reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Akaiha- przepiekna stopka:) dobrze ze wrocilas:)

Kinga odpisze ci w twoim temacie jutro bo dzis mi ciagle przeszkadzaja:/

Ja nie mialam ani jednego usg z Adamem 3d i 4 d:( to od niedawna jest takq dobroc.. A mnie z normalnego tez powiedzial co bedzie:)

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt najwazniejsze ze dzieciaczki zdrowe:)
 
Jolka a pożyczaj :) ja niestety nie jestem mała :( bo już przeskoczyłam 70 kg :( nie mam pojęcia jak ja to zrzucę :( a jestem niska :( więc naprawdę jest mnie już dużo :( a z Twoją kuzynką nie wiadomo jak będzie, ja byłam chuda jak zaszłam w pierwszą ciążę i już po niej nie byłam nigdy :) ale mam fajnego 12 letniego faceta :) jak by wszyscy byli chudzi to by było nudno ;) tak się pocieszam :)
akaiah dobrze że spędziliście trochę czasu z M :) a Karpacz mmmmm zazdroszczę :) raz byłam i bardzo mi się podobało :) fajnie że lekarz tak się wami zajął :)) super że z dzidzią jest dobrze i rośnie :) ale dziwne że dopiero Ci założył kartę, późno tak. A tym ostatnio się nie przejmuj :) ja Ciągle tak mam, myślę że do mnie nikt nie odpisuje :( ale później jak patrzę to się śmieję sama z siebie :) dużo nas tu i aby tak pozostało do szczęśliwego porodu :) aaaaaaaa stopa super !! taka maleńka :)
Mam 28 wizytę ale już za jakieś 3-4 tyg usg połówkowe :) aaaa jutro zaczynam 5 miesiąc :-)
 
Marys- ja co prawda mam 1,74, ale już też ważę ponad 70, a jak sobie pomyślę, że 1,5 roku temu ważyłam 61, to aż mnie ściska:-D mam nadzieję, że uda mi się do tej wagi wrócić i nie mieć efektu jojo. Niby w pracy mówią, że nie widać, abym przytyła, ale ja mocno odczułam, jak się w fartuch zapiąć dziś nie mogłam:laugh2: generalnie od zawsze miałam tendencje do tycia, ale w tym momencie mam to gdzieś, byleby dzidziuś był zdrowy:-) im bliżej badania, na którym powinnam się dowiedzieć jaka płeć, tym bardziej mi się wydaje, że będzie chłopak. Jejku, mój m to by chyba ze szczęścia oszalał:-)
 
czekoladka21 gratuluje dziewusi J
akaiah przesłodkie to zdjęcie <3 zakochałam się . No i bardzo się ciesze z Twojej wizyty w koncu coś się ruszyło J
Jolka6621 kochana tak na poprawę Twojego humoru to mnie na pewno nie pobijesz w ciągu 2 lat przytyłam ok. 50 kg ;( cała rodzina mi dokuczała włącznie z mamą … do tego stopnia, że jak wybierałam suknie ślubną to mama podeszła do sprzedawczyni jak byłam trochę dalej i słyszałam jak jej mówiła że musze mieć taką suknie żeby mi się nie wylewało bo widzi pani jak wygląda …. ;( nic tylko płakać. Na szczęście mojemu mężowi to nie przeszkadza. Natomiast ja jestem załamana… mam problem żeby zrzucić ta wagę bo zajadam stres a na dodatek uwielbiam słodycze, cale szczęście ze w ciąży nie obżeram się …
 
Melonowa- no to faktycznie sporo, ja najwięcej w ciągu roku, to 10 kg.później zrzuciłam 16, a teraz znów do góry. ale taka jest prawda, że dla osoby, która kocha nie liczy się wygląd, a wnętrze. Ja wraz z koleżanką od małego słyszałyśmy, że z takim wyglądem, to my nigdy męża nie znajdziemy. Minęło kilkanaście lat, a ona jako pierwsza, a ja jako druga z całego szkolnego rocznika wyszłyśmy za mąż. A te najpiękniejsze i najzgrabniejsze nawet chłopaka nie mają:sorry: a robiłaś jakieś badania, np. pod kątem tarczycy? Bo przez to można mocno przytyć.

a tak przy okazji- Wy macie chęci na lody, a ja wręcz przeciwnie. Najchętniej bym jadła mięso, ale tylko drobiowe;)
 
Ostatnia edycja:
Ja tez z tych co duzo przytyly... Ale u mnie tarczyca jest ok..cukrzycy nie mam ani problmow z cisnieniem.. Mialam problem bo zbieralam wode i jej potem nie odparowalam.. I w ciazy z Adasiem przytylam 33 kg.. Zrzucilam jakies 12 .... I ani drgnie.. Teraz mam -4 kg w ciazy ale do konca moge jeszcze cos przytyc:confused:
Narazie lekarka podejrzewa zaburzenia jakis innych hormonow ale to dopiero badania po ciazy..
 
amethys ja pytałam o lody :) Super taka maszynka. Na pewno lody pycha.

marys25 haha dobrze im odpowiedziałaś :)

akaiah a jako pierwsze badanie ginekologiczne wpisał badanie z którego tygodnia? Bo to potem przy becikowym jest ważne.
A stópka przepiękna!

Co do wagi ja nadal raczej minimalne mam skoki wagi, ale to dla mnie dobrze :) Bo ważę tyle, że aż mi się wstyd przyznać :zawstydzona/y: Może przy dwójeczce mnie wyszczupli :p jak już będę za Anielą latać z drugim na rękach to mnie wyszcupli choć troszkę. Niestety obawiam się, że tak jak w tamtej ciąży na sam koniec będę sporo tyła. Ale prawda jest taka, że nigdy nie byłam szczupła. Zawsze mi mówili , że jestem "w sam raz", ale to był eufemizm i to było dawno temu :D tzn jakieś 15 kg temu :D

Aha jeszcze miałam Wam pisać, że w Biedronie są bardzo fajne naklejki na ścianę do pokoju/kącika dziecięcego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czekoladka- Urzędnicza 20, Michał Jankiewicz. przyjmuje tam w środy i piątki w godzinach wieczornych. Do niego też chodzę na NFZ , młody bardzo miły lekarz;)
 
Do góry