glowa wgniatala na plasko albo na bokach ale tez na calkiem plasko
a jak bylismy w pl kladlam go na duzej miekkiej podusi i mu sie wszysko ladnie zaokraglilo
wrucilismy do domu znowu na stara podusie i znowu glowa sie splaszczyla
wiec tera dalam mu swoja miekka podusie i mam nadzieje ze wruci do poprzedniego okraglego ksztaltu:tak:

Miloku to ciekawe z tą poduszką. Moja Madzia śpi bez tylko na karmienie jej podkładam ale tez ma niestety troche spłaszczoną główką. Lekarka powiedziała, że to wróci do normy tylko żeby za dużo witaminy nie podawać (tzn. żeby się nie wlewało więcej niż zalecane) Ale może spróbuję też z tą miękką poduszką.
 
reklama
ja tez przechodziłam to z Julitką teraz jak tak marudzi to wiem że to zęby posmaruje jej dziąsełka calgelem i jest spokój zasypia szybko od razu czuje ulgę . początkowo myślałam że to brzuch bo wierzgała nóżkami ale mąż mi podsunął że to mogą być zęby w ciągu dnia był spokój a na noc "awanturka ".
 
Do góry