agakm- fajny ten fotelik, a ten link ktory ci podawalam do fotelika to mamamatysia go ogladala i pisala , ze jest strasznie waski ;-), oj tam zaraz przezemnie hahhaha
![śmiech :-D :-D](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/laugh.gif)
, ja tylko napisałam, że piłam pyszny likier. Kurcze muszę się dowiedziec jak się nazywał........
mamamatysia- dzięki za info w sprawie fotelika ;-), nadal przegladam sobie i tak jak pisała agakm chce zobaczyc maxi-cosi priori Foteliki ********** lub chicco key 1 X-plus Foteliki ********** . Kurcze ale z ciebie szczesciara, ze twój synus chce tak ładnie spać (jak go zaczarowałaś) Ja jeszcze małej nie podałam dyni, ale mam kupiony słoiczek jak jej zasmakuje to tez sie zaopatrze, mam juz przerobiona marchewkę ;-)Super krzesełko, a Fifi zadowolony :-)
patik80- gratulacje dla Hanulki :-). A co do zdjęć to juz wiem co jest przyczyną :-). Wklejałaś zdjęcia za pomocą jakiejs stronki tj linku i dlatego jest widoczne, jesli wkleilabys zdjecie za pomoca forum tj przy pisaniu wiadomosci masz ponizej przycisk zarzadzaj załącznikami i dodajesz fotki, wtedy nie sa widoczne :-)
jola466- o kurcze to sie masz z tymi twoimi dziewczynkami, wspólczuje, mam nadzieję, że jakoś im się to unormuje
Moniqsan- fajnie masz z tymi kosmetykami :-), super focie, z gołebiami rewelka
m@dz1@- gratulacje dla synusia, no wcale sie nie dziwie , ze jestes dumna
tsarina- kurcze ale ci dobrze, a moja mała nawet nie myśli o przespaniu chcociazby 4 godzin ehhh
![Zadziwiona(y) :confused2: :confused2:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/confused8gj.gif)
, po 22 czasami 23 wstaje wyspana, usmiechnieta
![Cool :cool2: :cool2:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/cool2.gif)