reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ankzoc - GRATULUJĘ CÓRECZKI :-) na prawdę bardzo się ciesze, że tym razem odsłoniła się przed Wami
Ja idę jutro - drugie podejście i mam nadzieje, że sie uda podejrzeć i zdradzi swoją płeć :-)
 
reklama
Ankzoc- dolaczam sie do gratulacji.

Iwee- o tym badaniu glukozy to cos jest napisane na tej stronie co Ci podalam linka na kwietniowych blizniakach.

Justyna 0- jesli chodzi o kaske to po prostu jak zaczniesz 25tydzien to musisz zapytac o formularz swoja midwife lub GP- oni musza tam wypelnic swoja czesc. Ja juz pytalam ale u nas jeszcze nie maja formularzy- bo benefit jest nowy- nalezy sie kazdej mamie. Pieniadzewysylaja na konto.
 
jola466 - jak super ze napisalyscie o tym bo tak to bym nic nie wiedziala i fige z makiem bym dostala, a jak daja to pewnie ze wezne:-D Rewelacyjna wiadomosc 2 Lutego mam wizyte u midwife wiec poprosze ja o formularz. a i jeszcze jedno czy to jakos specjalnie sie nazywa??? Jak mam poprosic midwife o to ? Dzieki za info :-)
 
Ostatnia edycja:
Coś dzisiaj tak pusto na forum.
Gratuluje wszystkim dziewczynom które juz wiedza czy bedzie dziewczynka czy chłopczyk.
Ja od czasu kiedy sie dowiedziałam że bedzie to chłopczyk, zaczełam sobie bąbelka wyobrażać. Wczesniej niby tez ale tak inaczej. Teraz już mówię mu po imieniu, i tak wogóle jakoś to mnie napawa optymizmem.
Zaczełam kupować ciuszki.
I jakoś tak spokojniejsza teraz jestem,.
 
monia- witaj serdecznie...

patusia- ja tez trzymam i to mocno....

justys i jola- dzieki dziewczyny ze info tez lece do poloznej w poniedzialek to sie zapytam...super...

Hej przyszly juz spodnie sa swietne ale w jednych pomylili sie w rozmiarze i niestety musze oddac... ale sa boskie i do tego bluzka bardzo fajna...biala...
 
no to jest tak jak napisala Jola, kazda midwife ma obowiazek dac Ci ten formularz , tzn zebys go razem z nia wypelnila ,potem podpisuje GP i oni to wysylaja, a jak to sie nazywa nie wiem, jakis benefit ale niewiem jaki

Misza swietne te pasy!!!! musza niezle pomagac, jak mi takie cos dadza to super, a jak nie to kupie sama!!i zeczywiscie bezpieczne....nie uciskaja babla...

aneteczka ja tez tak mialam z Bartusiem jakos inaczej sie patrzy na ciaze jak juz wiesz kogo tam masz:)) i mozesz mowic do niego/jej, imie kokretniej wymyslac:)))
 
Weszłam na forum mam styczniowych, w jednym z wątków opisują swoje porody. Cholrka jak to cvczytałam to ciary mnie przeszły. To dla mnie pierwszy poród i strasznie sie boje.

Zastanawiałyście sie czy chcecie miec poród rodzinny???

Mój M bardzo chce, tylko ja tak do końca nie wie. Nie chce żeby mnie ktos w takiej sytuacji oglądał, wiem ze bede wtedy okropna:-) Poza tym boje sie że On zamiast pomagać bedzie mi przeszkadzał. Nie zrozumcie mnie źle, jest wspaniałym mężem tylko czasem nie wie co powiedziec. Jak w pierwszych miesiącach miałam mdłości nawet3-4 razy ladowałam w ciągu dnia w kibelku, raz jak do niego biegłam zaczął krzyczeć żebym przepiła to mi przejdzie.
jak wróciłam z kibelka dotsałam na niego takich nerów że szok. Bo niby jak mogłabym to zrobić:-) Dlatego mam obawy
 
Paula ,Iwee, Mamo Bartusia,Kokoszko- dziękuje za wsparcie z całego serduszka. Jestem strasznie podekscytowana a zarazem odczuwam straszne napięcie-stres heh oby tylko sie dobrze ułożło....
Kokoszka mnie dziś też troszkę pobolewa brzuszek na dole, ale chyba jestem sama sobie winna bo rozebrałam choinkę i złożłam ją sama zaniosłam do piwnicy a potem zniosłam do piwnicy:zawstydzona/y:. Po powrocie wielgachną palmę zapchałam z jednego do drugiego pokoju.I wystarczyło:dry:. Na szczescie pojechalismy do tesciow i tam troszkę polezałam teraz troszkę jeszcze pobolewa heh
Aneteczka marzę o takim spokoju i radości jaką daje fakt kiedy sie wie kto mieszka w brzuszku:-)
Iwona100na- ja jutro też mam wizytę- i też po cichu liczę ,żę dzidzia sie ujawni;-)
i że wszystko bedzie oki
Paula cieszę sie że jesteś zadowolona z zakupu-:-)- choć musisz wymienić 1 pare z ich winy:dry:- czekam z niecierpliwością na sesje w nowych ciuszkach kochana:-)
Sheeppy i Płomyczku czekam na wieści odnośnie waszych wyników i trzymam mocno kciuki by było wszystko oki
Iwee trzymam mocno kciuki za twoją wizytę piątkową i żeby Wymarzona Majeczka choć jedna w brzuszku była!!!
 
Ostatnia edycja:
Aneteczka - jesli bedzie mi tylko dane to ,nie wyobrażam sobie żeby męża nie było przy mnie. Z doświadczeń kolezanek wiem że jak kobieta rodzi przy wspołudziale męża jest lepiej traktowana -bardziej sie położne przykładają i zawsze masz z kim porozmawiać komu sie wyżalić i ma kto iść po wodę czy pomóc dojść pod prysznic czy do wc.
Ja pierwsze dziecko rodziłam przez CC a teraz jesli tylko bedzie mi dane rodzic naturalnie mąż obowiązkowo przy mnie
 
reklama
Anteczka Myna pewno chcemy mieć poród rodzinny. Nie wiemy tylko czy M wytrzyma, ale chcemy spróbować...:-):-):-) ważne jest dla mnie że on chce...a na porodówce się okaże.
Swoją drogą pamiętaj, że każda kobieta inaczej znosi poród i nie ma co słuchać opowieści...a już tym bardziej ich czytać, bo wyobraźnia działa...a potem jakieś sny niepotrzebne i tylko się nakręcisz i histeria gotowa.:eek::eek::eek:
Pozdrawiam.
 
Do góry