reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej dziewczyny

Przepraszam ze sie nie odzywalam ale zwykle weekend mam dla chlopakow .. wczoraj bylismy u rodzinki a dzis odpoczywamy bo u nas nadal swieto:tak: tzn czerwona kartka wiec nadal razem.. przeczytalam wszystko a jutro bede odpisywac bo juz wszyscy na mnie wisza:no::no:
 
reklama
Kod:
ursula niesty na ból głowy jak nie pomaga drzemka to tylko apap. Mnie pomaga, ale biorę jak już mi się niedobrze robi z bólu.

KingaoO nie mam doświadczeń, które mogły by Ci pomoc i nie dodam nic mądrzejszego od tego co dziewczyny napisały, bo napisały tu sporo pięknych silnych i mądrych słów. Będę z całego serca trzymać kciuki za Ciebie i dzieci, żeby sytuacja się rozwiązała jak najlepiej dal Ciebie i synków.

amethys kobieto, ale przeszłaś. Tylko upewniasz mnie z każdym postem, że jesteś moim guru :p

Mama Kangura a ja mam z kolei ochotę na sorbety, czyli podobnie :) I co śmieszne mogłabym jeść opakowaniami takie pudrowe, kwaskowate cukierki :)

marys25 to Ci mamusia i kuzynka na pewno humor poprawiły. Nie cierpie takich "życzliwych" uwag.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kika80815 dobre :-) Nie ma pojęcia jak go podejść. Na ostatniej wizycie, jak byłam w przełom 13 - 14 tygodnia. Odrazu jak sie położyłam do USG to zapytałam, czy może będzie już widoczna płeć. Pan doktor z kamienną miną odpowiedział mi na to, że "niektórzy ludzie to przychodzą na USG, żeby tylko poznać płeć", zamurowało mnie, a ja na to ze swoim wdziękiem kobiecym "ale panie doktorze ja jestem taka ciekawa", on to, że " w Niemczech to lekarze wogóle nie mówią płci i że na tym etapie to bardzo łatwo pomylić prącie z wargami sromowymi" i potem już nic nie mówiłam. Podczas USG, nawet nam dzidzi nie przybliżył, żebym niedociekała. Twardy typ, ale na szczęście dobry lekarz. Od znajomych wiem, że on z reguły mówi na połówkowym, bo wtedy jest 3d, 4d itp.
Już sama nie wiem jak go podejść :sorry:
 
No masz rację lekarze tak mają ja tam swoja Pania doktor spytam od razu ale prawda jest taka, ze niechętnie mówią o płci moja lekarka mówi poród pani pokaze jaka będzie płeć tu łatwo się pomylić. Może pomrugaj oczkami użyj wdzięku kobiecego....a intuicja co podpowiada?
Moja chłopa jak nic
 
dziewczyny nie wiem co napisać. niestety nigdy nie miałam podobnych doświadczeń, wiec zgodze się ze wszystkimi poprzednimi wpisami że Kinga musisz zdecydowac sama, podjąć jakąś decyzje bo chyba nie ma co liczyć na zmianę przy 3 dzieciątku.
amethyst- brak mi słów, dzielna kobieta z ciebie.
Lody też jadam ;-) szczególnie z mc donald te z lionem - mniammmm

wstawiłam dzis relacje z wizyty, skryte dziecko nam sie szykuje. nie znamy nadal płci.
ale kocham je bardzo, machało do nas pięcioma palszkami tak wyraźnie.

gusiak pamietaj o sobie;-) nie warto sie stresować.

mój gin dzis mi powiedział że ciaza ksiązkowa, chyba szybko zwolnienia nie zaproponuje oj nie...
a mnie sie już nie chce dziewczyny...
 
kika ja mam przeczucie na chłopca, a w poprzedniej ciąży miałam na dziewczynkę i się sprawdziło.
Może poprostu wystosuje do niego bezpośrednią prośbę, że bylibyśmy bardzo wdzięczni jeśli mógby spojrzeć na płeć. a jeśli nie będzie chciał nic mówić to niech tylko ustawi odpowiednio USG (znajdzie pupę) to sami sobie zobaczymy, on nie musi nic mówić. Nie należę do śmiałych i bezpośrednich osób a tu trzeba byloby go nieźle zbajerować i rozśmieszyć.
 
reklama
Do góry