reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ah te Nasze dzieciaczki, mali terroryści ;-)
Kokoszko, troszkę zazdroszczę upałów, bo u mnie w TM pogoda fatalna, dziś na przemian ulewa ze słońcem i do tego raz chłodno, raz ciepło:confused2: A chciałabym stabilną pogodę, ciepełko na tyle, bym nie musiała Małego grubo ubierać, a tu lipa:angry:
A Mały pojadł przed 15 i śpi nadal:-)
Patrzcie jak słodko:
 
reklama
Hej dziewczyny!
Chciałam się Wam odmeldować bo jadę do szpitala! Ok 16 odeszły mi wody i zaraz bede się zbierać. Niestety ustały mi skurcze wiec boje się że to wszytko bedzie się przeciągać... no ale widać już koniec :-) Ciesze się że odbyło się bez pobytu na patologii!:sorry:
Trzymajcie za mnie kciuki!
 
Kokoszka przystojnego meza masz ;-)

Katarzynak83 no w koncu sie doczekalas :tak: Wszystkie trzymamy kciuki za ( chyba ) ostatnia majóweczke? :-)
 
No w końcu znalazłam tekst katarzynak83 z 27 maja :-)

Niedawno moja ciotka mnie pocieszyła że bardzo dużo dzieci rodzi się w pełnie księżyca - najbliższa ponoć 7 czerwca dobre sobie:confused2:

Ta ciotka , to chyba jakaś wróżka :-D

kokoszka - ale ładna będzie ta Twoja mała Greczynka :-)
imagination - nie wiem do kogo z Was podobny jest Tomuś... :sorry:Już kiedyś pisałam, że będzie z tym problem :-D
 
my małej podejemy od 8 doby wit.K, a teraz od środy wit D3, więcej nie zamierzam, chyba że dr każe, jakoś dodatkowe suplementy dla niemowląt i noworodków wydają mi się przesadą, nie po to dbamy o nasze diety i zdrowie, żeby zamiast pełnowartościowego pokarmu dawać dzieciom suplementy- takie moje zdanie:eek:
 
Katarzynak-Życzę szybkiego porodu-tyle się bidulko wyczekałaś:sorry:.
Patusiu 44-Ja tak jak Tsarinka dawałam wit K i D3.Ale teraz więcej karmie mieszanką (mój pokarm dostaje 3-4 razy dziennie) i lekarka kazała odstawić obie witaminki.
 
reklama
Do góry