reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Cześć dziewczyny,

Niestety nie mam za dużo wolnego czasu, żeby do Was zajrzeć:-(.
Mój Piotruś zrobił się taki marudny, płacze, najgorzej przed snem:no:,
może mamcie jakieś sprawdzone sposoby na usypianie maluszków, próbowałam już tulenia na rączkach, w wózeczku,
najgorsze jest to, że coraz szybciej tracę cierpliwość, normalnie wstyd mi, ale już nie daje rady,
 
reklama
Ewelina, ja się kładę z moim małym w łóżku, przytulam go i jak trzeba to jeszcze polulam chwilkę w ramionach (na leżąco). U nas to działa. Zazwyczaj się przez chwilę buntuje, ale szybko zasypia, a ja delikatnie się wyplątuję, przewracam go na brzuszek i gotowe ;-).
 
ewelina- ja też sie kładę koło małej i ja głaszczę po główce, też się trochę buntuje na początku ale po 5 minutach jest odlot.
I nie przejmuj sie nie tylko ty czasami tracisz cierpliwość. Ja wychodze na balkon odreagować.
 
ewelina- ja też sie kładę koło małej i ja głaszczę po główce, też się trochę buntuje na początku ale po 5 minutach jest odlot.
I nie przejmuj sie nie tylko ty czasami tracisz cierpliwość. Ja wychodze na balkon odreagować.

Dzień dobry!
Ja też w ten sposób czasami usypiam niunie. A najszybciej działa sposób delikatnego potrząsania na rekach:tak:. Zawsze po ok. 5 minutach zasypia, chociaż na poczaąku tez trochę się buntuje.:-(

Też myślałam, że tylko mi nerwy puszczają przy dziecku ale widzę, że pewnie wiele mam tak ma i to normalne. U mnie jest najgorzej w nocy, kiedy po kolejnym karmieniu ja śpię na siedząco a moje dziecko chce się pobawić:no:
 
Dzień Dobry:-)
my dzisiaj błysmy u lekarza i szczepić się:tak: od wczoraj nunia ma opuszczone łóżeczko a tu przyczyna:
4xy2iis.jpg


dalej mam wielkie litery na bb:wściekła/y:
 
czy wasze dzieci też robią raczka na plecach:confused: Natalka robi mostek i odpycha się nogami:szok: potrafi się tak przemieścić ok 1 metra:szok:
 
reklama
roksi niezła akrobatka ci rośnie :-D Moja córcia to bardziej tak bokiem główkę zadziera do góry i wygina się w banana. Dzięki temu odpycha się i zmienia swoje położenie.
 
Do góry