reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ankzoc- nigdy nie uzywalam innych pieluszek niz dada i poweim ze jestem w 100% zadowolona. Nie przeciekaja, jak dla mnie rzepki ok no i ta cena :tak:

tsarina, aneteczka, barmanka dzieki za brawa dla meza :-D on tak sie zachowuje bo znalazlam na niego sposob :-p po tej niedzieli co sie tak ladnie malym zajął to caly poniedzialek chodzilam za nim i chwalilam jak dziecko, zadzwonilam ( przy nim) do mojej mamy i tak go bardzo wychwalalam ze az sama siebie nie moglam sluchac a moj S od tego wszystkiego bardzo dumnie glowe nosi ze potrafi sie synkiem zajac itd... niestety z facetami jak dziecmi... zauwazylam ze im wiecej go chwale ( nawet za drobnostke to uzyskuje super efekty :tak: ( choc uwazam ze to nieco glupie;-))

Roxy a moze to tylko taki mament przejsciowy ???i dalej bedzie aniolkiem ?

nina mam lekture :tak: czytalam jeszcze przed narodzinami synka ( tu na majowkach dziewczyny o tym pisaly) i wiele rad bardzo mi sie przydalo :tak:

Sara nie pomoge bo nie mam pojecia co i jak, ale ja uwazam ze takie rzeczy warto przedyskutowac z pediatra dziecka ktory najlepiej powie jakie produkty beda odpowiednie :tak:

Kasia Filipek chudinka, ale najwazniejsze ze dobrze sie rozwija :tak:

M@dzi@ Gucio ciagle ma ranke, a dokladnie czerwona plamke

Tsarina he he he rozbawilas mnie tym zakladem :tak: no trzymam mocno kciuki :-D:-D:-D wow 5 litrow !!!!
 
reklama
tsraina, mąż nie ma z Tobą szans!! :-D:-D:-D, powinien chyba już o tym widzieć, nie?. :wink::-D:-D

a tak po za tym, to zamorduje!!:angry::wink: bo mi takiej ochoty na ten barszcz z kiełbaską narobiłaś że normalnie nie mogę!!!:wink::-D
 
Dziewczyny chyba zrozumiałyście mnie tak jakbym dała mu cała paczke biszkoptów i cąłą miseczke budyniu:) Nieeee miszkopcika to dałam ani nie 1/10 z całego żeby pomalutku nauczył sie jeśc i bydyniu może pół malej łyżeczki:) Oczywiście ze wiecej bym mu nie dała! Jeśli chodzi o moja matke to ona mi tylko zaleciła żebym mu troszeczke dała spróbowac do dziubka:) Ona też każde moje rodzenstwo tak karmiła i jakos nic nam nie było. Ale na mnie naskoczyłyście:D
 
truskawa
po pierwsze to duży szacunek dla Ciebie za to że się nie obraziłaś....
ale po drugie
to zgadzam się z dziewczynami i powiem Ci szczerze że dla mnie nie ma różnicy czy to była łyżeczka budyniu czy pięć..według mnie dzieciątko jest za małe na takie ,,sprawdziany"...
a i jescze jedno rozumię że Twoja mama wychowała dzieci, tak postępowała i nikomu nic nie było..ale teraz mamy inne czasy...więcej możliwości....więcej wiemy..moja mamusia też wychowała nas czwórkę i jest dla mnie wzorem ale sama i tak zdobywam informacje i sama podejmuję decyzje...widzisz na przykład moja teściowa uważała że z dzieckiem na polko to mogę wyjść tak jak mała skończy 3 tyg:confused::baffled::szok: a ja wyszłam jak miała 6 dni...teściowa miała skwaszoną minę bo dziecko się rozchoruje..a dupa!!!

A mój skarbek dzisiaj jak zawsze wstał do karmienia o 3 w nocy...tylko że nie chciała później iść spać..rozgadała się na całego...wzięłam ją położyłam między mną a mężem...szczęśliwa sobie gruchała aż w końcu usnęła..dopiero ją mogłam przenieść do łóżeczka:-) dzięki Bogu nie wymagała żeby ją nosić na rękach;-)
 
witam Was mamusie....u nas dzis paskudna pogoda...leje i leje..:angry::angry::angry:, a wiec nici ze spacerku. szczerze mowiac to i tak bym nie wyszla bo male od wczoraj po szczepieniu maja goraczke. Dobrze ze nie sa marudne....bo biedna padla bym na mordke.... Amelia to w nocy miala 38.4, dalam jej Calpol no i troche spadlo. ale krzywila sie i plula...no i wlasnie sie przerazilam ze z nowymi pokarmami tez tak bedzie...:no::sorry2:
A tak wogole to czy moze wiecie jaka jest prawidlowa temperatura u niemowlaka..:confused:

Truskawa... zgadzam ie z dziewczynami ze nie wazne w jakich ilosciach podalas to jedzonko........a swoja droga to pamietaj ze tak jak napisala Nina ze czasy sie zmieniaja a rady Twojej mamy straszne nierozsadne.
No ale dobrze ze nadal jestes z nami.

A mam jeszcze pytanko do doswiadczonych mam.... jak to widac jak zaczynaja wychodzic zabki. Bo u nas obie dziewczynki maja takie biale plamki na dziaselkach w kilku miejscach ....no i jak da sie im palec do possania to czuc takie twarde....czyzby to zabki...:confused::confused::confused:.
 
Mam takie pytanie.Czym czyscicie maluszkom uszy???

Ja czyszcze patyczkami dla dzieci-tymi grubszymi.Po kapaniu czyszcze całą małżowine ale do środka ucha nie wkładam. Lekarz zabronił.Powiedział,że ucho samo się powinno oczyszczać. Jeśli jest więcej woskowiny to biorę patyczek dla doroslych i delikatnie czyszce. Wiem,że nie powinnam ale przecież nie będzie miał brudnych uszu.
 
tsarina trzymam kciuki mocno zaciśnięte :-) daj znać jak poszło na polu bitwy. kobietki górą!!!
obiadek wypaśny. co ci mogę zaproponować, to może zamiast samej sałaty do obiadu podaj mizerie zrobioną z maślanką (maślanka mimo że wodnista jest zapychająca ;-):-))

nina, teściowa wie najlepiej :baffled: to było z podtekstem oczywiście ;-)

K.M ja uszka czyszcze mokrym płatkiem kosmetycznym, czasem używam kołeczka ale nie do czyszczenia ucha w środku tylko tu u góry ucha pod tą fałdką, kurde nie wiem jak to się nazywa :-:)-( w środku nie czyszcze niczym, wezmę tylko rąbek pieluszki i tak lekko przetre tam w środku

jola ja na ząbkach się nie znam, więc nie pomogę :-(
co do temparutury to wydaje mi się że prawidłowa tep to 37 st, ale ręki sobie nie dam uciąć, gdzieś mi wsiąkły notatki robione przez położną :-:)-(
 
reklama
A mam jeszcze pytanko do doswiadczonych mam.... jak to widac jak zaczynaja wychodzic zabki. Bo u nas obie dziewczynki maja takie biale plamki na dziaselkach w kilku miejscach ....no i jak da sie im palec do possania to czuc takie twarde....czyzby to zabki...:confused::confused::confused:.

Mogą być ząbki ale ja.k w kilku miejscach to bym się pokusiła o stwierdzenie,że to pleśniawki.Weż nawilżony gazik i spróbuj zetrzeć-pleśniawki powinny zejśc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry