reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

a ja mam dzsiaj, po raz pierwszy gorszy zien, bo wydaje mi sie ze cos jest nie tak...ale w sumie nie mam do tego podstaw, tyle ze piersi mniej bola i jakos dzisiaj mniej zjadlam, ale moze dlatego ze nie mialam jakos czasu.

A z pozytywnych informacji, to lekarz medycyny pracy orzekl ze jestem zdolna do pracy, ktora zaczynam od pon:-D, i moj M odkryl ze w lozeczkach zmienia sie wysokosc polozenia materacyka:-D:-), i jak wygladaja wozki na zywo i ze z glebokiego mozna zrobic spacerowke :szok: co tym samym go na duchu podnioslo, ze nie musi kupowac 2 wozkow i 2 lozeczek:rofl2:...nie ma to jak pierwsza edukacyjna wycieczka do hurtowni z art dzieciecymi hihihi
 
reklama
, mi malej nigdzie nie zabierali wlasciwie caly czas lezala na mnie marta oprocz moze 5min gdzie ja zwazyli i troszke oczyscili ogolne ogledziny, ale to i tak byo po pol godz, bo od razu z brzuszka wyladowala na brzuszku:-D to chyba najpiekniejszy moment porodu...:happy:


no wlasnie...ja tego nie przezylam niestety,bo mialam cesarke,a w dodatku to byl pozny wieczor dali mi cos na sen nawet niewiem kiedy zasnelam...:wściekła/y:dlatego teraz chcialabym to przezyc!!:tak:
 
Czesc dziewczyny moj dzien to najgorszy jaki mnie chyba spotkal...
Od samego rana na poczatek zaspalam z malym do przedszkola... pozniej zadzwonili do mnie ze Nikki ma jakies straszne uczulenie na calym ciele i mosze go zabrac wiec lecialam jak dzika z nim do lekarza... okazalo sie ze ma uczulenie prawdopodobnie na PSA a my niedawno kupilismy szczeniaka Labladora i naprawde dosc sporo kasy nas kosztowal....
No a niedawno jak poszlam do ubikacji znow pojawila mi sie krew jak susialam zwarjuje do cholery jasnej... Tak sie cieszylam bo wrocilam do pracy w poniedzialek z tu lipa...
 
Czesc dziewczyny!Byłam dzisiaj na usg genetycznym, balam sie tych pomiarow jak diabli moje wyniki: przeziernosc karkowa[NT]=1,06mm, CRL=4,71, BPD=1,55 kosc nosowa w porzadku ,zbadal narzady wewn dzidzi polkole mozgowe i inne wszystko dobrze!!Dokladnie 11 tydzien i 3 dzien na chwile przeskoczyl na obraz 3D i widzialam jak fika raczki zaklada na glowe cos niesamowitego choc to moja druga dzidzia to oniemialam z wrazenia.:-)
 
Hej witam wszystkie babeczki. Mam pytanie dziewczyny jak wyglada Wasze odzywianie bo ja pomimo tego ze bardzo chcialam sie odzywiaz zdrowo to tak srednio mi to wychodzi czasami poprostu nie mam ochoty na nic do jedzenia :baffled:a juz nie mowiac o tym zeby piec razy dziennie jesc owoce lub warzywa. A jak jest u Was?
 
cóż u mnie z tym zdrowym odżywianiem to tez rożnie bywa pomijając to że na początku to mało jadłam bo w sumie w 1 trymestrze schudłam 6 kg. Katja a czemu chcesz piec owoce i warzywa? ja np. mam teraz szał na madarynki i jabłka. Ostatnio chodziły za mna chamburgery no i ogórki kiszone, mysle że trzeba podejśc do wszystiego spokojnie nie mozna się zmuszać. ja teraz np nie jem nabiału bo mam po produktach mlecznych straszną zgagę.
 
Hej witam wszystkie babeczki. Mam pytanie dziewczyny jak wyglada Wasze odzywianie bo ja pomimo tego ze bardzo chcialam sie odzywiaz zdrowo to tak srednio mi to wychodzi czasami poprostu nie mam ochoty na nic do jedzenia :baffled:a juz nie mowiac o tym zeby piec razy dziennie jesc owoce lub warzywa. A jak jest u Was?

No ja akurat z owocami nie mam problemu, mogłabym jeśc kilogramami:tak::tak:, problem mialam z białkiem (JOGURTY,SERKI,MLEKO) na sam widok mi się chce wymiotować:-( próbowałam sie zmuszać , żeby moje dziecko miało dostarczony wapń, ale nic z tego:-:)-( aż zaczęły mnie miesnie boleć i zęby i wtedy wyczytałam że to brak wapnia i dzidzia pobiera wszystko ze mnie:-(, no i w końcu zaczęłam pić kakao:tak::tak: No i już mi o wiele lepiej.:tak::tak:
 
Kinia zęby to kolejny problem. Mnie w pierwszej ciąży zaczęły się sypać ok 6 miesiąca ciąży. Teraz przed tą ciąża byłam na przeglądzie i mam wszystko ok, ale niebawem wybieram się znów do kontroli bo po tych atrakcjach z wymiotami moje zęby musiały na tym ucierpieć.
Jak któraś z Was ma problemy z krwawieniem dziąseł albo ich wrażliwością w ciąży to polecam pastę Meridiol w aptece kosztuje coś ok 17 zł. mnie bardzo pomogła.
 
reklama
Jeśli chodzi o jedzenie to u mnie kiepściutko, na mało co mam ochotę więc nie jem zróżnicowanie i bogato w witaminy. Staram się oczywiście nadrabiać sokami i po trochu owocami. Właśnie przez to moje niejedzenie boję się coraz bardziej o maleństwo, czy ładnie rośnie.
 
Do góry