reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej :-)

Hej kobitki
A ja dzisiaj byłam na uczelni...bo przecież szykuje się wielki powrót Niny do świata żywych;-):-p od września praca i szkoła....no to będzie się działo:-p

Pozdrawiam

No to Kochana życzę dużo dużo siły. Dla mnie ten rok był jednym z najcięższych, pogodzić tyle obowiązków... Ale tak szczerze to najgorzej na początku a później można sobie jakoś to wszystko zorganizować:-)

Mamo Niki wstaw jakąś fotkę bo Ciekawa jestem fryzurki :tak: a m się nie przejmuj to nawet miłe że jest zazdrosny ;-)

A ja wczoraj wybrałam się na spotkanko z mamami z Torunia ( znamy się też z bb) wcześniej trochę z dziewczynami pisałam ale kiedyś jedna mnie zdenerwowała i dałam sobie spokój ale jakiś czas temu trochę się mamuśki pozmieniały i tak sobie od czasu do czasu piszemy.
A dziś wybieram się z kolei na Aktywne mamy-takie warsztaty organizowane przez bb temat spotkania to Świat uczuć dziecka :) ciekawe czego się dowiem :-)
No oczywiście najważniejsze spotkanie jeszcze przede mną w sobotę ;-)
 
reklama
Dzień dobry kochane
Kamilek dostał wczoraj zastrzyk bo był już mocno odwodniony wieczorem spadła już gorączka i nie robił kupek w nocy zobaczymy jak będzie dziś do 15 mam zadzwonić do Pani doktor i powiedzieć co z nim jak będzie dalej źle to znowu jakiś zastrzyk ma dostać. Dziękuję za zainteresowanie jesteście kochane Malgoss cały czas mam was na uwadze mam nadzieję że uda nam się spotkać.
 
Hej ja tak na szybko z pytaniem...czy podajecie co dzieciakom przy tych rozwolnieniach...? uzupełniającego jakieś braki? Zosia od 2 dni ma rozwolnienie, myślę, że od zębów bo idą jej wszystkie czwórki i jedna dwójka
 
kurcze wcieło mi posta, chciałam napisać że potwierdzam to co napisała Monika. Odstawienie mleka + marchwianka i efekty widoczne od razu
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry majówki

mamo Niki
Pochwal się fryzurką a m nie ma co się przejmować:tak: Jejku ja już też z utęsknieniem czekam na spotkanie z moją fryzjęrką...bo odrost mam taki, że aż wstyd:no:

malinka
aż zazdroszczę Ci tej aktywności:tak: życzę samych udanych spotkań....co do tego u Asi to nie mam żadnych wątpliwości.. napewno będzie super!!!!:tak::tak:

madzia
Kurcze to co to z tym Twoim Kamilkiem?? Biedaczek...Mocno Was ściskam!!



 
Już lepiej dziś kupka była normalna gorączki nie ma.
Aguś mleko możesz podawać ale na zasadzie kleiku czyli robisz kleik i do tego 1/3 mleka tak mi kazała dr. do tego ścisła dieta opierająca się ryżu i marchwi. Zupka taka jak papka czyli rozgotowane warzywa i mięso, głownie marchew. Do tego pojenie pojenie podobno najlepiej nałęczowianką. Jedzenie jest mniej ważne jak picie. Jeszcze podawaj probiotyki lakcid lacidofil lub acidolac. Ja robiłam marchwianke Kamil nie chciał pić a oorsalicie mowy nie było żeby to tknął
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane mamusie, ja ostatnio miałam z Maja urwanie głowy, nie przespane noce, marudzenie w ciągu dnia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, gorączka do 40 st., wychodzący ząbek a na koniec wysypka w poniedziałek po południu wylądowałam z Mają w szpitalu. Nie wiedziałam czy to powikłania po MMR czy tez 3 dniówka. Ale okazało się, żePani doktor podejrzewała 3 dniówkę, w każdym razie kazała poczekać jeszcze 1 dzień, jesli gorączka nie ustąpi to mamy się zgłosić do szpitala, jednak na następny dzień jak ręką odjął :happy:
okazało się, że to była 3 dniówka uffff :cool2:
Szczerze powiedziawszy to cieszę się, że nie doszło do spotkania w Gdańsku, bo na pewno bym się nie pojawiła, a tak w sobotę szykuje się spotkanko i to w pełnym składzie :-p:-p:-p
Jesli chodzi o zdjęcia z weselea to muszę poczekać mam kilka jakiś na swoim aparacie ale nie są one zbyt ciekawe :cool:

A no i muszę się pochwalić: Jak zapytasz moją córcię A jak masz na imię: Odpowiada Aja (Maja) :-):-):-):-)

jola466- kochana przeczytałam Twój post o stresie przed wyjazdem. Współczuje, już oczami wyobrazni widziałam Cię biegającą po domu! No ale teraz jesteś już w pl i relaksujesz się spokojem, szkoda, że nie ładną pogodą! Co do wóżka czytałam opinie o nim i niby wszędzie go zachwalają, ale wiesz co ma płytkie siedzenie więc podarowałam go sobie. Co do spotkania miłoby było, gdyby udało nam się poznać, w końcu teraz jest do tego wyśmienita okazja. Może udałoby Ci się namówić kogoś z rodzin na przyjazd do Gdańska teraz w sobotę! Myślę, że przedewszytskim Asia nie miałaby nic przeciwko temu, a my wszytskie miałbyśmy okazję poznania się. Od soboty zaczyna się Jarmark Dominikański, więc zawsze osoba, która by was przywiozła miałaby zajęcie! Pomyśl ;-):-p


Aga- oj kochana współczuję Ci złego samopoczucia! Podejrzewasz czym może być spowodowane takie rozdrażnienie?? Może jakaś szczera rozmowa z jakimś przyjacielem lub psychologiem pomogłaby faktycznie! Mam nadzieję, że z Zosieńką to co chwilowego, wiesz moja Maja też ma czasami tak dziwne zachowania, że aż człowiekowi opada szczęka! Np ostatnio wali głową w podłogę :sorry:Przykro mi z powodu kotki :-(ps. zazdroszczę tego obozu, przypomniały mi się moje młodzieńcze wypady na takie obozy ehhhhhhh. Oj biedna Zosieńka :-(

Agakm- kochana a tego Cybexa widziałaś na żywo? Wiesz jeszcze dosyć fajne spacerówki ma x-lander i takie wydawały mi się dosyć spore Wózek dziecięcy XGO - X-lander. Ps Aguś rozmawiałam z m i mówię: kochanie jak będziemy juz tak blisko Bolesławca to może zajedziemy do Agi, na co mój m powiedział no dobra ale pomyślimy czy w dniu przyjazdu 7.08 czy podczas naszego pobytu w szklarskiej wygospodarujemy jeden dzień :-):-):-):-):-):-):-)

nina27- wow świtna agenciara z tej 2 latki :-D:-D:-D Mam nadzieję, że Kasiulka już nie kuleje wiesz czasami dzieci jak staną na coś np na klocek to później tak właśnie tak chodzą, moja Maja ostatnio staneła na klocek to zaczęła na placach chodzić ;-)
Kochana trzymam kciuki za wielki come back! Powodzonka

Barmanka79- kochana gwarantuje ci, że wytrzymasz. Ja mam poubdki nocne i jak nigdy bawiłam się do końca wesela, uwierz mi, że jedyną imprezą na której byłam do końca był mój własny ślub :-D:-D, no i teraz ślub kuzynki. Dasz radę wierzę w Ciebie. A tak pozatym to kiedy będziesz w Pl??? Może wreszcie uda nam się Ciebie poznać :-) A tekst piosenki "pszczółka Maja sobie lata, zbiera nektar gdzieś na kwiatach, a Pan Gucio w tulipanie, czeka sobie na sniadanie :-D:-D:-D:-D

m@dzi@- kochana u nas smoczek w akcji cały czas, tylko ciagle słysze te didi, didi :sorry:, z nocnikowaniem to tak jak u Ciebie, nie przejmuj się. Dużo zdróweczka dla Kamilka

mamstud- kochana jak przezyłaś powrót do pracy?? Ej Kubeczek z krecikiem....... ja też chcę:-D:-D

monika1977- oj kochana współczuję Ci dwójki łobuziaków w domu, wyobrażam sobie, że jesteś wykończona. powiem Ci szczerze, że cieszę się, że chodzę do pracy :-p Monika chcesz żeby wylali mnie z pracy?? Najpierw parsknęłam śmiechem z lodówki spoglądającej na Ciebie a teraz z ciepłych lodów! Wariatka:laugh2::laugh2::laugh2:

mamamatysia- jak tam zdrówko? Haha u bawiłam się tekstem "jak Fifi bawi się w basenie postaciami z pszczołki Mai zawsze łapie Gucia" :-D:-D:-D:-D A tak swoją drogą to skąd masz takie postacie... hmmmm przydałaby mi się taka pszczólka Maja :-p

tsarina- ale numer :laugh2: z tym lokalem! Przykro mi, że tak poukładały Ci się spraw z siostrą, może jeszcze uda Ci się jakoś rozwiązać ten problem, może znajdzie się ktoś kto zostałby z Izą. Co do napoi jak Mai robie przeważnie herbatki takie granulowane z hippa bądz bobovity, jesli kupuję soczek gerbera lub kubusia to przelewam

kasia1208, mamaNiki- kochane widzę, że miałayscie identyczne przezycia z dzieciaczkami jak ja z Mają oj wiem co przeżywałyście- dosłownie!

kasia1208- nie wiem kochana czy jeszcze będę zaglądać na forum w kazdym razie, chciałam Ci życzyć udanego urlopu i bezpiecznego lot. Wracaj do nas wypoczęta

confi- kochana czyżbyś chciała siostrzyczki dla Damianka :-p

m&ms- piekne zdjęcie w suwaczku ;-)Jak tam zdrówko, mam nadzieję, że lepiej :-)

marzena80- super, że wróciłaś taka zadowolona z urlopiku :-)

malinka- kochana mam nadzieję, że coś ciekawego wyniesiesz, ze spotkanka i przekażesz koleżankom :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry