reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

martula doczytałam wkońcu- kochana na pewno żadna blondyna nie popsuje tego co jest miedzy wami, tak to jest że baby niektóre można na ksiezyc wystrzelić, bezczelne czepiaja sie zajetych facetów z rozpaczy bo ktoś ma dobrze, wiec dlaczego one maja mieć gorzej- to sobie odbiją fajnego faceta.... uhhh wydrpałabym oczy, ale obgryzam paznokcie
ja tez jak baby poznan jestem z poznania wiec wpadaj do nas i we trzy pojdziemy na lody duzzeeee;-)

Dziewczyny, Wy poważnie o tej kawie i lodach? Bo wiecie, ja w poznaniu mogę być choćby jutro :-p
 
reklama
Gusiak88 odpoczywaj

no i synio ma antybiotyk w kremie na ten nosek doktorka mówi że trzeba będzie później pozbyć się blizny bo na bank będzie aaa i te wszystkie jeździki wywalić bo nie są dostosowane na takie dzieci bo ciągle ma rodziców z porozbijanymi dziećmi
 
hej kochane pozniej jeszcze napisze. ale jestem po iwzycie bylo cudownie, bo ponad godzine ogladałam dzidziusia !!
cały zdrowy facet na 100% :) póżniej pokaze dowody męskości i zdjecia buziaki !
 
Niusia84 witaj:)
Akaih
super , że wszystko dobrze. A powiedz mi co lekarz powiedział na to OB 80? bo to chyba Ty o tym pisałaś?
Gusiak odpocznij trochę, jak poleżysz może bóle przejdą
Bunny Cukino może z tą blizną nie będzie tak źle, więc bądź dobrej myśli. A i przepis postaram się teraz wrzucić, bo ostatnio napisałam w niedzielę i mnie wyrzuciło z netu i nie miałam już siły .Ale pamiętam.
 
Magda86Poznań to nie pocieszyłaś mnie z tą glukozą... staram się nie nastawiać zbyt negatywnie, bo zwymiotuję jeszcze przed pierwszym łykiem;-) ale z tego co pamiętam, to w pierwszej ciąży nie miałam żadnych problemów, tylko wtedy było 50g glukozy i badanie po godzinie.

niusia84 witaj! Mamy termin na ten sam dzień:-)

Rojku cieszę się, że Cię zainspirowałam:-p Jak mam ogromnego lenia i trudno mi się zmusić do ogarnięcia domu, to czytam przeważnie to forum Wystarczająco Dobra Pani Domu - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl i chwilę później już biegam z mopem - motywuje mnie niesamowicie:-)

Dziewczyny z Poznania, ja też wpraszam się na kawkę! Mieszkam mniej więcej w połowie drogi między Wami a Martulą:-p

Akaiah gratuluję! kolejny chłopczyk:-)

Bunny mój synek też miał taki rowerek, na szczęście nic mu się nigdy nie stało

A mnie coś boli trochę poniżej pępka lekko po lewej stronie i nie wiem, co to może być. Cały dzień dzisiaj to czuję, a teraz jest bardziej intensywne, takie jakby kłucie. I mam wrażenie, że mały się dzisiaj rusza bardziej niż zwykle.
Walczę w kuchni, właśnie zrobiłam sobie przerwę, może trochę przejdzie. Dryluję wiśnie i w międzyczasie przygotowuję obiadek - dzisiaj kotleciki z cukinii i fasolka szparagowa z ziemniaczkami:-) i muszę potem kuchnię ogarnąć, bo pożyczyłam drylownicę od teściowej i strasznie pryska.
 
reklama
Słuchajcie pytanie typu - potrzebuję porady perfekcyjnej pani domu - czym uprać/odświeżyć obicia foteli, mam dość starszawy komplet foteli z kanapą po teściach :/ niecierpię tych mebli jak cholera :sorry: ale nie mam na razie jak ich wymienić, to co się dało zdjąć to wrzuciłam do pralki, ale podłokietniki są po prostu czarne i mam ochotę pyrgnąć je przez okno ale wtedy będziemy siedzieć na podłodze :p
Któraś ma jakiś sprawdzony sposób na coś takiego?
Bunny wiesz co, w razie jak to się zagoi i poschodzą strupki to weź podpytaj lekarza o maść na blizny bo ja miałam rękę pociętą i nie ma po tym śladu, a maść to był...Cepan? śmierdziało cholernie ale poskutkowało.
 
Do góry