reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

mamamatysia witaj wśród chustomam :-)
futuremom chyba nie powinno się sadzać dziecka jeśli jeszcze samo nie siedzi... Można unieść lekko oparcie (pod kątem 20, 30 stopni) ale nie podnosic do siedzenia
 
reklama
futuremom ja mam to samo, sama jestem ciekawa!

nina moja mała lubiła smoki, teraz nimi pluje, ale jak się okazało, ona jeszcze toleruje te z kulką na końcu i nimi się zadowala narazie... a dziś to miałam kłopot, bo kąpałam Iza Mirkę, namydlilam jej rączki i zanim je opłukałam, to już je wpakowała do buzi! Ale była niezadowolona! A jak jej nie smakowało! A fuj!
 
Jejku mamstud !No to się muskuł nabawię przez to noszenie go na rękach jak nie wiem co:)
Mały wazy już lekko ponad 8kg, a ja musiałbym chyba trzymać formę ponad normę, aby z końca osiedla nosić go na rękach i pchając przed sobą jeszcze 13kg wózek...o ludu :rofl2:
A jeżeli chodzi o kąpiel, to Droga tsarino mój synek dziś się zsiusiał do wanienki...ale to chyba norma:)
 
Futuremom-No to wypróbuj nosidełko lub chustę.Oferta rynkowa bogatana pewno znajdziesz coś dla siebie.Faktycznie sikanie do wanienki(i nie tylko) u mam chłopców to norma:baffled:.
 
Och mamamatysia!!! należy ci się ochrzan (za ten link)!!:wściekła/y:;-) jak zobaczyłam te chusty!! piękne są!!! ja też taką chcę!!!!:wściekła/y::-(
 
M&m-Przepraszam:sorry2:.Czytałam wiele opinii i najlepsze zebrały właśnie Bebelulu i Babilonia.Niestety te drugie to wydatek rzędu 270 zł:baffled:.Kupiłam tkaną bo mój"ciężarek" musi mieć solidne oparcie;-).
 
reklama
Do góry