reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witam Mamusie :-)
Mały wczoraj rano nieźle szalał, dawał tatusiowi kopniaczki w rękę z okazji Dnia Ojca :-) dzisiaj narazie parę leniwych ruchów i spokój ;-)
Też się czuję nie atrakcyjna mimo, że niby tylko brzuch urósł. Czuję się jak nie w swoim ciele. Mąż na moje żale tylko teksty w stylu: Przecież wyglądasz ok, nie jesteś gruba tylko w ciąży, musisz tak wyglądać... Mało pocieszne :sorry: seksu mi się za bardzo nie chce, chyba, że jakiś wyjątkowy dzień :-D zresztą tradycyjny seks mamy zakazany, więc jak co to musimy radzić sobie na inne sposoby :p ale Mąż chętny cały czas, brzuch mu nie straszny ;)
laperedhil nie martw się Maluszek napewno przetrwa. Kuruj się i odpoczywaj :) fajne sposoby na ucieczkę od teściowej ;-):-p
kamilka87 dużo zdrówka dla Synka :) a teściowa długo jeszcze będzie Cię dręczyć? :p
Mama Kangura nie przejmuj się mężem, oni to jakiś inny gatunek... też bym pograła w badmintona, ale boję się czy to jakoś nie zaszkodzi dzidzulkowi, czasem wejdę tylko po schodach a brzuch twardy jak skała ;/ rwy współczuję... lepiej już dzisiaj? :)
Miłego dnia wszystkim życzę :)
 
polamatka ja już o tym zwolnieniu to się tu napisałam mam tak dość swojej pracy, ze się tu już napisałam na jej temat. Ogólnie jestem już na zwolnieniu od 6 czerwca ale ponieważ chciałam być fair wobec szefa to pracuje bo ten p ierwszy miesiąc pensje płaci pracodawca a nie zus wiec głupia siedzie. Marze już o wolnym ale mój szef słuchajcie milczy, mam wrazenie że będzie chciała wykorzystać moją dobroć. Mało tego 3 lata temu awansował mnie na kierownika a keidy ostatnio spytałam o tę kwestie konkretnie o papiery to powiedział mi, że pełnię funkcje kierownika. Teraz mocno się zastanawiam czy to moje poświęcenie jest warte tego wszystkiego. Zamierzam z nim to przedyskutować tylko nawet jeśli mi tego w papierach nie zmienił to pewnie wstecznie się nie da. Planuję w związku z powyższym pójść na zwolnienie (normalne) od lipca i spędzić i urlop cały miesiąc z mężem i synem. Zaoferuje mu swoja pomoc przy szkoleniu nowego pracownika. Wkurzam się tylko, że u niego nie widać zaangażowania mam wrażenie ze mu tak wygodnie pracownik za free....ale już od lipca spadam stąd niedobrze mi tu psychicznie i fizycznie jestem zmeczona........miłego dnia:-:)-:)-(
 
Witam się po weekendzie :)
U mnie dziś też pochmurno ale moze jeden dzien odpoczynku od upału sie przyda oby tylko na dłużej brzydka pogoda nie zagościła.

Ja w weekend byłam u mamy i szalałam po sklepach bazarkach i różnych takich nakupowałam ciuchów i mam w czym chodzic :-). Ale załamałam się bo normalnie nosiłam 34/36 a teraz jakies L i XL no ale coz kupuje luzne zeby troche w tym pochodzić. Najbardziej zaskoczylo mnie jak poszlam kupic biustonosz, mam normalnie dość mały biust a teraz 2 x wieksze staniki szok...

Za tydzień ślub zaczynam sie stresować co prawda tylko cywilny a potem obiad czyli nie tradycyjne wesele ale jednak troche stresów jest....

Maddlenaby trzymaj się kochana oby ten tydzień zleciał Ci szybko, tak jak pisały dziewczyny u nas masz pełne wsparcie jakiej decyzji nie podejmiesz stoimy za Tobą murem :*

MagdaPoznań -
nie przejmuj się głupim gadaniem koleżanek nie warto, dołowanie nie jest dobre:) wszystkie wyglądamy innaczej ale nie znaczy że gorzej kobiety są zwyczajnie zazdrosne. A do słoni to jeszcze pare miesięcy :p myślę że jak małe słoniki będziemy wyglądać październik / listopad. Ja cały czas się nabijam jak ktoś mówi że jestem ciężarówka to odpowiadam ze narazie mini van podwozie bede na wieksze z czasem zmieniać :p

akaiah pytanie czy to nie kara dla Ciebie bardziej tak rok bez :p Ja mam fazy raz mam ochote raz nie, ale ostatnio przez te upały to żadne z nas nie miało. pozatym tez myśle ze pewnie troche o dzieciaka sie boi...

