reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

hemoglobinę mam 11,5 hemtokryt 33,7 ale to chyba ok, a ja jestem ciekawa tylko ile tenmój mały przybierze na wadze i co mnie wkońcu czeka czy cesarka czy naturalny, nie lubię tak nie wiedzieć, nie mieć zaplanowane:-:)-(
 
reklama
no ja mam hemoglob 9.9 takze nie zbyt. u nas tydzien temu z wyliczen, macania brzuszka poloznej wyszlo ze Malutki ma 2900, myslelismy ze 3100 ale dobrze przeczytalismy i 2900 a jak bedzie w rzeczywistosci.. niewiem, niby niektorzy szacuja sobie wage Dzidzi po wymiarach wagowych rodzicow Dziecka i rodzenstwa ale nie wiem czy to jest jakas metoda godna choc malemu zaufaniu...
 
Ja dzisiaj caly dzien jem chleb z cebula :-) naszlo mnie tak ze chcialam jesc cebule na surowo. hehe. dziwne ma potrzeby ten moj synio ;-)
 
Nic nie mówcie to co ja zjadłam to odchoruje. Męzowi skwareczek się zachciało chudziutkich więc i ja się dołączyłam pomyślałam a co tam może ostatni dzwonek a potem zapiłam to mlekiem i bułką maślaną. Oj niemądra ja nie mądra:-)plecy w ogóle mnie bolą coraz bardziej jak mam stać gdzieś w kolejce to najprościej w świecie rezygnuje z zakupów:-)
 
A mnie cos znow ten kregoslup boli :-( albo maluszek cos kombinuje i bedzie chcial wyjsc, albo poprostu juz kregoslup mam przeciazony. Jutro znow wizyta, znow Ktg i znow nadzieja na to ze wkoncu mnie wysle na wywolanie.
 
Witam się z wieczora. Widzę że skład ciągle ten sam:-) Ja dziś rano byłam na badaniach bo jeszcze tego nieszczęsnego HBS nie mam, a potem pojechałam odwiedzić koleżankę która w zeszłym roku urodziła bliźniaki w 7 miesiącu. Takie były maleńkie obie a teraz już takie śliczne pannice:-)
Iwona a do gina chodzisz prywatnie czy na kase
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry