reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Jezuuuuu jaki kretyn:szok::szok::szok: To powinno być karalne...:wściekła/y:

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi...muszę się zaopatrzyć w ta paste nanodent:tak:
 
reklama
Roxy, ta pasta jest ze szczoteczką w komplecie. Szczoteczka jest nakładana na palec.
Ciekawe co na to mama tego szkraba i czy czasem to nie ona nagrywała ten film.
 
czeeeeśc.

Monia filmik dla mamuś o mocnych nerwach. :szok: jak tak jak Marzenka bałam się.

Joluś, no faktycznie upał u nas jest niespotykany!!. U nas już się utrzymuje od tygodnia (wczesniej nie wiem bo mnie nie było) ale jak już pisałam, to tutaj susza panuje! trawa jest spalona, a ziemia spękana, deszczu nie było już od ponad 2 tygodni.
Nas ratuje to że jesteśmy w domu i otoczenie ogrodem, bo w mieszkaniu to smażalnia...:szok:, także współczuję.
 
Witam majóweczki:-)
Wiecie ten palant z tego filmiku to jakiś psychol:no:ale ja się zastanawiam czy to aby jest prawdziwe nagranie czy jakiś fotomontaż:confused:jak prawdziwe to :szok:

Marzenko ,Roxy-ja zazwyczaj jak kupowałam w H&M to rozmiary były ok ,a te 80 wydają mi się jakieś większe przymierze jutro Niki to będe wiedzieć co i jak.A zawsze chodziłam późno spać,ale teraz to czasem przeginam .Zazwyczaj jak się zdenerwuje to mam potem problem z zaśnienciem i jak kawke wypije pod wieczór.A wstajemy różnie czasem po8 czasem 9 a zdaży się też i o 10,np jak Niki wstanie o8 wypije mleczko odwraca się i dalej śpi.Ale tak jak Marzenko piszesz ja nie potrzebuje dużo snu starcza mi nawet te 4 godzinki.

Chyba czytacie w moich myślach,wczoraj miałam pytać o paste do zębów,ja myłam dotychczas naparem z rumianku albo woda,choć wiem że to nie bardzo coś daje.Wczoraj pytałam o jakąś paste w aptece to farmaceutka powiedziala że mam w sklepie szukać,zleksza się ździwiłam bo w aptece powinni mieć paste,ale mam jeszcze dwie inne apteki to tam zajże.


Jolu-z jednej strony to fajnie że uwas cieplutko i słonecznie,a z drugiej to faktycznie menczące jak takie upały i żar leje się z nieba.A unas dziś pogoda ciut lepsza ,ale wiało i momentami pochmurnie.Przydało by się wreszcie troszke lata.Bo w tym roku to normalnie paranoja.

Mamamatysia-bardzo mi miło bardzo dziękuje za zaproszenie:tak:zjawie się napewno!sama przyjemnosć uwas zawitać!dom pełen ciepła:tak:A kompociki robie bo bardzo lubie,w ubiegłym roku nie robiłam więc teraz za to się wzięłam.Ja skolei nie przepadam za mrożonymi,a koktajle uwielbiam:tak:no i biszkopcik z galaretką i truskawkami.
uciekam na szybki prysznic i spać :-)dobrej nocy kochane:tak:
 
Liwka - witaj i daj się poznać, napisz o sobie i córeczkach:-).
monika - :szok::szok::szok::szok::szok: ja nie dałam rady obejrzeć do końca, wytrzeszczu dostałam i prawie drgawek, słów mi brakuje, życzę temu tatuśkowi aby ktoś zrobił mu to samo ciekawe czy będzie się wtedy śmiać czy rzygać...
mama Niki - nocny marku właśnie o której wstajesz?????
Faszeruj się z M kwasem foliowym, dla Ciebie polecam zestaw z kwasami DHA (feminatal metafolim 800+ DHA - poleciła mi ginekolog-endokrynolog, u której leczyłam hiperprolaktynemię).
Lena - gratuluję!!!! Trojaczki!!!! Możesz czuć się wybrana:-). Zdrówka życzę i dużo sił bo wielki to wysiłek. Niech Fasolki zdrowo rosną. Nie powiem ale jestem ciekawa jak M zareagował. Kolega mojego ojczyma zemdlał jak położna powiedziała, że ma 3 córki (kiedyś nie było usg):-).
confi-
powodzenia w realizacji ślubnego marzenia:-).
marzena - niestety to dopiero początek siniaków, guzów, otarć, upadków, zderzeń itp., itd. i palpitacji matczynego serca.
Gośka wczoraj dorobiła się mega guza na czole, zaryła w beton na prostej drodze, ech...
mamstud - Gaba bedzie miała wakacje za miesiąc - sierpień w domu z tatusiem, siostrą i psem:-) a mama w pracy:-D:baffled::-(.
m&m's - imprezka udana u znajomych teściów, którzy zorganizowali otwarcie placu zabaw na swojej posesji i bardzo chcieli Nas gościc więc przywiozłam ze soba 3 ciasta włąsnej roboty, miskę gryczanych placuszków, miske sałątki z pomidoróe i 2 blachy pizzy. Było super!!!!! Panowie (dziadkowie i tatusiowie) na koniec zagrali w piłke nożną - ubaw po pachy - byli przejęci jak dzieci:-):-). Jedyny szkopuł to gryzące komary, drapie się do dziś:-(.
mamamatysia - Tośka słodka, umaszczenie ma jak Inez:-).
barmanka - wrzuć fotki nowego i opitego już domu:-).
sara - cudnie że się odezwałaś:-), co dom zabiegu to Gosia miałaby by gdyby kanalik się nie odetkał. Na szczęście obyło sie bez ingerencji lekarskiej. Trzymam kciuki za Matiego i przyszłe jeszcze nie poczęte rodzeństwo. Cieszę się, że rehabilitacja pomogła i czujesz się lepiej.
aga km - poprawy samopoczucia.

