reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Marzenko jakie ładne usteczka,na pewno twoje;-):-D.
Bochaciefka fajnie że już macie akt,troszkę to trwało... a powiedz Mi nie było z tym problemu??
Nina pochwal się jaka to praca??I wielkie gratulację.
U Nas po katarku nie ma już śladu:-).Pogoda w miarę znośna:sorry2:.Synu znowu padł przed 7 pewnie wcześnie wstanie,ale to dobrze bo jutro zakończenie roku i na 8 do kościołka potem apel.Normalnie cieszę się z tych wakacji jakby co najmniej moje były fajnie sobie to przypomnieć....
 
reklama
Bohaciefko,[*] zapalam światełko dla Twojego aniołka.
Fajnie,ze miałaś wiedzę w tym temacie. Bardzo dużo osób nie wie o możliwości uzyskania takiego dokumentu i pochowania maleństwa urodzonego na każdym etapie ciąży.

Confi,filmik straszny. Bosze ,mało zawału nie dostałam:no:Biedna ta matka ,ile ona nerwów musiała zjeść za nim zobaczyła swoje dziecko całe i zdrowe . Starszak stał koło mnie jak odtwarzałam i teraz cały czas przeżywa.

Nina ,gratuluje pracy!!!Co będziesz robić?

Marzenko,teraz to się wynudzisz przez te dwa miesiące.

Kasiu,u nas pada cały dzień i jutro ma być podobnie.
 
Dobry wieczór.
Bohaciefko ja rowniez zapalam
[*] dla twojego aniołka.
Nino gratuluje pracy i czekam na szczegóły.Dziękuję,że pytasz o Filipa-niestety nadal kaszle i w użyciu Mukolina:baffled:.Na dodatek pięknie go obsypało(cosik mi się z różyczką kojarzy) wiec jutyro spacerkiem do pani doktor.EM się upiera,ze to truskawki...zobaczymy
Marzena świetny avatar:-)
U Nas po katarku nie ma już śladu:-).Pogoda w miarę znośna:sorry2:.Synu znowu padł przed 7 pewnie wcześnie wstanie,ale to dobrze bo jutro zakończenie roku i na 8 do kościołka potem apel.Normalnie cieszę się z tych wakacji jakby co najmniej moje były fajnie sobie to przypomnieć....
Dobrze,że Filip tak szybko pozbył się kataru.
Ty się cieszysz z wakacji a ja patrze z przerażeniem na najbliższe dwa miesiące:eek:
 
Monika - no wynudzę się... z jednej strony się cieszę, ale z drugiej... no ale za dwa tygodnie Sławek będzie miał urlop. To przynajmniej od Młodej nieco odetchnę...
 
Monika - no wynudzę się... z jednej strony się cieszę, ale z drugiej... no ale za dwa tygodnie Sławek będzie miał urlop. To przynajmniej od Młodej nieco odetchnę...

o takim luksusie możesz zapomnieć bo dam sobie rękę uciąć,że będziesz miała dwoje dzieci na głowie. Jak tam Nataszka? Ruszyła do przodu?

Mmatysiu, a może to trzydniówka?Miał Fifi?
 
Matysia oj biedny Filipek tak Go to choróbsko wymęczy :( zdrówka,u Filipka Mojego zawsze szybko przechodzi na szczęście..
Marzenko to wykorzystasz M w opiece nad małą za cały rok,aż mu się urlopu odechce:-D.
AAA Moniko zapomniałam Witam Cię:-D:-D.
 
Kasiu fajnie że Twój Fifi chociaż zdrowy:-D

Mmatysia daj znać co powiedział lekarz.

Ja będę doradcą ds kredytów i depozytów/kasjerem w Skok. Poza tym zaczynam pracę dodatkową, będę zawierać umowy OFE II filar i chyba będę konsultantką firmy Mary Kay.
 
reklama
Do góry