reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Kasica a czy można zapytać ile ta kostka udowa Twojej dzidzi ma długości? :) U mnie lekarz pomierzył, powiedział, że wszystko w porządku i gdybym sama do karty nie zajrzała, to nie wiedziałabym jak duże jest już to moje dzieciątko. Ja byłam na połówkowym w grudniu, a kość udowa dziecka miała wtedy 39mm (o ile oznaczona jest ona FL).
I mam do Was jeszcze takie pytanie. Czy lekarz oceniał Wam łożysko, tzn. stopień jego dojrzałości?
 
Dziekuję Kasica za tak szybką odpowiedź! :) Właśnie martwi mnie to łożysko, choć zupełnie się na tym nie znam ... ja mam stopień dojrzałości "0" i obawiam się, że coś może być nie tak ...
 
Kaatharina spokojnie stopnie łożyska są od 0 do III a czasem IV. Jak mi lekarz kazała się nie martwić przy II miejscami III wiec Tobie przy 0 tym bardziej nie ma czym się przejmować. Co prawda dziś na USG w szpitalu wyszło łożysko I stopień - czyli lepsze ;)

Dziewczynki mykam spać za dużo wrażeń jak na mnie jednego dnia
 
Patusia co u ciebie? Mam nadzieje ze wszystko oki i nie piszesz do nas tylko dlatego bo odpoczywasz od wrazen...:) Daj znac jak tylko tu zajrzysz..
 
Dziewczynki, a u mnie jutro moj wielki dzien!!!!!:-) Modle sie zeby tylko wszystko dobrze z dzidziami bylo, no i moze odslania swoje skarby miedzy noziami:tak: usg o 10.00 potem do was napisze....
Trzymajcie kciuki!!!
 
reklama
Do góry