reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Hej
Kamilka ja wymiotowałam, mdłości mam do teraz, a nie schudłam wcale:crazy: teraz pewnie już mi waga lekko podskoczyła, nie wiem, bo nie mam wagi, niedawno się przeprowadziliśmy i jeszcze nie kupiłam:-) ale mój lekarz mówił, że w pierwszym trymestrze można schudnąć 2-3kg i wszystko jest ok.

Ja też muszę uzupełnić garderobę, chociaż póki co mam w czym chodzić, ale pewnie już niedługo.
 
A moja waga z kolei stoi w miejscu, z czego się ogromnie cieszę, bo mam nadwagę. W poprzedniej ciązy juz miałam na plusie 5 kg.
U mnie dziś pada, a więc czeka mnie zabawa w domu.
A odnośnie sukienek na wesele, to ja ma dwa wesela i kupiłam sobie sukienkę ciązową firmy HALOO. Jak dla mnie są super, mega wygodne, a przy tym nie wygląda się jak beczka.
 
Sama nie wiem bo nie wymiotuje ani nie wymiotowalam chyba tylko raZ.. ale jem malo co 2 godziny i wyprozniam sie 2 razy na dzien i nie jem slodyczy prawie wcale... no moze tylko lody ale to galka gora 2 ...:confused: wizyta dopiero 10 maja:tak:
 
Dziewczyny, siedzę w pracy i tak mi się marzy domowy rosołek, że szok! Najchętniej już bym poleciała do domu gotować!
No a tymi lodami, to mi nieźle smaka narobiłyście! Aż się dziś przejdę i zobaczę czy u nas już jakieś otworzyli!
 
Hej :) ja od dziś na L4, położna mnie w przychodni opie*** że chodzę w obcasach wysokich :) więc trzeba się chyba już przerzucić na płaskie, zwłaszcza że do pracy nie muszę już chodzić. Na 26.04. umówiłam się na to USG genetyczne i się cykam.
 
Poszłaś na zwolnienie, bo coś ci dolega, czy dlatego, że w pracy ciężko? Ja ostatnio nie mogę się w ogóle skoncentrować i rozważam L-4. Ale sama nie wiem, nigdy nie biorę zwolnień a w 3 miesiącu to nawet tak głupio;/
 
w czwartek tak w pracy się zestresowałam że masakra :( pozwalniali moje koleżanki..... bolał mnie brzuch a w piątek miałam wizytę u gina i dostałam luteinę i chciał dać zwolnienie ale ja nie chciałam, w piątek ledwo w pracy siedziałam, w weekend mi przeszło a wczoraj w pracy znów mnie zaczął pobolewać. W pracy niestety plany, sprzedaż i kontakt z pieniędzmi ciągły, stres mi teraz nie jest potrzebny, tym bardziej że pracowników oni nie szanują....
 
Witajcie dziewczynki;)

Właśnie wróciłam z uczelni i biorę sie za obiadek:) Ale pogoda dziwna, duszno. Chyba będzie padać.
Dzisiaj robię polędwiczki mniam:)
 
reklama
To szkoda dziecka, żeby się stresowało. Ja piszę - więc ciągle praca z ludźmi, szybko, bo czas goni, wszystko na wczoraj. Pół biedy jak idę na konferencję czy coś. Gorzej jak cały dzień jestem gdzieś w terenie - deszcz, śnieg, a to się wszystko odbija...
 
Do góry