reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Co do chrztu to u Nas też wziął 100zł i chrzestny był z innej parafii, więc musiał mieć jakieś zaświadczenie - nie wiem jakie, ale nie ze spowiedzi.
kasia niemartw się, tak to niestety bywa w rodzinie. U Nas po śmierci babci wszyscy myślą teraz o śmierci, że "nie znasz dnia ani godziny", więc starają sie być dla siebie milsi, zastanawiam się jak długo to potrwa i znów wszystko wróci do normy.
 
reklama
od nas ksiądz nie chciał zaświadczenia, że mogą być chrzestnymi, tylko,że się wyspowiadali. Chrzestny idzie do spowiedzi ale chrzestna nie pójdzie bo jest po rozwodzie i jej żaden ksiądz nie będzie chciał wyspowiadać.Zobaczymy jak na to ksiądz zareaguje.Powiem mu w ostatniej chwili,żeby nie było za dużo czasu na jakieś manewry.

mojej kolezanki mama tez jest po rozwodzie,i kiedy mialysmy bierzmowanie poszla 1raz do spowiedzi podobno kleczala przy konfesjonale z godz ale dostala rozgrzeszenie:tak:

a u mnie humorek sie poprawil,kolezanka poszla do swojej parafi wyjasnila sytuacje i ksiadz udzieli chrztu naszemu malenstwu:tak::-Dnawet wpozadku musi byc bo podobno w tej parafi chrzciny sa w 1 niedz miesiaca a nas jeszcze nie bedzie wiec wyjatkowo ze wzgledu na sytuacje zgodzil sie ochrzcic niunke 8wrzesnia w sobote:tak:ale to i tak dobrze ciesze sie ...bo przeciez nie chodzi tu o dzien tygodnia:happy2:
 
Aga na fajnego księdza musiała trafić twoja koleżanka, bo nie wszyscy sa tacy. Dziewczyny macie jakieś fajne stronki z ciuszkami do chrztu, bo na allegro to jakoś nic ciekawego nie wpadło mi w oko??
 
Dzień dobry wszystkim Mamusiom!! My już na nogach, Wika przespała od 00:30 do 7:30 więc się wyspałyśmy. Pogoda u nas taka lichawa, niby nie pada a jednak zimno i słoneczka nie ma. :-:)-(A na spacerek trzeba iść.
 
Dzień dobry :-)

My wczoraj znowu zmokliśmy i to caluścy. Szliśmy akurat do teścia na dzień ojca i imieniny...taka ulewa nas złapała, że szok :angry:
Dobrze, że się nie rozchorowaliśmy :eek:

Za to dzisiaj świeci słoneczko, choć pewnie jak znam życie jak wyjdziemy na spacer to znowu będzie lało :baffled::-D W końcu w prognozie pogody zapowiadali deszcze :crazy:

Chodzi o zaświadczenie, że jesteś praktykującym katolikiem :tak: Ja sama niedawno brałam takie zaświadczenie... Nie w każdej parafii jest wymagane..

Śmieszą mnie te zaświadczenia, bo niby skąd ksiądz ma wiedzieć czy jestem praktykująca? :-p
Przecież nie dostrzeże mnie raczej wśród tłumów na mszy ani nie zapamięta z konfesjonału :happy2: Żenada :-D


Daję sobie ten tydzień na dotarcie do kościoła w sprawie chrztu.
Tralalala ....
Nie zdziwię się jak nie dotrę :-D:rofl2::-p:happy2:
 
Malaga ja się teraz zorientowałam, że Twojemu Piotrusiowi wczoraj "stuknęły" 4 miesiące!!!! Ale ten czas zasuwa!!! Gratulacje :)
Dziękujemy debiutantko :-)

Śmieszą mnie te zaświadczenia, bo niby skąd ksiądz ma wiedzieć czy jestem praktykująca? :-p
Przecież nie dostrzeże mnie raczej wśród tłumów na mszy ani nie zapamięta z konfesjonału :happy2: Żenada :-D
Dla mnie też - dostałam zaświadczenie, a w sumie przed chrztem małego bardzo rzadko chodziłam do kościoła...
 
reklama
Cześć mamusie :-)

Widzę że teraz głównym tematem są chrzciny.
Ja też jestem na topie bo 1 lipca chrzcimy córcię.
Z tego tez względu nie zaglądam,przygotowania itp.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki.:-)
 
Do góry