reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dzieńdobry kochaniutkie !!!
Mi sie nie zaczoł za wesoło, nie wiem tak przeżywam tą wizytę ,że całą noc nie spałam co chwila sie budziłam i myslałam o dzisiejszym badaniu - głupoty do głowy mi przychodziły same złe mysli heh. Koszmarna noc teraz siedze i ziewam no istna masakra .
W przyszłym tygodniu idę na krzywą cukrową i morfologię znowu mnie kuć bedą ledwo mi siniaczki po porzednich wkłuciach zeszły a tu znowu.grrrrr...
Zyczę wam miłego dnia kochanutkie a ja idę sprzątać zrobić obiadek i potem jedziemy wieczorkiem wam zdam relacje buziaczki
dziekuje za wasze kciukasy - myśle ze pomogą !!!!
 
reklama
Okruszku , Ewela ja tez moge do was dolaczyc bo ja tez juz dostalam wyprawke od kolezanki na bobasa 0-3 po dzidzi mojej kolezanki.

Poruszylyscie temat porodow rodzinnych , ja jak najbardziej jestem za!!! Moj maz tez niewyobraza sobie nie byc przy mnie!!Smieje sie ze mnie ze jak bede na niego krzyczala to on sobie wyjdzie i bede musiala go gonic i przepraszac:-p Dowcipnis jeden

Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze badania!!!!!
 
Cześć dziewczyny ;)
wczoraj się zarejestrowałam, szukałam i tak znalazłam was Mamy majowe 2009 ;) sama urodziłam się w maju i termin narodzin mojego Maleństwa mam na 29 maja 2009 r To moja pierwsza ciąża ;) Mam nadzieje że mnie przyjmiecie do waszego grona ;))..............
Pozdrawiam
 
Justa_b witaj serdecznie wsrod majowek!:tak:
Iwona100na gratuluje chlopczyka!!!!!!! (hihi grono meskie rosnie w sile;-)...iwonko dopisz sie do listy majowek to podwyzszysz ranking dziewczynki-chlopcy)
 
Cześć dziewczyny :)
miałam badania i to całkiem niedawno bo 5 stycznia i wyszło że dziewczynka :) i wyszło, że racje miał mój mąż, gine się śmiał jak mu to powiedziałam i odpowiedział mi "w końcu chłopak wiedział co robi", teraz jestem w 21 tygodniu i 7 dniu ciąży, jestem juz na zwolnieniu, troche męczyłam się w pracy a poza tym jeszcze mam studia (zaoczne) :-)
 
reklama
Do góry