Ubiegła noc przespana przez Inez w całości :-). Póki co do księżyca nie wyje, płacze jak zostaje w domu sama (sporadycznie) - dzisiaj pierwszy raz bo byłam z M w USC.
Dziewczyny otrzymałam akt urodzenia z adnotacja o martwym urodzeniu mojego Aniołka - Marii Antoniny. Jestem teraz spokojniejsza...
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry...

Monika ja widziałam ten film już jakiś czas temu ...ale i tak nie mogłam go obejrzec do konca, nie dałam rady :szok::szok::szok:Ciekawe dlaczego takie kretyńskie pomysły mają tylko tatusiowie:dry:
Żadna matka na świecie nie wpadłaby na to na bank.
Mnie ostatnio zmroził ten film :eek::eek::eek: zawału bym dostała na miejscu tej kobiety

Półroczny chłopiec wpadł pod pociąg - szokujący film - Wiadomości - WP.PL



MamaNiki....nocny marku ;-) faktycznie Ty o mnie pytałaś. To miło z Twojej strony .
Przypominają mi się czasy kiedy ja tak siedziałam po nocach. Gdzie te czasy i ta kondycja :-D
Teraz grzecznie o 22 już się szykuję do snu ;-)
A co do ciuchów z H&M to uważam ze sa wieksze niż podaje rozmiarówka. Damiś jedną bluzę ma jeszcze na 68 a jest dobra.:szok:
Resztę kupujemy tak na 74. 80 jest za duża, spodnie szczególnie. Ale Damiś to szczypiorek ;-)

Bohaciefko bardzo się cieszę ze dostałaś akt urodzenia. To pozwala w pewnym sensie pożegnać sie i pogodzić z faktem. No i dzieciątko nie jest anonimowe a to dla mamy bardzo ważne. Widzę ze Inez dobrze sobie radzi jak na takiego malucha :tak:


Fajnie ,że imprezka się udała...mnie też potwornie gryzą komary i w tym roku chyba z tego względu darujemy sobie wyjazd nad jeziora...

a co do pasty to ja kupiłam Colgate z małą zawartością fluoru i myję nią Damisiowe kiełki raz w tygodniu a co dzień przecieram mu zmoczoną tetrą. jednak zauważyłam ze to mało daje więc chyba też zaopatrzę się w ten nanodent.
 
Dziewczyny ja tylko na chwilkę nadrobiłam z grubsza, ale odpiszę wybiórczo. Od razu za to przepraszam jak którąś ominę.

Co do pasty to ja też dziękuje za podpowiedzi, choć ja o to nie pytałam to skorzystam. Mój Julko średnio chętnie daje sobie grzebać w buzi a teraz jak idzie mu druga piątka to już w ogóle nie otwiera buziola.

Bohaciefko czekam na zdjęcia Inez...proszę...proszę. Ja naprawdę uwielbiam tą rasę i jeszcze Alaskan Malamut. Jak kiedyś będę mieć domek to na bank kupie psa zaprzęgowego. A jeśli chodzi o akt urodzenia to podpisuję się pod słowami Confi, to zapewne ważne dla Ciebie by córcia była Marysią(czyli nie była anonimowa).

Marzenko przykro mi, że Nataszka spadła z kanapy i musiałaś patrzeć jak płacze. Rozumiem, że po upadku nie ma śladu?
Napisz mi jeszcze jak ty pracujesz w weekendy.

Mamomatysia jak Fifi z tym gardłem?

Aha my też używamy klimy w aucie. mamy klimatronic... specjalnie brałam pod uwagę tylko auta wyposażone w ten system.

Jolu a u nas brak tych ciepłych dni. ja mieszkam na parterze i wręcz bywa zimno.

Saro fajnie że nas odwiedziłaś.Dobrze, że alergia ustąpiła. Pisz częściej.

Ja dziewczyny chciałam się podzielić z Wami moją radością. Mianowicie mam pracę!!!
Oczywiście jak już coś się dzieje to prawem serii i wzięłam kilka spraw na raz, ale mam nadzieje, że podołam.
 
reklama
Nina ja w tej chwili w weekendy nie pracuję - dopiero we wrześniu. A zresztą teraz to ja już mam w ogóle wolne... tylko jutro na zakończenie roku szkolnego i dwa miesiące wolnego!!! Tylko weekend 10-11 lipca mam na 100% zajęty... Gratuluję pracy!!! A coś więcej w tym temacie???
 
Do góry