reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

dziewczyny ja wreszcie miałam porządne USG z opisaniem stanu wszystkiego i pobraniu wymiarów Rosi dalej ma kość udową o ponad tydzień starsza :szok: waży prawie 480-490 gram - mały wielkolud nam rośnie
 
reklama
Dziękuję Okruszku, zobaczymy jak to będzie, bardzo bym chciała żeby mąż był ze mną :sorry2:No ale licze sie tym, że różnie może być.
A Ty też chyba w przyszłym tygodniu masz badanie, prawda??

Tak Katarzynko ja mam 21. 01. Już się nie mogę doczekać.. :-D:-D:-D Mam późno to badanie bo na 19.00 i to w Szczecinie więc musimy z Mężem dojechać na czas. Przede wszystkim cieszę się z całego serca, ze będę tam z Mężem :-D:-D:-D

Kasica212 serdeczne gratulacje zdrowego Maleństwa, i że z łożyskiem wszystko dobrze!!!:-D:-D:-D Bardzo się cieszę ze badanie było konkretne i ze jesteś zadowolona.:tak::tak::tak:
Buziaki Kochana!!!
 
Co do mojego bólu zatok zapuchniętych zaczerwieniinych i zaropiałych oczu, o których wcześniej pisałam........... posłuchałam się Katarzynyk83 i przed chwilką rozmawiałam z moim gine i kazał mi sie dziś stawić u niego między godz. 21-22.............. mam stresa powiedział mi że to poważna sprawa i ze chyba nie obędzie się bez antybiotyku........

Trzymajcie kciuki za mnie dziewczyny nie lubię brać lekarstw w ciązy a raz juz brałam, kiedy wykryto mi kamiń w lewej nerce............
 
Kasica to super ze dzidzia zdrowiutka t ze ty jestes zadowolona z usg bo nie ma nic lepszego dla malenstwa niz szczesliwa mamusia;-)
Ania_77 ja swoje polowkowe mam jutro z rana.. Kurcze chyba dzis nie zasne..tak sie denerwuje.... bo przy podwojnym szczesciu i podwojne zmarwienia. Boje sie, ze nawet jak jedno bedzie w porzadku, to wcaiz jest mozliwosc ze u drugiego sie czegos doszukaja..:sorry: No ale poki co staram sie myslec pozytywnie..
Patusia44 i jak, i jak?! daj znac jak malutka (malutki?).

Co do porodow rodzinnych to osobiscie nie wyobrazam sobie nie miec meza przy sobie. Juz rodzilismy razem, i powiem wam, ze w tym calym strachu i panice porodowej, sama obecnosc bliskiej osoby daje ogromny komfort psychiczny. Mysle,ze narodziny to tak cudowny i niepowtarzalny moment, ze warto go z kims podzielic... No ale to juz osobisty wybor kazdej mamy...
Ja jeszcze nie wiem czy bedzie mi dane tym razem rodzic naturalnie ale pocieszam sie ze tu w Anglii cesarki tez robia przy obecnosci tatusia:-)
 
Ostatnia edycja:
Kasica, dobrze że udało Ci sie w końcu zrobić porządne usg! Moze Wasza córeczka szykuje się na modelkę skoro takie długie ma nogi ;-):-D
Justa_b, nie martw się. Najważniejsze że idziesz do lekarza! Nawet jeśli dostaniesz antybiotyk to lekarz na pewno wybierze taki, który nie bedzie szkodził Maleństwu! Mi lekarka mówiła że ciężka infekcja jest groźniejsza dla dziecka niz antybiotyk. Głowa do góry! Życze szybkiego powrotu do zdrowia!:tak:
 
kasica superr, ze wszystko w porzadku i dzieciaczek zdrowiutki:tak:. Mam nadzieje, ze u mnie tez jest wszystko w porzadku i w koncu bede wiedziala, czy to chlopczyk czy dziewczynka:tak::-). Ja nie mam sily chodzic do pracy, bo mam jej ostatnio nawal:szok:, a tu jeszcze trzy miesiace mnie czekaja:no:.
 
katarzynak83- ja chodze do nromalnej przychodni i nie ma problemu, żeby wejśc z mężem, chociaż mój był ze mną tylko raz, no ale to ze względu na pracę

kasica212- a mój okruszek waży 374, teraz juz wiem dlaczego nie mam wielkiego brzuszka

justa_b- powodzonka i dużo zdrówka
 
kasica- super ze dzidzia zdrowa...
iwee- no ja tez chce rodzinny... i nawet nie mysle o tym ze mialabym zostac sama na porodowce...

 
katarzynak83- no ja tez czuje ze ,o laszel przechodzi, dzis malo co kaszlalam,, co kilka godzin a nie co minute takze jest poprawa... tez nie mam goraczki ani kataru takze mysle ze antybiotyk u mnie rowniez nie bedzie potrzebny no ale zobaczymy co powie lekarka..ide jutro na kontrole..:sorry2:
 
reklama
hej dziewczyny
Chyba grypka mnie lapie:zawstydzona/y:niestety......staram sie leczyc domowymi sposobami jak narazie
pozdrawiam
zdrowka wam zycze!!!!!!
 
Do góry