reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

annie wózeczek super, oglądałam w hurtowni, jest bardzo polecany :) moja znajoma ma tez tako tylko wersję alive i jest bardzo zadowolona... :)))
Agatka gratulacje, fajnie że wiesz że będzie córcia :)
Ja jeszcze nie miałam badań z glukozą, wrr czeka mnie to za jakieś dwa tyg, ale od wczoraj od 19 wciągnęłam już cały słoik nutelli :( strasznie dużo jem, niby większość warzyw i owoców, ale to jest po prostu masakra.:angry:
 
reklama
Hej hej hej ;)

Ja się witam popołudniowo, bo rano byłam na ciuchach (straszna lipa) i w szkole rodzenia.

Kinga - wszystkiego naj naj naj, nie gadasz wcale do ściany ;)

Brackiee - o matko, jaki zabieg? heheh na szczęście żadnego zabiegu Adaś nie ma :p To chyba chodziło ci o moje bóle spojenia łonowego - bo boli jak jasna cholera a ja chodzę jak kaczka :)

Annie. - hehe to się go zapytaj, czy sam będzie w nim spał ;D

A ja mam przecudowną położną na szkole rodzenia. Babka mądra, dzisiaj gadałyśmy o kąpaniu noworodka, wizytach rodziny, wtrącaniu się i dobrych radach - więc ona mówi wprost: dzieckiem zajmują się rodzice i oni się go powinni nauczyć, a wszystkie ciotki-dobre-rady niech dadzą sobie na wstrzymanie ;) I mówiła, że za tydzień na spotkaniu w parach ona już panom powie dobitnie, że do mamusi to niech raczej po radę nie idą a mamy sami sobie dać radę :) I żeby teściówki się nie wpieprzały w np kąpanie czy coś ;) Miód na moje serce :D

Agatka - a co do wózka, to na nasz listopad gondola jest niezbędna, bo maluchowi będzie zimno na spacerze. Co do spacerówki, to wiele osób mówi, że lepiej tzw parasolkę kupić porządną bo nie ma problemu ze składaniem szybkim np przy wsiadaniu do autobusu. Co do fotelików to w droższych wózkach fotelik ma wszystkie normy i crush-testy - ja mam xlandera i fotelik xcar i jest ok, podobnie foteliki maxi-cosi. Ja bym raczej chyba brała 3w1...
 
Ostatnia edycja:
Byłam u siostry dostałam całe ogromne pudło ciuszków od 56 do 62. I bardzo dużo ubrań ciążowych. Ubranka są sliczne i nic nie zniszczone. Teraz tylko wyprac i odprasowac:)
 
rojku teramin mi sie zmienia co chwile bo nie mogę mieć wyliczonego porod według OM , na samym początku był listopad, wiec dopiero ostatnio na genetycznych, dokładniej mi powiedział który dokładnie tydzień :) ale siedze z Wami nie przenosze się z forum ;))

a co do szkoły rodzenia ja w koncu muszę się wybrać.. bo co się wybieram to ląduje w szpitalu o_O
 
Kinga-wszystkiego co najlepsze!:)
Amethyst- współczuję złego samopoczucia, oby się szybko poprawiło. A z synusiem będzie dobrze, zobaczysz:-)
avocado- super filmik z kopniakami:happy2:
akaiah- ja miałam ostatnio takie problemy z piersiami i brodawkami. Kupiłam sobie z efektimy mama care balsam do biustu dla ciężarnych, a do sutków i brodawek z bielendy sexy mama krem. Wg mnie są rewelacyjne! Efektima super nawilża, a bielenda tak mi zmiękczyła brodawki i sutki, że szok! a smaruję tylko na noc po kąpieli a co do miesięcy, to pomyśl sobie, ze parę nas tu za 1,5 tygodnia będzie w 7 miesiacu:-) tak leci...
 
Nareszcie mogę usiąść do komputera :-)
U mnie dziś pracowicie, prasowanie, pieczenie (ciasto ze śliwkami), sprzątanie, wizyta u endokrynologa. Bardzo szybko zleciał mi czas.
Wszystkiego najlepszego wszystkim solenizantką.
Co do wózka, moja Basia urodziła się w listopadzie i mam wózek Tako 3 w 1. W gondoli jeździła do maja, a do teraz śmiga w spacerówce. Kupiliśmy parasolkę, ale szybko ją sprzedaliśmy, bo była bardzo niewygodna w porównaniu do normalnego wózka, nie dawała rady z dziurawymi chodnikami, a był to dobry model Coneco Saturn. Nigdy więcej nie kupię parasolki. Teraz musimy kupić drugi wóżek, ale to będzie wózek składany w rączce. Co do fotelików, to każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie ile kto jeżdzi. Nam wystarczył fotelik z kompletu od wózka, dopiero jak Basia skończyła rok to kupiliśmy fotelik Romer.
 
reklama
Nonek ja też się zastanawiałam kiedy wchodzę w 6. miesiąc. Przyjmuję, że jutro kończę 5. miesiąc, bo kończę 22.tydzień i tego się trzymam. Poza tym ostatnią miesiączkę miałam 20.02, więc ok.20.07 jest 5 miesięcy, więc tak czy tak zaczełam albo zacznę 6. miesiąc w tym tygodniu :) Ale fakt, wszędzie co innego podają :)
Marys zazdroszczę takiego śniadanka do łóżka :)
Agatka ja też mam dylemat odnośnie wózka, w sumie to nie mam gondoli, ale służy ona kilka miesięcy więc nie chcę chyba zbyt drogiej kupować. Spacerówkę dostanę od rodziny, a spacerówkę typu – parasolkę od przyjaciółki. Także teoretycznie powinnam kupić fotelik do auta i tę gondolę i nie wiem jaką. W sumie rozglądałam się tylko w necie, a na żywo jeszcze nie. Ale niebawem pojadę do sklepu i sobie wypróbuję.
 
Do góry