reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Też uwielbiam takie lody. Ja nadal na uczelni, zaraz zwariuje na tym wykładzie. Narobiłyście mi ochoty na lody. U mnie brzuszek juz dobrze, przeszedł ból:0
 
reklama
Witam, w listopadzie zostanę pierwszy raz mamą mam bardzo dużo pytań i chciałabym się czegoś od Was nauczyć, dowiedzieć. Niestety jestem nowa na forum i trochę się tu gubię, prowadzę bloga PolkaMatka tam zamieściłam kilka pytań, może Wy Kochane mi pomożecie. Pozdrawiam.
 
meago - USG 3d, 4d moj gin robi tylko trzy razy podczas całej ciązy w 13, 20 i po 30 tygodniu wraz z takimi najważniejszymi pomiarami i wtedy już bardzo wnika. Cięzko zgadnąć o co mu chodzi, ale ja jutro się nie poddam. :-)
 
Przypomniało mi sie a pro po lodów .... Któraś pytała czy robię sama ...Tak robię sama. Kupiłam kiedyś na carboot maszynę do robienia lodów Kenwood za 2funty... Prosta maszyna jak drut. Misę w której lody sie mieszają chłodzi sie w zamrażarce przez 24 godziny przed. Przepis prosty - puszka skondensowanego mleka nie słodzonego ale schłodzonego (dzień przed wstawiam do lodówki) Miksuje na puszysta masę dodaje około 100gram cukru pudru , paste waniliowa lub jak któraś lubi zmiksowane owoce. Po ubiciu wlewam do maszyny i ona kreci przez około 20 minut (kręcąc napowietrza te lody aby nie było grudek lodu). Mozna zrobić to mikserem tylko jest to troszke pracochłonne bo co 30 minut nalezy wyjąc lody z zamrażalnika i zmiksować około 3minuty ...potem co godzine ... tak ze dwa razy co godzine ... Moje dzieci uwielbiają waniliowe.
 
meago ja tez planuje zrobić 3 razy 3d- maiałam już pierwsze w piątek nie mogę się doczekać połówkowego- mam nadzieje, że wtedy juz mi powie kto tam mieszka. A może juz uda sie 7 czerwca na tym zwyklym usg kto wie:)
 
basiaaa10 , malabiala:) noo plan miałam dobry nawet ubrałam buty i dzwoni M że jedzie do domu na kawę :) a jak mu powiedziałam że idę do sklepu to się oburzył że bez sensu i że On mnie zawiezie i nie dotarło że chcę się przejść :) nie lubię chodzić bez celu więc sobie tak wymyśliłam że pójdę po sałatę do sklepu który jest daleko i nic z tego nie wyszło ale jutro może pójdę do lumpika :)
rojku, i_carrie powiedziałam im że jak chcą mnie po obgadywać to niech poczekają jeszcze trochę bo dopiero zamierzam się roztyć :)

a co do lodów to fajnie wyglądają te liony ale dziś oglądałam rodzinkę.pl i widziałam nutellę no i teraz nie mogę przestać o niej myśleć :(
super że po kolejnych wizytach wszystko u was dobrze :) DoMisia1985 trzymam kciuki żeby Ci jutro powiedział :)
akaiah dobrze że jesteś! :)
 
Ostatnia edycja:
Marys- super odpowiedź:-D pożyczę ją sobie, bo niestety mój wygląd też jest non stop komentowany:wściekła/y: nigdy szczypiorkiem nie byłam, a do tego poszło mi trochę w boczki, ale wszyscy wokoło porównują mnie do mojej kuzynki, która ma termin tydzień po mnie. Tylko, że ona zawsze chuda jak patyk, a do tego zamiast w brzuch to na razie poszło jej w cycki. no szału idzie dostać, jak się słyszy takie porownania.

Ja dziś wróciłam do pracy po dłuższej (miesięcznej) przerwie. powiem Wam, że nawet fajnie się czuję, tak się trochę poruszałam. Tylko znów popołudniowe mdłości musiałam zaliczyć...ech..:)
 
reklama
hej dziewczyny, rzeczywiście chyba mnie poniosło ostatnio ! i przepraszam was za to, ale od tego ciągłego samotnego siedzenia w domu <bo mój ppartner ciagle w pracy, ja nie mam tu znajomych nie mam z kim gadać na codzien> , i czułam się tak samotnie , że wam się oberwało :-:)sorry: wiem przecież że kazdy ma swoje zmartwienia , swoje domy i rodziny a ja wymagam bóg wie czego :)) i nie tak jak napisała bunny wcale nie chcialam wzbudzić w was wyrzutów sumienia..nic podobnego ! po prostu czułam się samotnie. ale w końcu wczoraj po tylu dniach mojego M w pracy(a pracuje w pogotowiu ratunkowym więc u niego nie ma weekendów świąt wolnych,idzie do pracy kiedy go wezwą) mial jeden dzien wolny który spędziliśmy w Karpaczu troche w koncu razem pobyliśmy, dotleniłam tą głupią dyńke przemyślałam troche :) i przepraszam :tak::sorry::sorry:

no to jak pisze to już napiszę wszytko w tym wątku. byłam dziś na wizycie u lekarza..o dziwo poświęcił mi strasznie mnóstwo czasu !! :szok: w końcu załóżono mi kartę ciąży a jestem w 15 tc. i pierwszy raz miałam ważenie i pomiar ciśnienia. :shocked2: nie dał mi dziś zdjęć :( ale dał się naoglądać :cool: i dał posłuchać serduszka tez pierwszy raz :) byłam w siódmym niebie. pokazał mi nosek i ssał kciuka, próbował poszperac coś między nózkami, widział pęcherz , kości udowe, ale nie widział nic między nóżkami <<możę to znak że będzie dziewczyneczkaa? :-)>> bardzo bym chciała ale jeszcze nie mógł stwierdzić bo strasznie się wierciła kruszyna. , tak samo jak tym urządzeniem do słuchania serduszka jeździł mi dr. z 10 min z jednej strony do drugej bo tak się wiercił kręcił i pływał :) ale w końcu uchwycił serduszko. no i zrobił mi jeszzce cytologię , mimo że miałam w 2011 robioną. więc na prawdę się mną dziś zajął mimo że ful ludzi dziś do niego było :szok: <NFZ>

a później super niespodziewanka !!! moj brat przyjechał z 5dniowym szkrabem do mnie w odwiedziny i coś pozałatwiać w urzędach . no kruszyna taka piękna, taka krucha i delikatna, pierwszy raz trzymałam na rękach i widziałam wogóle kilkudniowego dzidziocha :) super sprawa. już się nie mogę doczekać swojego :)

a co do lodów to widzę że mamy te same gusta !!! bo zaraz po zajęciach i po wizycie z koleżankami do MC na looodyyy z polewą toffie :)
jj.jpg a to zrobiłam zdjęcie stópki mojego brata synusia. 5 dniowa syreczka <3 <3 piekna prawda ?
 

Załączniki

  • jj.jpg
    jj.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 28
Do góry