reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Wiktoria już ponad godzinę płacze i nie mogę ją uspokoić. Czy to możliwe, że to po szczepionce? Ale szczepienie było przecież wczoraj. Zaraz sama będę płakać
Jasne,ze to moze byc przez szczepienie,poczekaj do jutra(wiem,ze latwo mi mowic},daj jej paracetamol na noc,nie wiem jaki masz,ja dalam ten 125 mg jak u mnie byl koncert po szczepieniu ,jutro zobaczysz,pozdrowionka;-):-)
 
reklama

Leję :rofl2::-D:rofl2::-D

bylam u ginekologa no i ...
mam nadzerke i musze isc na wypalanke:-:)-:)-:)-(
nie moge narazie zachodzic w ciaze musze najpierw to wyleczyc:-:)-:)-(
przepisla mi tabletki yasmin i tabletki na wywolanie okresu bo moj orgnizm wytwarza jajeczko ale go nie uwalnia:-:)-:)-(
kurcze pluje sobie teraz w brode bo jestem tutaj tyle czasu i powinnam zalatwic to odrazu to moze bym zdazyla a tak nie mam kiedy zrobic te wypalanki:-:)no:

rozmawialam z tesciowa i bez komentarza ....


Współczuję :sorry2:
Ja miałam lekką przed ciążą, ale teraz po już jej nie mam :happy2:

Ewa0381 a masz uotke ze szczepionki? Tam powinno być napisane o objawach ubocznych. Na mojej szczepionce bylo napisane,ze objawy mogą być do 48h.To był infanrix IPV + Hib.


:szok:
Ja nigdy jeszcze nie dostałam ulotki od szczepionki, wy dostajecie :confused:
 
To ta sama szczepionka. Nie wiem co mam robić. Kiedy to jest normalne, a kiedy już nie.


Ewa0381 ja też byłam spanikowana bo Mateusz sie parę godzin darł i nawet cycek nie pomagał ale udało mu sie zasnąc. A krzyczą bo je może boli miejsce po szczepieniu albo brzuszek więc moze faktycznie ten paracetamol dla dzieci jak radzi Ewa z łodzkiego. Mi pielęgniarka tez mówila żeby dać jak powiedziałam o tym krzyku z tym, że po kolejnym szczepieniu już nie krzyczal.
 
Agutek ja mialam "swoją" płatną szczepionkę i za pierwszym razem faktycznie mi nie dały ale po tych "przejsciach" z krzykiem ostatnio zanim i dalam pudełko to wyjęlam ulotkę. Poza tym z Infanrixa ulotkę znalazlam na stronach producenta :).

http://www.gsk.com.pl/produkty/INFANRIX_IPV_Hib.html



Aha...ja kupuję w przychodni (nawet jej nie widzę i nie dostaję do ręki), płacę bezpośrednio w gabinecie szczepień. Muszę zobaczyc czy w internecie będzie o Pentaximie :-)
 
Dziewczyny znacie jakiś fajny sklep z ciuszkami, które można wykorzystać na chrzciny? Tylko zależy mi na czymś normalnym, nie jakiś falbankach, kwiatkach, kokardkach itp. :rolleyes: Wszędzie gdzie szukam to same jakieś atłasy i różne "fikołki" na nich...załamka. Już nie mam pomysłu gdzie szukać. Hasło "chrzest" = "sukienki bezy"...
Szukam nawet tylko wg klucza kolorystycznego nie tematycznego, ale nic nie ma konkretnego...znacie jakieś inne ciekawe źródło oprócz allegro?
 
reklama
Do góry