reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
bogda ja tez muszę małej zrobić badanie moczu
dzisiejsza próba "zlapania" siuśków spełzła na niczym - miałam w woreczku tylko 5ml moczu a reszta dołem uciekła :-p
w poniedziałek druga próba ;-)
 
Agutek, a jak pobieralas?mi lekarka kazala przylozyc 10cm watke lub cos co nasiaknie moczem na to folie i polozyc taki"oklad"na wargi sromowe na cala noc no i na to pielucha oczywiscie a potem wycisnac do pojemniczka!Niby proste,ale zobaczymy jak to wyjdzie!
 
Cesarean Childbirth From Hartford Hospital - Google Video

dla tych co mialy cesarke!
wiem,ze to straszne,ale ja sie poplakalam ze wzruszenia!
przypomnialam sobie chwile jak moja malutka sie rodzila i tez ja tak wyciagali!

mnie też wspomnienia wróciły, jak moją Wike tak szarpali. Mój małżonek nie dokończył ogladania, bo już wie, co ja przeżywałam sama na bloku. Powiedział, że drugiego dzidziusia mi nie zrobi, żebym nie przeżywała tego jeszcze raz :) Ale te chłopy cienkie :)
 
Jak tak parę razy pociągnęłam małego za rączki (wcześniej tego nie robiłam), to zauważyłam, że na początku główka zostaje, ale potem już ciągnie główkę do góry i im bardziej jest w pionie, tym główka bardziej się zrównuje z resztą ciała. Ale nie wiem jak to powinno prawidłowo wyglądać.

W ogóle wkurzające są te kalendarze rozwoju. Wszędzie piszą, że dziecko pod koniec trzeciego miesiąca powinno niby trzymać w rączce grzechotkę i nią potrząsać. A mój Karolek nawet nie próbuje łapać zabawek :no:.
u mnie Natalka bardzo ładnie łapie zabawki:tak: główkę trzyma pionowo jak ją biorę do góry:tak:a jak leży na brzuchu to tylko tak troszkę ją podnosi:-(
 
reklama
Do góry