reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

witajcie ja jestem mężatką juz ok 4 lat mam 3.5 letniego synka o ktorego staralismy sie ponad rok. Obecnie jestem wciazy z drogim sloneczkiem ale i przy tym byly male problemy, gdyrz wczesniej mialam wszczepionego implanta i po wyjeciu staralismy sie 6 miesiecy ale teraz jestem strasznie szczesliwa ze moj synek bedzie mial rodzenstwo...
 
reklama
Paula- Ciesze sie ze jestes z nami i ze twoj wyneczek bedzie mial rodzenstwo.

Ja mam siostre mlodsza o 1.7 miesiecy i to samo chcialabym dla moich dzieci, najwspanialze dziecinswo a pozniej okres nastoletnii:) My bylysmy nierozlaczne i tak zostalo:-D.
 
Paula- ja tez sie ciesze ze twoj smyk bedzie mial rodzenstwo:-), ja mam coreczke wiec chce tego samego dla mojej malej;-)

pozdrawiam
 
Maja i co bylas juz u lekarza ? Ja probowalam sie zapisac wczoraj ale za pozno sie wybralam - a niedawno sie przeprowadzilismy wiec musze znalesc nowa przychodnie :( ale sie nie poddaje , jutro nie ma szefow- wiec wyskocze na przerwie i moze wszystko zalatwie?
 
Witam wszystkie majowe mamusie!:-)
Również zostanę mamą w maju - to moja pierwsza ciąża, a termin jak narazie sama obliczyłam i wypada na 5 maja.
Jeszcze nie byłam u lekarza , wybieram się w przyszłym tygodniu.
Narazie zrobilam się mega kłótliwa (przyszły tatus już wie coś o tym), wszystkim się przejmuję, mocno stresuję i to pierdołami - aby za pół godziny być jak nowo narodzona i bardzo szczęśliwa.
Myslę że mój maluszek będzie miał ciężko ze mną :-)
Pozdrawiam Was Wszystkie !
 
Justyna_0 - do zapisania sie w GP potrzeba calepiec minut:-) takze sie nie przejmuj, moze beda chcieli dowod osobisty i tyle i nazwe poprzedniego GP, a zapisanie sie na wizyte to tez kwestia 3 dni:tak:, a tak na marginesiez jakiej czesci londynu jestes moze blisko siebie mieszkamy? ja na acton:-), do lekarza ide 11wrzesnia, pierwsza wizyta jest organizacyjna i pobieraja krew i mocz do badania:-), zaklepia ci miejsce w szpitalu i u poloznych i kaza czekac na list, po zatym zapytasie napewno ciebie lekarz czy chcesz zatrzymac ciaze co mnie osobiscie zszokowalo, ale coz taki swiat:-(

pozdrawiam serdecznie

witaj lasica GRATULACJE fasolki:-), a ja znow jestem przymulona hahah naokraglo
 
Justyna_0 - do zapisania sie w GP potrzeba calepiec minut:-) takze sie nie przejmuj, moze beda chcieli dowod osobisty i tyle i nazwe poprzedniego GP, a zapisanie sie na wizyte to tez kwestia 3 dni:tak:, a tak na marginesiez jakiej czesci londynu jestes moze blisko siebie mieszkamy? ja na acton:-), do lekarza ide 11wrzesnia, pierwsza wizyta jest organizacyjna i pobieraja krew i mocz do badania:-), zaklepia ci miejsce w szpitalu i u poloznych i kaza czekac na list, po zatym zapytasie napewno ciebie lekarz czy chcesz zatrzymac ciaze co mnie osobiscie zszokowalo, ale coz taki swiat:-(

pozdrawiam serdecznie
Wiesz co? ze mnie to chyba taka mala panikara czasem jest :-p wczoraj zadzwonilam do poradni- dzisiaj ide sie zapisac i wizyta pewnie za tydz,Wiec juz jestem bardziej spokojna.
Ja mieszakam w drugim koncu - Canary Wharf:-( niestety.
Dzieki majka za informacje :) A jak ty sie czujesz ?

Witam wszystkie nowe mamusie :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie: jak chcecie moglabym zalozyc Liste Mamus Majowych ? Ja jestem chetna zeby taka liste poprowadzic i dopisywac wszystkie mamusie.Jezeli sie zgadzacie to zaczynam dzialac:-)
 
reklama
ciesze sie z toba... moj maz tez wie cos o moich napadach zlosci... to chyba normalne w naszym stanie... zycze cierpliwosci....
 
Do góry