reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Kinga najlepsze zyczenia urodzinowe!!!

avocado super te kopniaki :) u mnie delikatniutkie sa :tak: pewnie przez upaly ;-)

ja sobie liczylam 6 miesiac za 2 tygodnie, ale wg tych rozpisek to juz w ta niedziele zacznie sie 6? :-) ale leci :-)
 
reklama
Witam Mamy,

mam pytanie, tydzień temu byłam na urlopie, zwiedzaliśmy Kraków, niestety trafiłam do szpitala im. Narutowicza - okazało się, że mam problemy z nerkami, w moczu od początku ciąży niestety bakterię coli, dwa razy brałam antybiotyk i nic, wczoraj moja ginekolog powiedziała, że prawdopodobnie będę musiała trafić do szpitala i znów podadzą mi antybiotyk. Czy miałyście albo słyszałyście o takich przypadkach? Z góry dziękuję za pomoc
 
Kinga wszystkiego najlepszego Kochana! Spełnienia wszystkich marzeń :-)
Avocado super kopniaczki :)
i_carrie my mamy zaproszenie 31.08,01.09 na wesele ale raczej nie idziemy też szkoda mi kasy na prezent i sukienkę na jeden raz... Zwłaszcza, że będzie trzeba wtedy już się porządnie wziąć za zakupy dla Maluszka.
Dzisiaj mój brat przyjechał z UK i przywiózł ciuszki dla Kubusia :D boskie :) Mały ma już więcej ciuchów niż my z mężem łącznie a moja mama też ciągle szaleje :p
 
melonowa89 na szczęście moje wczorajsze szaleństwa nie podniosły mi bardzo cukru. Na czczo miałam 84. Na wynik po 2 godz. muszę czekać do czwartku.

annie. dzięki za kciuki! :) Nawet bez żadnych rewelacji przeżyłam :)
A wózeczek super wygląda!

nonek90 dla mnie najlogiczniej jest liczyć wg terminu. Ja np. jak mam termin 16tego, to 16tego kolejnego miesiąca zaczynam kolejy miesiąc ciąży.

melonowa89 jakby miesiąc miał 4 tyg, to wszystkie by miały 28dni. A chodzimy w ciąży 40tyg, to by wychodziło 10 miesięcy :) (ale tak się liczy tzw. księżycowe)
 
polkamatka ja nie poradzę ci nic bo jestem zielona. moge tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrówka

dziewczyny ponawiam pytanie bo te brodawko strasznie uprzykszają mi dni.. strasznie bolą są twardawe i takie sztywne brodawki wraz z sutkami..sutki wiem ze moga boleć ale cała brodawka ? najgorsze jest to ze brodawkę mam srednicy ok 10cm !! a sutka malutkiego :(
 
Ja jak się mnie ktoś pyta ile jestem w ciąży to mówię który tydzień i na kiedy mam termin.
to chyba już tylko ja nie piłam tej koszmarnej glukozy
ja dopiero przed wizytą pójdę czyli tak za 3 tygodnie
Wziełam się za prasowanie tego co wyprałam wczoraj i już dziś zdążyło mi wyschnąć na podwórku:-)
ale mam nogi jak kołki takie spuchniete
:szok:
akaiah ja bym proponowałam masowanie pod strumieniem letniej i ciepłej wody na przemiennie
tobie się chyba jakiś stan zapalny robi w piersiach.A nie zawiało cię czasem?Masz wycieki jak naciśniesz sutka?
 
Ostatnia edycja:
breckie - ja tez jeszcze ni piłam glukozy ;) ide za tydzień zrobić zaległe wyniki.

a co do piersi to nic mi nie wycieka, są takie dziwnie stwardiałe i sztywne.jak nie moje. pytam bo może któras mamusia juz miala cos takiego bo ja nie wiem czy to normalne.

a co do miesięcy to mi się zmienia termin co chwile :p i chyba nie bede listopadówka heheh bo zmienił mi sie termin na koniec października :)
 
reklama
akaiah ale teraz już się nie zmienia terminu. Tak jak meago nie raz pisała najbardziej rzetelny jest ten szacowany z USG przed 12 tygodniem.
 
Do góry