reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Ale ja mam szczęście jak mogę pogadać to nikogo nie ma
Malutka mi zasnęła a Szymuś pojechał z tatą zbierać kamienie na budowę garażu uwielbia jeździć traktorem
 
Julia ja jestem ;) Macie gospodarstwo?
Byliśmy dziś w podróży i Wiktoria zmęczyła się, ostatnio nie l;ubi jeździć samochodem. Śpi od 17.30, ciekawe czy jeszcze obudzi się z chęcią do zabawy?
 
Cześć Dziewczyny! Melduję się ze wsi zabitej dechami ;-). Ale Neostrada tu jest :-D.
Ewelina, mój Karolek też od jakiegoś czasu śpi niespokojnie. To znaczy nie wierci się cały czas, ale budzi się czasem między karmieniami i czasem muszę go przytulić żeby zasnął. Też mnie to męczy, bo przez to zamiast 2 razy, to budzona jestem np. 4 razy.

Roksi, ja mam taką poduszeczkę od rożka i ostatnio ją wkładam małemu do wózka. Dzięki za info o niani. Ja mam taką prawie najtańszą BabyOno, na razie ją testuję. Niestety nie ma regulacji poziomu czułości :no:.
 
blueberry a Ty co tu porabiasz? Już zmiataj odpoczywać :-D Ja myślałam, że będziesz się już "wczasować" i cieszyć z pięknych widoków, przyrody i świeżego powietrza, a Ty myślałaś tylko o necie. No ładnie. A zdążyłaś się chociaż rozpakować:rofl2:
 
Hejka Dziewczyny:-)

Ewelina moja malenka usypia kolo 20lub21 i zdarza jej sie plakac przez sen ostatnio:tak::-(ale zauwarzylam, ze to tylko wtedy gdy jeszcze dobrze nie usnie:tak:
 
A mnie już dołek minął. Byłam z mężem w kinie i się zrelaksowałam. Dobrze tak czasami zostawić dzidziusia u dziadków i odpocząć. Przemyślałam sobie temat niani i nie będę wpadać w paranoje, bo zwariuje. Poobserwuje ją a jak coś to zmienie na inną. W końcu nie moge siedzieć z dzieckiem 24h tylko muszę komuś zaufać.
 
Kaska masz racje, moim zdaniem rowniez narazie niema podstaw do matowania jakis kamerek itp. jesli tylko zauwarzysz cos niepokojacego to wtedy zrobisz jak bedziesz uwazala:tak:;-)
 
reklama
Agutku mozesz mi napisac jak sie wstawia takie duze zdjecia jak ty masz w galerii;-)bo ja niestety niewiem:-(powstawialam tylko przez zalaczniki:tak:czekam na odp pozdrawiam:-)
 
Do góry