rojku znam ten ból braku smaku straszne to jest.... mnie po 3 tygodniach zaczeło przechodzic.. ( multicytat świetna sprawa przynajmniej wiem co komu odpisać dzieki :)

laperedhil hehe dobre plany na przyjazd teściowej, też myślę że napewno coś jeszcze sobie wymyślisz :D, powrotu do zdrowia życze :)


A witam nowe mamusie :)

A i zapomniałam się pochwalić że maluszek zaczął się krecić i coraz częściej czuje jeszcze delikatnie ale jestem prawie pewna że to jest to:)
 
Ostatnia edycja:
mala biala a na pewno macie zabroniony tylko ten "tradycyjny"? :)

Kurde dziewczyny niesamowicie mnie męczy ten brak węchu i smaku. Nie mam pojęcia, czy w domu nie śmierdzi. Jak jem, to wszystko ma taki sam smak - masakra! Aż tak to nigdy nie miałam. Tylko używam roztworu wody morskiej, ale to za wiele nie daje. Jakbym wszystko było bez smaku. Więc zmuszam się i wciskam jedzenie, a do tej pory jedzenie to była dla mnie przyjemność... Sorki, że tak ględzę, ale nawet nie wiedziałam, że takie to może być uciążliwe :szok:

Polakmatka mam wrażenie, że wpadasz do nas zareklamować swój blog, tylko jak masz nowy wpis na blogu.

kika ja powtórzę jeszcze raz za moja babcią "nie rób nikomu dobrze, a nie będzie Ci źle". Czasami nie warto się poświęcać dla pracy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rojku tak nam lekarz powiedział na majowej wizycie i póki co zakazu nie odwołał, wstrzymać się z seksem przynajmniej z tradycyjnym stosunkiem... w szczegóły nie wnikaliśmy :-) współczuje braku smaku, ale węchu to trochę zazdroszczę.. U mnie węch bardzo wyostrzony i o dziwo wszystko mi śmierdzi łącznie z ulubionymi perfumami :-D
 
Witam się i ja:-) Weekend udany, wczoraj byliśmy cały dzień w zoo, młody zachwycony, w szczególności małym zoo gdzie mógł głaskać, karmić i gonić kozy i owieczki. Udało nam się wrócić przed ulewą i burzą, a potem padłam jak mops. Strasznie napinał mi się wczoraj brzuch, był twardy jak skała i trochę pobolewał, myślę, że to od zmęczenia. Co do ruchów to Majka w te upały mało daje o sobie znać, ale myślę, że nadrabia w nocy, bo jak wstaję to mam taki od środka troszkę obolały brzuchol.
A ile wczoraj widziałam w zoo brzuchatek, chyba ten rok będzie naprawdę obfity w maleństwa;-)
I_carrie, przed tą ciążą zawsze powtarzałam, że chcę mieć tylko chłopców, ale jakoś zmieniłam zdanie;-) Tak samo jak ty nie lubię tych wszystkich cukierkowatych, różowych ubranek, ale widziałam też (na szczęście) takie lekko "łobuziarskie" ciuszki dla dziewczynek i raczej tej wersji będę się trzymać. Jeśli coś dostanie różowego to za pewne od kogoś w prezencie;-) A jak widzę malutkie dziewczynki z przekutymi uszami to aż mnie trzęsie...

Co do facetów to faktycznie są dziwni...Mój np uwielbia kiedy wyglądam jak wieloryb, im więcej ciała tym wg niego lepiej, a jak zaczyna mi waga spadać to wówczas zaczyna głupie komentarze np o kobietach wieszakach. Z seksem to wolałabym, aby miał mniejszą ochotę, bo ja podobnie jak Meago mam teraz prawie zerowe potrzeby.
 
Gdynianka, i-Carrie- ja to zanim była znana płeć, łaziłam po sklepach i widziałam super ciuszki dla dziewczynki. Zero różu - bo nie trawię, ale czerwienie, beże, żółcienie, granaty. Teraz te ciuszki są naprawdę mega :) Zresztą mamy też trochę unisexów - króliczków, tygrysków, niedźwiadków - pajacyków, w których każdy maluch wygląda słodko (i trochę głupio, ale to nam powie dopiero za parę lat;P)

A ja wczoraj dostałam jeszcze więcej ciuszków na synka - tym razem od 7 miesiąca do 2 lat - kurtki, piżamki, bodziaki. To dla nas duża pomoc także cieszę się ogromnie :)
 
Oj kochane tak piszecie o tym seksie........hmmm chyba każda z nas to przezywa teraz słynne powiedzenie "NIe chce, ale musze" bo aż szkoda tych chłopów raz na jakiś czas trzeba :no:tak mówi mama i bratowa starsze są:):-)a, że my mogłybyśmy bez do końca ciązy to inna sprawa...:-)
 
reklama
Cześć wszystkim po wekendzie.Byliśmy w sobote na grilu u brata męża a w niedziele na festynie, zmęczona strasznie.

Powiedzcie mi dziewczyny od którego tygodnia trzeba liczyc ruchy dziecka ??
 
Do góry