reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Dzieki za linki. Oj jak ja lubie ogladac takie rzeczy! :-) Jak wyszukasz takie fajne stronki sklepow tu w Irlandii daj znac:-) Sliczne wozki, ale nie wiem czy kupilabym wozek przez internet. Wole pomacac.
 
Dzieczyny wszystko mnie wkurza. W pracy stres na maksa. Nieodpowiedzialny pracwonik cos "spierniczył" i mam nielada problem. Ale moj wybuch złości był niekontrolowany, aż sie wszyscy w pokoju spojrzeli :szok: Nikomu jescze nie mowie o ciazy, bo czekam na kolejne badanie usg, bo ostanio bylo za szybko i lekarz tylko stwierdzil pecherzyk ciązowy bez echa zarodka więc co ja moge mowic o ciązy jak nawet jeszcze nie wiem czy jestem. Tak więc moją złośc tłumacze zła pogodą :) boje sie, zeby w tej złości nie wybuchnąc płaczem, bo wtedy chyba stwierdza ze za mna jest coś naprawdę nie tak :) Dzięki ze mogłam sie Wam wyżalić
 
Witajcie:-)
Od jakiegoś czasu Was podczytuje mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu po wizycie u gina będę się mogła do Was oficjalnie zapisać;-)
Mam do Was pytanie odnośnie bólów brzucha tzn. czasem zakłują mnie jajniki, coś pociągnie (tak jest kilka razy dziennie) nie jest to jakiś straszny ból ale nie wiem czy to jest normalne? Wizytę u lekarza mam dopiero 18 września. Czy powinnam iść wcześniej?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.
 
Witajcie:-)
Od jakiegoś czasu Was podczytuje mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu po wizycie u gina będę się mogła do Was oficjalnie zapisać;-)
Mam do Was pytanie odnośnie bólów brzucha tzn. czasem zakłują mnie jajniki, coś pociągnie (tak jest kilka razy dziennie) nie jest to jakiś straszny ból ale nie wiem czy to jest normalne? Wizytę u lekarza mam dopiero 18 września. Czy powinnam iść wcześniej?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.


Ja pamietam 2 dni po spodziewanym @ tak mnie zabolal (zarwal) jajnik ze sie zgielam...
Czasami mialam bole ale to raz dziennie i mialam uczucie jakby ktos wewnatrz ciagnal...

Masz bardzo wczesna ciaze wszystko sie zagniezdza i dopasowywuje do dzidzi ale na wszelki wypadek poinformuj teraz lekarza. idz do przychodni powiedz ze jestes w ciazy i masz bole i cie przyjma i cie odrazu zbadaja.
 
reklama
Witajcie

witaj kingus i GRATULACJE- jesli masz tylko bole a nie masz plamienia to raczej normalne, ale jak sie bardzo martwisz to idz do lekarza zbada cie i uspokoi:-)

bylam dzis u lekarza bede miala usg tak jak mowilam:-), wszystko przebieglo normalnie i bez zmian czekam teraz na scan a pozniej wizyta u poloznej bede rodzic w tym samym szpitalu co Martusie z czego sie ciesze, bo jest super no i wszystko juz w nim znam termin na 1 maja wedlug lekarza z us obaczymy co wyjdzie

justyna- tak z Marta tez mialam plamienie do 12tyg czasem to nic takieo zmiany hormonalne a czasm moze prowadzic nawet do poronienia wiec trzeba sprawdzic.

pozdrawiam
 
Do góry