reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Kingao to ja mam podobnie :) już może być po lecie i tak za wiele z niego nie korzystam :) za 4 miesiące powinnam już tulić małą i mam nadzieję że tak będzie :sorry2:
 
Myślę, że karmienie zarówno butlą, jak i piersią jest wygodne - kwestia przyzwyczajenia:-) Dziewczyny ja tak bardzo bym chciała teraz karmić bez problemów...!! Bardzo przeżyłam to, że Dawida karmiłam tak krótko. No i przemawia do mnie też cena mleka modyfikowanego, to naprawdę niemały koszt, zwyczajnie mi szkoda tej kasy.
Ja też nie mogę się doczekać listopada! Oby tylko poród przebiegł bez komplikacji... trochę już zaczynam się go bać.
 
Ja również chciałabym teraz karmić piersią, moje szkraby karmiłam oboje ok 3-4 miesięcy. Wiktora przestałam karmić po tym jak zabrakło mi pokarmu. Zabrakło mi bo chciałam aby był i na piersi i na butelce, a łobuz jak posmakował butli to się wypiął na pierś. A z Nastką był inny problem. Nastka nie przybywała na wadze i była na Enfamilu- puszka wystarczała na dwa dni a kosztowała 30 zł, więc teraz będę się starała jak najdłużej karmić piersią. Wiadomo jak przy wszystkim są plusy i minusy :)))
 
Po przemyśleniu - gdybym miała się kierować wyłącznie wygodą, karmiłabym butelką.
No ale nie moja wygoda jest najważniejsza.
 
reklama
Do góry