reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hej:-)
u mnie praca wre:baffled: muszę dziś zakończyć porządki a jutro ruszam z ciastami, w niedziele chrzciny:tak: dobrze że w lokalu, bo pamiętam jak Natalki były w domu i myślałam. że padnę z przepracowania:baffled: jeszcze późnym popołudniem wyskoczę po jakiś łaszek świąteczny;-)
Dziewczyny odpukać zdrowe:tak: Natalka dokazuje:sorry2: a Majka twardo poszukuje zęba;-)

na gotowe idziesz ale nei dziwie się przy 2 małych dzieci nieraz trza iśc na kompromis
oby Majka wyszukała zębulka

Roksi fajnie że dziewczyny zdrowe:tak:, udanych chrzcin:-)

Sandi zgubo kochana, co porabiałaś;-)

u nas był troszkę zabiegany tydzień, prezenty, zakupy, fryzjer itp.:-):-)
my na święta jedziemy do babci, mam nadzieję że pogoda dopisze, Wielkanoc na wsi jest cudowna:tak::tak::tak:

Ewelina chyba ten tydzień zabiegany u każdego heheheh

Witam już świątecznie:-)

roksi mam nadzieję, że w samą imprezę dziewczyny grzeczne będą:tak: Ty ciasta pieczesz? z tego co pamiętam to nie przepadasz za tym:sorry2:;-)
no i wystrój się Laseczko na chrzciny;-) z resztą Ty do nawet do parku z dziećmi chodzisz wystrojona:cool2:

ewelina Wielkanoc na wsi piękniejsza bo wiosnę widać?
u nas już piękny trawniczek, kwiaty a w polu bażanty i kuropatwy:happy2:
Ty to masz dobrze, zawsze jak święta albo wolne, zostawiasz chatę i spokój;-) a ja umyłam 14 okien w domu i jeszcze 200m2 podłogi do umycia:confused:

blue hmmmm to cudownie będa teraz dni płynąć jak Ty i Karol macie towarzystwo:tak: uwielbiam takie pogaduchy z mamami:tak:

sandi co tam u Was?:-)

agatulka pokaz jak odnowiłaś mebelki?:-)

soppana o jaką krewetkę chodzi?:-D

łomatko 14 okien ja pikole szacunnnnnnnnnnnnn


juz pochwale się hehhe

przed
Zobacz załącznik 232003

i po

Zobacz załącznik 232004

Zobacz załącznik 232005





Dziewczyny, ja nie wiem jak wy sobie radziłyście z noworodkiem i starszakiem bez pomocy. Ja bym chyba oci..... :sorry2:. Adaś dzisiaj chyba miał kolkę, płakał strasznie :-(.

Roksi, my w niedzielę idziemy na chrzciny synka mojego kuzyna. Też się w październiku urodził :tak:.

Bluu spokojnie wprawisz się oby więcej kolek nie było
sa dni ze ręce opadają

tak Madzik, na wsi jest cudnie, szczególnie o świcie:tak:
w dzieciństwie zawsze chodzilismy na tę mszę o 6-tej rano, potem obowiązki, jak to w gospodarstwie - zeby było szybiej to wszyscy razem, no i potem uroczyste sniadanie, wlokące się niemalże do południa,
ale się rozmarzyłam:happy2:

p.s. współczuje 14 okien - w takich chwilach uwielbiam moje male-przytulne mieszkanko:-D

Ewela wspomnienia cudowne

nareszcie:-D okna umyte, firanki świeże i pachnące - aż się jaśniej w domu zrobiło:-D do południa Ignac grzecznie bawił się z Michalinką:szok: rzucał maskotkami do góry i upadał a ona się śmiała:tak::-) więc ja szybko fik mik uporałam się z oknami, po obiedzie byliśmy w parku, potem na zakupach i dzieciaki szybko padły.
Ewelina, jak ja ci zazdroszczę tej wsi, też bym pojechała:tak: podobno w niedzielę ma przelotnie padać, ale i tak na pewno będzie pięknie:-)
Madzikm, krewetki hodowlane (nie jadalne) amano się nazywają:tak: Ignaś zawiedziony, bo wcale ich nie może zobaczyć w akwarium - karmię je drożdżami i woda jest trochę mętna:confused:
Blu, czasem bywało hardkorowo, np jak tyle co włożyłam Miśkę do wody to Ignac wołał "siusiu":baffled: albo ryczeli obydwoje - Młoda, bo ma kolkę a Ignac bo ma focha. Teraz M pracuje do późna to i sama wykąpie, nakarmię i położę spać.


soppana widzę braciszek pomaga bawiąc sie z siostrą

o własnei nieraz jest hardkor na maxa
 
reklama
Agatulka super pomysł i wykonanie, fajnie dobrane kolory:tak:
najpierw zobaczyłam zdjęcia i zastanawiałamsię co to za czarne meble:confused:, a potem dopiero dojrzałam opis "przed" i "po":-D:-D:-D
dzieciom się podoba?
 
Kochane moje, jutro jedziemy na wieś, więc juz dzisiaj chciałabym życzyć Wam i Waszym Rodzinom

Spokojnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła świąt, bogatego zająca i mokrego dyngusa:tak::-D:-);-)
 
Hello :-)

My byliśmy dzisiaj z Adasiem na tych chrzcinach, Karol został w domu z babcią. Adaś grzecznie spał przez całą drogę w obie strony i mszę też przespał :tak:.

Roksi, przypomniało mi się jak pisałaś o Majci problemach z kupkami. Adaś robi kilka kupek dziennie, a też się nieraz męczy jak chce zrobić, szczególnie nad ranem. Z tego co czytam na marcówkach, to większość dzieci ma takie problemy... Chyba jelitka muszą dojrzeć i tyle.
 
Witajcie

Spóźniona jestem :zawstydzona/y: bo już ponad połowa Świąt za pasem ale jakoś nie miałam czasu siąść przy komputerze...
 

Załączniki

  • WIELKANOC..jpg
    WIELKANOC..jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 25
Witam się po świątecznie i po chrzcinowo:tak:
fotki wiadomo gdzie;-)

Blu u nas Majcia nie robiła kupek nawet po 7 dni:sorry2: a na modyfikowanym robi tak ok 3 dziennie:tak:
 
reklama
a u nas teraz problem z kupkami jak zaczęłam młodej rozszerzać dietę:baffled: a poza tym idzie jej drugi ząb i maruda straszna:confused: tylko u mnie na rękach chce siedzieć a w nocy najchętniej by cyca z buzi nie wypuszczała, nie musze chyba pisać, że nadal śpi z nami:zawstydzona/y:
obydwoje z Ignasiem uwielbiają tę piosenkę, więc mam choć 3 min:happy:
[video=youtube;Oe3FG4EOgyU][video=youtube;Oe3FG4EOgyU]http://www.youtube.com/watch?v=Oe3FG4EOgyU&feature=related[/video][/video]
ups nawet nie 3 min spokoju, ale 2.09 ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry