reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Teraz po moich zachwytach się przywitam:-)
Witajcie babolki:-)

AgA...wiesz jak ja bym pojechała na taki obóz...tak mnie strasznie kręcą takie zabawy że bym wolała coś takiego niż wczasy:tak: Super,zazdroszcze Ci przeokrutnie;-):zawstydzona/y:
Rewelacyjnie spedzony czas:tak::-)

Marzenko...Witaj w naszym deszczowym kraju:sorry2:;-):-)
Świetnie że wczasy udane i że Nataszka sie fajnie bawiła,,,za rok biore z Ciebie przykład:tak:
No i jak wrócisz to koniecznie fotki nam pokaż:tak:
Boszeeeee ja chyba ostatnio upierdliwa jestem z tymi zdjęciami,co? Ale cóz poradze jak uwielbiam fotki ogladać:sorry2::-D

A u nas zimno,buro i ponuro...bylismy dzisiaj u "teściów" bo wrócili z wakacji,opaleni jakby z Afryki wrócili,no i było...miło:tak:
To chyba tyle,nie mam weny...tak jakoś:sorry2:
 
reklama
Marta zdjęcia rewelacja widać,że robione przez artyste fotografa,a wy no cóż jesteście tacy piękni,że brak mi słów po prostu.:tak:
Twój M powinien być modelem normalnie szczena mi opadła:szok: i w dodatku jest b.fotogeniczny ty oczywiście jesteś piękna ale wole zachwycać się facetem:sorry2: sory nie gniewaj się ale lubie oglądać ładnych ludzi i w dodatku kochających się dlatego pewnie obejrze jeszcze kilka razy wasz album.:tak:
Dzieci przeurocze,powinniście mieć ich więcej życze szczęścia i miłości:tak::-)
 
m&m's zdjęcia są przepiekne... jak dziewczyny pisały, szczęście od Was bije, a i widać, że rodzinke też macie całkiem wesołą... mnie podobały się zdjęcia Pana Młodego ze świtą, widać, że Mikołaj świetnie się czuje w takich momentach, nie wiem na którym zdjęciu, ale na jednym wygląda zza ściany z taka groźną miną...

mnie osobiście rozczuliło zdjęcie jak byłas cała spłakana i wtulałaś się w dzieci... gratuluje fotogrfa!

Tsarina, co do zdjęć "męskiego grona" :-D to jest jeszcze kilka perełek jeszcze bardziej odjechanych. :-D :-D. Fakt że chłopcy się dobrze bawili. :-D

a co do Mikołaja - to świetnie go rozgryzłaś - on to jest zwierzak fotograficzny. Uwielbia jak mu się zdjęcia robi, nie ma z tym problemu, za to zawsze pozę sobie wymyśli...i minę. :-D


Marta zdjęcia rewelacja widać,że robione przez artyste fotografa,a wy no cóż jesteście tacy piękni,że brak mi słów po prostu.:tak:
Twój M powinien być modelem normalnie szczena mi opadła:szok: i w dodatku jest b.fotogeniczny ty oczywiście jesteś piękna ale wole zachwycać się facetem:sorry2: sory nie gniewaj się ale lubie oglądać ładnych ludzi i w dodatku kochających się dlatego pewnie obejrze jeszcze kilka razy wasz album.:tak:
Dzieci przeurocze,powinniście mieć ich więcej życze szczęścia i miłości:tak::-)


Florencjo, no za co ja mam się obrażać. :-D nie gadaj głupot.!!
co do dzieci, to ja kiedyś już pisałam że dla mnie ty i twoja rodzina jesteście przykładem i niedoścignionym wzorem. :tak::tak:

i wogóle to fajnie że się odezwałaś!!! :-) :tak: zaglądaj częściej. fakt że ostatnio niedużo się dzieje, ale zawsze chętnie usłyszymy co u was. A ja bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia waszej rodzinki!! :tak:
 

Malinko, tak szczerze to żadnego. bo jestem leniwa. Zimą ćwiczylam kilka miesięcy, jakoś listopad - marzec. To ćwiczyłam 15 minut dziennie, miałam taki zestaw ćwiczeń. Ale potem się zniechęciłam. I to koniec. :-D

nie no proszę Cię :-pwidok Twojego brzucha motywuje mnie do ćwiczeń, i tak planuje od dziś zacząć a co z tego będzie to się okaże wieczorem:rofl2:
 
a u nas ostatnio pogoda dopisuje więc nadrabiam swą obecność w parku :tak:
poza tym latam za tą głupią kiecką na wesele :sorry2: a że wczoraj pociapałam się z m więc mu wykrzyczałam że w wielkiej D mam to wesele i że nie ide :rofl2: (to jego znajomych wesele więc...:-p)


m&m, normalnie napatrzeć się nie mogę:tak::tak: zdjęcia są piękne!! nie mogę wyjść z podziwu że "przed" byliście tacy zrelaksowani, nic nie myślący o zbliżającej się godzinie... te przed-weselne atrakcje zapewne mega odstresujące były, prawda? Sukienka bardzo do Ciebie pasowała - taka skromna, prosta - śliczna. Mąż oczywiście model jak się patrzy :tak: Mikołaj i Maja tacy eleganccy że hoho :tak:
Wszystkie fotki są naprawdę piękne :-) Mnie też najbardziej urzekły te gdzie się biedna rozpłakałaś i tuliłaś swoje dzieciaczki :happy2:
a ja mam pytanie, bo coś mnie zaciekawiło.. dlaczego ty miałaś zakładaną (i chyba też nosisz) obrączkę na lewej dłoni?
 
Słonkoonline Wszystkiego Najlepszego W Dniu Urodzin!
tort%20urodzinowy.gif

 
nie no proszę Cię :-pwidok Twojego brzucha motywuje mnie do ćwiczeń, i tak planuje od dziś zacząć a co z tego będzie to się okaże wieczorem:rofl2:

Malinko będę trzymać za ciebie kciuki. :tak::tak:




a u nas ostatnio pogoda dopisuje więc nadrabiam swą obecność w parku :tak:
poza tym latam za tą głupią kiecką na wesele :sorry2: a że wczoraj pociapałam się z m więc mu wykrzyczałam że w wielkiej D mam to wesele i że nie ide :rofl2: (to jego znajomych wesele więc...:-p)


Barmanko, uśmiałałam się. :-) bardzo dobrze mu powiedziałaś. hi hi hi.
a sukienkę na pewno znajdziesz. Pewnie jak przestaniesz szukać. albo zaraz po powrocie z wesela... (jak to w życiu :-p ) ale znajdziesz. :-)

co do zabawy przed ślubem i wyluzowania. To fakt że stresu wogóle nie było. :-) przed samą uroczystością tak, ale wcześniej nie. To chyba dlatego że nie była to taka wielka uroczystość.
I łatwo było sie wyluzować w otoczeniu bliskich, szczególnie kiedy wszyscy się dobrze bawili.


m&m, a ja mam pytanie, bo coś mnie zaciekawiło.. dlaczego ty miałaś zakładaną (i chyba też nosisz) obrączkę na lewej dłoni?

tak Barmanko noszę na lewej. :tak: z kilku powodów. po pierwsze dlatego że uważam że to moja obrączka i mój wybór. :-) a chciałam żeby nasze obrączki były blisko jak trzymamy się z M. za ręce. :sorry:. do tego na prawej mam pierścionek zaręczynowy, którego nie chciałam przekładać na lewą, ani nie chciałam nosić z obrączką. :sorry: a na koniec , ale to nie z dopasowania do "obyczaju", obyczaj się raczej do mnie dopasował :-p, tutaj się nosi na lewej. Zresztą w wielu krajach nosi się na lewej. czyli w skrocie ;-) bo tak wolałam. hi hi hi :-D


no i ...HEJO. :-)

ja dzis wstałam z bólem gardła, oskrzeli i katarem - więc humor nie za bardzo. ale staram się powalczyć.

w dzisiejszym menu :-p barszcz czerwony i placuszki z jabłkami.
 
Ostatnia edycja:
Heloł

Aga
Boziu jak ja zazdroszczę takiego wyjazdu....uśmiałam się czytając to wszystko....musiało być tak super!!!!!!!!!!!!!! że pewnie nie jesteś w stanie nam nawet w części oddać to co tam przeżyłaś!!:tak::-)

Marta
Dziewczyny już chyba napisały wszystko co chciałabym Ci powiedzieć...Tworzycie wspaniałą rodzinę!!! Z przyjemnością się ogląda te zdjęcia:tak:
zaczęłam wypisywać tu numery zdjęć, które mi się podobają...ale musiałabym chyba wszystkie wymienić...więc nie ma to najmniejszego sensu...
Wyglądałaś zjawiskowo!!!!! Gratuluję i życzę dużo szczęścia i żeby całe Wasze życie właśnie tak wyglądało jak na tych zdjęciach!!!

Marzena
Super że wakacje udane..normalnie z Twojego posta aż kipi optymizmem:tak: Super nie ma to jak wakacje!!

A ja dzisiaj zdycham bo dostałam @...normalnie mam takie bóle że ledwo chodzę:baffled: Za to super spedziłam weekend...w sobotę zrobiliśmy sobie na ogrodzie ognisko...nie grilla tylko ognisko..powiem Wam kochane, że nie pamietam kiedy jadłam taką kiełbachę...dla mnie nie ma porównania:tak:
Wczoraj z kolei pojechałyśmy ze szwagierką na imprezkę do "Fiata" jej mąż tam pracuje i był dzień rodzinny....bardzo fajnie spędziłam czas:tak:



 
M&m's - zdjęcia przepiękne, ślub bajkowy, rodzina idealna....Gratuluje i życzę Wam takiego szczęścia przez kolejne lata małżeństwa. Dobrze że można zatrzymać najpiękniejsze chwile za pomocą zdjęć.
Nina - dziękuję, fakt trudno opisać cały pobyt bo bardzo dużo się działo....mam chyba 1200 zdjęć z wypadu :-D
Marzenko - ale Ci zazdroszczę, musisz koniecznie wrzucić zdjęcia i dokładnie poopisywać co i jak

edit:
a ja dziś mam wqrw..:angry:.bo moja stara kotka podrapała Zosie po twarzy, dobrze ze jej oka nie wydrapała. Szramy od pazurów idą przez czoło powiekę i pod okiem na policzku dosłownie 3 mm wyżej a rozerwałaby jej dolna powiekę.... najbardziej wqur mnie M. który stwierdził ze nic złego się nie stało i jeżeli się to powtórzy to pomyśli co zrobić z kotką. Nie mogę o tym przestać myśleć a siedzę cały dzień w pracy. Mam nadzieje ze M. dopilnuje Zosi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry.
Martuś dzięki waszym cudownym zdjęciom miałam naprawdę miły poranek dzisiejszego paskudnego dnia.Siedziałam i płakałam(ze wzruszenia oczywiscie).Cała wasza rodzinka jest zjawiskowa,te zdjęcia pokazują niesamowite emocje i wasze wielkie uczucie.Moim faworytem zdecydowanie jest zdjecie z łezką w oku i dzieciaczkami na kolanach.Macie piękną pamiatkę z tego chyba najwazniejszego dnia w zyciu.Sama zamarzyłam o takiej sesji zdjęciowej:sorry2:. Może na 10 rocznice ślubu w przyszłym roku?(o ile dotrwam:-()
Marzenko super,ze jesteś.Dobrze,ze urlop się udał i jestescie zadowoleni co do Nati to byłam pewna,ze będzie grzeczna;-) ciocina ulubienica:-)
Nina byłaś wczoraj na Fiacie?? Toż to prawie koło mnie:szok:.Szkoda,ze sie nie zgadałyśmy:-(
Ja mam doła wiec to by było na tyle.....
 
Do góry