reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Dziewczyny znacie jakiś fajny sklep z ciuszkami, które można wykorzystać na chrzciny? Tylko zależy mi na czymś normalnym, nie jakiś falbankach, kwiatkach, kokardkach itp. :rolleyes: Wszędzie gdzie szukam to same jakieś atłasy i różne "fikołki" na nich...załamka. Już nie mam pomysłu gdzie szukać. Hasło "chrzest" = "sukienki bezy"...
Szukam nawet tylko wg klucza kolorystycznego nie tematycznego, ale nic nie ma konkretnego...znacie jakieś inne ciekawe źródło oprócz allegro?

Agutek znalazlam tu jakies haftowane ale ceny powalają ;):

Unikatowe ubranka do chrztu dla dziewczynek na każdą porę roku
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Dałam paracetamol i w końcu usnęła. Mam nadzieję, że nie obudzi się z płaczem jak przestanie działać lek. Że też takim cholerstwem musimy męczyć nasze dzieci. Jak szukałam informacji o płaczu to znalazłam, że w innych krajach nie szczepią takimi szczepionkami jak w Pl. W "naszych" szczepionkach jest więcej skutków ubocznych.
 
miloku - współczuję :sorry2:Ja nigdy nie miałam nadżerki i mam nadzieję nadal nie mam :-) Jakbym miała to chyba by mi lekarka powiedziała?? To widać w zwykłym badaniu??

:szok:
Ja nigdy jeszcze nie dostałam ulotki od szczepionki, wy dostajecie :confused:
Tak, za każdym razem mi chcą dać :-) I też kupuję w gabinecie szczepień :tak: Pentaxim :-) Mały póki co nie miał żadnych ubocznych skutków tej szczepionki :tak:
 
Agutek, ja właśnie kupiłam młodemu na Allegro białą koszulkę polo , 2 pary białych spodenek i rampersika. Coś z tego skomponuję ;-). Widziałam na Allegro sporo sukienek nie bezowych, tylko nie tam, gdzie są ubranka do chrztu.
Tu sa też fajne ciuszki:
Babystyle.pl sklep - artykuły dla dzieci, odzież dziecięca, odzież dla niemowląt, akcesoria dziecięce
ale nie wiem czy znajdziesz coś białego.

No właśnie wydaje mi się, że chłopca łatwiej na chrzest ubrać - koszulka, spodnie i gotowe...szukam na allegro jakiejś zwykłej białej sukienusi, ale wszystkie letnie, a chrzcimy we wrześniu.

miloku - współczuję :sorry2:Ja nigdy nie miałam nadżerki i mam nadzieję nadal nie mam :-) Jakbym miała to chyba by mi lekarka powiedziała?? To widać w zwykłym badaniu??


Tak, za każdym razem mi chcą dać :-) I też kupuję w gabinecie szczepień :tak: Pentaxim :-) Mały póki co nie miał żadnych ubocznych skutków tej szczepionki :tak:


malaga widać podczas normalnego badania ;-)
U nas też skutków ubocznych do tej pory nie było.
 
miloku - współczuję :sorry2:Ja nigdy nie miałam nadżerki i mam nadzieję nadal nie mam :-) Jakbym miała to chyba by mi lekarka powiedziała?? To widać w zwykłym badaniu??
:tak:

u mnie "przygoda z nadzerka zaczela sie juz przy pierwszym badaniu ginekologicznym. podobno jest to mala nadzerka wrodzona ale do porodu moja pani doktor odradzala leczenie a teraz juz mozna i nawet trzeba jak najszybcuiej zeby sie rak nie zrobil. niby nadal jest mala ale do wypalenia skoro sama sie nie zaleczyla podczas ciazy. a owszem widac ja przy zwyklym badaniu ginekologicznym:tak:

ewa wspolczuje malutkiej ze sie tak biedna meczy.oj namecza sie jeszcze te nasze skarby a my mamuski wolalybysmy im tego oszczedzic i same sie pomeczyc:sick:


moj niniek spi niespokojnie budzi sie co chwile z placzem :sick:
 
Dzień dobry.

ewo i jak dzisiaj Wiktoria? Pomógł paracetamol? Jeszcze wczoraj czytałam o szczepionkach i było tam napisane, że właśnie reakcje poszczepienne mogą występować nawet 2-3 dni po samym szczepieniu. Mam nadzieję, że dzisiaj już będzie wszystko dobrze :happy:

miloku ponoć teraz coraz częściej zamraża się nadżerkę niż wypala. Ale czemu i w jakich przypadkach to nie wiem.
 
Dzień dobry w ten deszczowy dzień!!
Ja się wzięłam dzisiaj za sprzątanie i już jestem po. Cały dzień mam na relaks i zabawe z małą.
mioku- moja kumpela też miała zamrażaną a nie wypalaną.
agutek- ceny tych ubranek to rzeczywiście kosmos.
Ja mam ubranko z głowy mama mi zamówiła z quella. Wkleje wam zdjęcie, bo fajne. Proste i może później w tym chodzić jeszcze.Nie bede wydawać tyle kasy na coś co założy parę razy zaledwie.
 
reklama
Do góry