reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
HEJ,
a my wróciliśmy ze spacerku:tak:,
mimo że swieci słoneczko jest zimno, bo wieje nieprzyjemny wiatr:no:,
mały sie wybiegał i pieknie zasnął:-)
a ja mam nowa książkę w głebi lasu Cobena;-)

Fredzik, zdrówka dla małego i dla Was:tak::tak::tak:

Roksi i co teraz zrobisz ze scianą:confused:,pomalujesz od razu, czy możesz tylko zmyć:confused:,
mój M jest zdania, że malunki Piotrka trzeba szybko usuwać, bo jak je będzie widział, to znak dla niego, że może więcej malować, może cos w tym jest, bo tylko mamy sporadyczne rysunki:-D:crazy:, ale tez chowam przed nim wszystko, czym się daje pisać:-D:-p:-D
 
Ewelina zmyłam od razu:tak: mam ściany pomalowane farbami "Para" niby wszystko ładnie schodzi ale przy długopisie trzeba poszorować trochę:baffled: więc takie przebarwienia jeszcze są ale to może jeszcze wyschnie:sorry2:
 
witam sie popołudniowo i pokeekendowo:-)
ojej ale urwisy nam rosną:szok:
Laura co prawda nie pisze po ścianach ale po książkach (niestety nie tylko po swoich:szok:), gazetach i kredkami po ....obudowie telewizora:crazy:
teraz szczotką do włosów szorowała meble :baffled:, znudziło jej sie i poszła kulać pomarańcze po podłodze. Ciekawe co jeszcze wymyśli :szok: normalnie strach sie bać :-D

Dzisiaj miałam error. Normalnie z sił opadłam jak wyjęłam białe pranie z pralki okazało sie że wszystko jest szaro brązowe. Wszystko chyba do wyrzucenia bo sąsiad zaręcił wodę i po godzinie poleciało z rur błoto z sadzą.
Mnie nie było a moja mama chora w łóżku więc nie zauważyła. wyjęłam pranie a moja mama w ryk.
Nie wiem co teraz zrobić. płuczę, może jakimś wybielaczem:confused: poradźcie mi bo sie normalnie załamałam :angry:
 
Dobry wieczór:-)

justinebyle nie ACE wybielaj bo on zostawia żółte plamy i niszczy materiał:no:
nie wiem czy jakoś to uratujesz:dry:
może do sąsiada po odszkodowanie:tak:;-)

fredzikjak dobrze, że Szymek zdrowieje:tak:
przespanej nocki dla Was w końcu!

roksia co to za farby PARA? lepsze niż np. Dulux? ja jak coś zmyję to kolor odbarwia:baffled:

novitecajesteś tu najmłodzą mamą:-)czuj się dobrze:-)
 
dobry wieczór

nic mi się nie chce:no::-:)zawstydzona/y::no:

a spać?:-D
taka pora, że tylko do wyrka się pakować, z dobrą książką:tak:

ja czaję na necie książeczki dla Zosi i wyskakuję z kasy:sorry2:
nie mogę się powstrzymać
polecam
Wydawnictwo Zakamarki
Kamyczek. Na nocniczku - Joceline Sanschagrin - Merlin.pl
Maluch poznaje świat 1, Podgórska Anna Księgarnia Internetowa Biały Kruk

nie będzie najmniejszego problemu z wyborem urodzinowych prezentów:tak: od nas bajeczki, uładanki a dziadkom się przydzieli coś "grubszego";-)
 
reklama
Do góry