reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Rojku mnie za to zawsze kazdy mowil ze pyza jestem ale na zdjeciach to mialam policzki papusne a nogi rece chudziutkie jak zaczelam rosnac to wszystko bylo ok tylko uda mi nabieraly ale byly jeszcze w miare ..a po ciazy to byl wstyd wyjsc..
Ale wtedy nikt mnie nie oszczedzil:(
Tesciowa to na kazdym kroku mi dokuczala..a we wrzesniu jak bylysmy na cmentarzu to kolezance powiedziala ze w ciazy jestem bo sie wstydzila powiedziec ze jestem z tych okraglejszych..przykro sie robi jak ludzie nie akceptuja cie fakim jakim jestes:(
Chcialabym wrocic do tych moich 62 kg ale co bym nie robila to nic nie daje:( i z blizniakami sie opiekowalam myslalam ze z nimi wylatam to a tu nic a nic.. Schudlam na dukanie 8 kg.. Ale kasy nie mialam to ciagnac na specjalne obiadki .. Moze dopiero teraz po ciazy zastanowie sie znow nad nia?
 
reklama
akaiah wybacz moze zbyt mocno zareagowalam zarzucajac Ci ze wzbudzasz w nas wyrzuty sumienia ale to dlatego ze nie jedna sie tak czuje jak Ty kazda z nas lapie dola i potrzebuje czasem uwagi.to normalne. ciesze sie zejestes z nami i zeudala ci sie wizyta u lekarza a jesli chodzi ci o samotnosc to cie rozumiem bo pomimo ze mieszkam z rodzicami czuje sie bardzo samotna i strasznie tesknie za moim chlopem i uwierz ze wolalabym spedzic sama caly dzien sama a wieczorem moc sie do niego przytulic niz miec rodzicow na codzien bo oni nie rozumieja mnie tak jak on.

marys25 to ze nie jestes mala nic nie szkodzi abys teraz dbala o djete i nie opychala sie zabardzo pamietaj jesz dla dwojga a nie za dwoje bo latwo w ciazy popasc z cukrzyce ale jak bedziesz dbac o siebie dziecko bedzie pobierac z ciebie to co odlozylas dotej pory, ja sie w pierwszej ciazy opychalam i zlapalam cukrzyce potem dieta i rezultat ze w ciazy w sumie przytylam 7kg a po porodzie wazylam 3kg mniej niz przed ciaza wiec stracilam 10kg

mowicie o tyg usg 3di4d moj gin nie ma sprzetu a bardzo chce teraz zrobic wiec pojde na usg gdzie indziej w pierwszej ciazy nie bylo mnie stac nie mowie ze teraz moge sobie na wszystko pozwolic ale na ta musze zacisnac pasa i 20tyg pojde


aaaa wie co dostane od meza i syna na dzien mama wypasiona wizyte u kosmetyczki specjalny pakiet dla przyszlych mam:-D
 
Kamilka, no u mnie niestety właśnie nóżki i rączki to są duże i generalnie się taka wielka baba zrobiłam. Nie lubię się oglądać w lustrze, no ale nad tym może popracujemy po ciąży :)
A teściowa świnia!

akaiah to git :) Róznie to bywa z tymi lekarzami. Kiedyś u ginka na NFZ w 12 tyg mówię, że dziś kartę zakładamy, a on stwierdził, że nie wie czy mu się będzie chciało...
bunny to poszalejesz :) fajnie
 
Hehe rojku ja tez mam trece bicepsy mega i nogi w udach ogromne ciezko mi spodnie kupic ... Nie powiem bo zle sie czuje w swoim ciele bo ono jest nie moje:( teraz jem malo a co 2 h i czuje sie dobrze.. Spaceruje z mlodym i teraz jezxzimy na rowerach ..
Co do tesciowej ehhh ona omalo w depresje mnie nie wpedzila:( wszystko zle, jak szykowalismy sie do slybu to kiecka zla ze wygladam zle , zaproszenia nie ladne ze swojej rodzinie ona nie da bo sie wstydzi, garnitur slowa mi nie dala powiedziec bo ja gowno wiem a sama kupila K taki ze strasznie sie pomial no ale byl z markowego sklepu.. Potem ze zespolu u niej nie bedzie bo to wiejskie zwyczaje, a ile nam zepsola zycia juz po slubie to glowa mala. Wkoncu umarl tesc na wylew my za 2 mc wyjechalismy do niemiec.. Ona zostala sama juz rok minal... I pomalu sie poprawila..
 
akaiah cieszę się, że dzisiaj lepsze samopoczucie i udana wizyta :-) no i życzę Ci, żeby mąż miał jak najwięcej czasu dla Ciebie ;)
Dziewczyny nie przejmujcie się głupim gadaniem ludzi na temat wyglądu i wagi. Nigdy się nie będzie idealnym dla innych a to za gruba albo za chuda, to krzywe nogi, to nos nie taki :p a teściowa to już szczególnie potrafi znaleźć każdy mankament nawet jeśli naprawdę nie istnieje :wściekła/y::eek:
Mam pytanko czy na morfologie trzeba iść na czczo? Narazie tylko raz byłam i jakoś wtedy nie zastanawiałam się nad tym, ale jutro znowu idę i zaczęłam się myśleć ;-)
 
kamilka teściowa mądrzeje dopiero jak jej życie pokazało, że są inne priorytety. Jak słyszę takie historie, to sobie myślę, że mam nadzieję, że mi sie nie porobi nic z baniakiem i się taka nie zrobię...
 
A jeszcze co do odchudzania to polecam treningi Ewy Chodakowskiej. Tylko to już oczywiście po urodzeniu dziecka :) genialna kobieta i jej treningi naprawdę dają efekty. Na jej funpage'u na facebooku można pooglądać zmiany zwykłych kobiet po treningach Ewy i większość przemian jest naprawdę imponujących :)
 
reklama
Tu w niemczech sa rozni ludzie roznie wygladaja i tu jest mi dobrze jak jade do polski to po tygodniu mozna w depresje wpasc:/ ale ja juz zlewam...

Ale dzieki ze mam dobrego meza niby jedynak ale jest teraz za mna wszystko musialo potrwac sam tez musial sie przekonac i z boku spojrzec jak mamusia sie zachowuje.. Dlatego jak Kinga pisala ze meza wspiera tesciowa w takiej sytuacji to wiem ze to ogromna praca i wysilek aby to wlasnie chlop zrozumial o co chodzi i na czym mu zalezy.. Ile ma od tej matki a ile mu ona grabi w zyciu:/ Ja z moim gadalam zalilam sie on szedl i z nia gadal i tak 4 lata.. I tylko mi mowil olej ja wpusc jednm uchem wypusc drugim . Ale dopiero jak przyjechala ze mna w czasie przeprowadzki to dala tak przez miesiac nam popalic ze mmaz nerwowo nie wytrzymal i ja wyslal tydzien wczesniej do domu;) od tmtej pory mam meza na wylacznosc:D
 
Do góry