reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam wszystkie majówki!
Zaczęłam 28 tydzień a termin mam na 06 maja. Myślałam, że trzeci trymestr szybko zleci, ale już teraz wiem, że będzie się ciągnął najdłużej ze wszystkich.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki.
 
reklama
Czesc kochaniutkie, jakos ostatnio brakuje mi weny do pisania:dry:, nie mam na nic sily, lezalabym tylko na kanapie i nic nie robila, nie wiem co we mnie wstapilo, moze jakas deprecha albo co...:crazy:.
Ale mnie tym jedzonkiem pokusilyscie, az slina mi cieknie na pyzy!! Sto lat juz ich chyba nie jadlam i teraz tak mam na nie ochote, problem z tym, ze nie ma kto ich zrobic:tak:.
 
Mnie tez coś naszło a jedzonko jak sobie poczytałam i teraz leże z wzdętym brzuniem. Mi sie tez wydaje że ten III trymestr tak się dłuzy pewnie przez to leżenie w łóżku w ciągu dnia samej.
 
Hej kasia1208:-)No wiec tak rocznikowo to mam juz 26 lat i to jest moja pierwsza ciaza.Bardzo sie cieszymy z mezem i juz nie mozemy sie doczekac kiedy zobaczymy nasz skarb i wkoncu sie dowiemy czy to dziewczynka czy chlopczyk:-)Bo to oczywiscie ma byc niespodzianka choc bardzo nas korci zeby juz sie dowiedziec ale jak juz sobie postanowilismy ze dopiero dowiemy sie przy porodzie to bedziemy czekac.Tak pozatym to siedzimy w Angli i tu mam zamiar rodzic,zobaczymy jak to bedzie wszystko wygladac.A czy tutaj znajde jakas mame ktora rodzi za granica????
 
Czesc kochaniutkie, jakos ostatnio brakuje mi weny do pisania:dry:, nie mam na nic sily, lezalabym tylko na kanapie i nic nie robila, nie wiem co we mnie wstapilo, moze jakas deprecha albo co...:crazy:.
Ale mnie tym jedzonkiem pokusilyscie, az slina mi cieknie na pyzy!! Sto lat juz ich chyba nie jadlam i teraz tak mam na nie ochote, problem z tym, ze nie ma kto ich zrobic:tak:.
Polecam Nordisa:-D, calkiem niezle mu wychodza:-p

WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE!!
 
Hej kasia1208:-)No wiec tak rocznikowo to mam juz 26 lat i to jest moja pierwsza ciaza.Bardzo sie cieszymy z mezem i juz nie mozemy sie doczekac kiedy zobaczymy nasz skarb i wkoncu sie dowiemy czy to dziewczynka czy chlopczyk:-)Bo to oczywiscie ma byc niespodzianka choc bardzo nas korci zeby juz sie dowiedziec ale jak juz sobie postanowilismy ze dopiero dowiemy sie przy porodzie to bedziemy czekac.Tak pozatym to siedzimy w Angli i tu mam zamiar rodzic,zobaczymy jak to bedzie wszystko wygladac.A czy tutaj znajde jakas mame ktora rodzi za granica????
witamy !!!
zajrzyj pod ten wątek jest tu sporo mam bedących za granica a zwłaszcza w UK
https://www.babyboom.pl/forum/maj-2009-f259/mamy-na-emigracji-22146/
 
a ja juz jestem taka najedzona ze czuje sie jakbym miala zaraz peknac:laugh2:zjadlam pizze,pozniej opychalam sie rodzynkami w czekoladzie i jak narazie mam dosc jedzonka,ale pozniej moze schrupe jeszcze pomarancza :-)
 
Witam nowe dziewczyny na forum.Martwie sie troche bo moja ksiezniczka od 2 dni przestala sie ruszac Dawniej byla bardzo aktywna a teraz jakby byla ospala .Juz zaczynam panikowac. :-(Nie wiem co robic
 
reklama
Do góry