reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Witam mamuski :-)



Miloku, zastanawiam się, kiedy będę mieć czas na kosmetyczkę, ech...

znajdz sobie kosmetyczke ,ktora przyjmuje w domu i nei ma godzin zamkniecia heheheh
ja poszlam po kapieli dzieciaczkow na 20 i wrucilam o 23 piekna hehehhehe

kasada przy dwojce latwo zdziadziec ,ale ja sie nei daje walcze hehehehhe
plusze tylko pije i lecimy
wlsanie wskakuje na rower godzina pedalowania przedemna

madzikim zdrowka dla zosiaczka :)
 
reklama
kaskada, już się otrząsnęłam po stracie wózka i kupiłam GRACO od sąsiadki za 100zł po jej synku:tak:, na wakacje starczy;-)
a Wasze hiciory po prostu czadowe:szok:, chylę czoła przed ordonką, ja tego nie znam:no::confused:

madzik, buziak dla Zośki:tak:,

niech nikt juz tu nie choruje:no::no::no:, Pietrek wyczerpał za wszystkich limit:angry::-D

miloku miłego pedałowania:-)

agutek, może weź jednak herbatkę ze sobą, bo jutro ma byc jeszcze zimniej:wściekła/y:

a ja kupiłam sobie kieckę i tylko butki mi potrzebne;-), od razu lepiej:-D
 
fredzik Wojtek pokochał szczerze rower. A w czasie jazdy sobie śpiewamy. Ostatnio w parku na całe gardło darł się :"luli luli laj". Aż mi wstyd było.Zostało mu to po Bożym Narodzeniu jako ukochana kołysanka i przyśpiewka:))) A poza tym "czuj czuj czuwaj". A dodatkowo: " trudno serce okłamywać" Ordonki i "Zapomniania melodia". To są nasze hiciory:)

Padłam :-D skąd w ogóle wytrzasnęliście takie hiciory? :-D
U nas jest tylko śpiewanie po Groverze z Ulicy Sezamkowej " łaba łaba" na melodię "Twinkle twinkle little star" i nawet melodia coraz bliżej oryginału jej wychodzi, szczególnie początek. W ramach cwiczen wymyslam inne wyrazy, które śpiewamy na tę melodię :p

a ja kupiłam sobie kieckę i tylko butki mi potrzebne;-), od razu lepiej:-D


no to super :-) ciuszki poprawiają humor babie nie ;-)


jeju jaka paskudna pogoda, normalnie jesień
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam:tak:
masakra wyciągają na moim piętrze drzwi od windy tzn wywalają stare i wprawiają nowe:tak: czuje wibracje pod stopami:szok: no tak na oko jeszcze 2 godziny wiercenia:baffled:
 
Hej :-)

Moje dziecko też śpiewa szlagiery - np. "Autobusy zapłakane deszczem" :-D

Wczoraj Karol wszedł do łazienki jak m się kąpał, popatrzył, popatrzył, a potem pokazał na klatkę piersiową taty i stwierdził "tu trzeba ogolić maszynką" :baffled::-D
 
dzień dobry
rany kaskada, super szlagiery :tak:
a ja myślałam, ze mój dużo gada , tzn gada bo mu się buzia nie zamyka a do tego strasznie głośno :baffled: ale żeby śpiewać coś poza "lalala" to nie
ale może zacznie kiedyś nie?
u nas rower też ok, nawet kasku nie ściąga, a jak Wojtek?

Agutek, u nas też chłodem wieje nieźle ale właśnie wysłuchałam że od sob 27 stopni

miłego dnia i zdrówka dla wszytkich
 
roksi wspolczuje

agutek to u nas jeszcze twinkle twienkle liter star spiewamy cale a wylapal to z karuzelki gabriela i spiewa jak tylko uslyszy muzyczke :tak:

fredzik mojemu odechcialo sie jazdy na rowerku ale moze to i dobrze narazie bo zimno jhest strasznie a on jak sobie cos wkreci to srube wierci az dostanie to co chce :baffled:
tristan wlasnie zapytal sie mnie ktora godzina i sam sobie odpowiedzial 9:43 :-D:-D:-D:-D
musze isc kupic cos na mrowki bo przylazly do nas a pogoda jakby mialo zaraz lunac buuuu
 
moja sobie kiedyś nogi goliła podczas kąpieli :-p

a jak spsocą coś to przyznają się że to oni czy udają, że nie wiedzą o co chodzi?
bo moja centralnie mówi, że to ona zrobiła, jeszcze naiwna jest :-D wtedy to normalnie złość mi przechodzi i leję :-D
wczoraj patrzę a okno całe pomazane czymś, pytam się kto wybrudził okno a ona tak poważnie "ja" mówię, że trzeba umyć a ona "mama ja myju myju ibę (szybę)" i posprzątała po sobie :-D
 
reklama
Do góry