reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Cześć Wam. Wczoraj minął pierwszy ustalony termin a ja dalej w dwupaku. Dzisiaj mam mega doła :( od samego rana leżę i płaczę sama nie wiem dlaczego. Chcialabym mieć malenstwo przy sobie
 
Witam sie i ja. Dzisiaj chyba nie rusze sie z lozka, w nocy przekrecalam sie i strzynknelo mi w kregoslupie, bol przez moment nie do zniesienia, a teraz pobolewa, wiec mam dzien leniuchowania.
 
Witam się i ja
Na dziś wychodzi mi termin z om ale u mnie cisza (zresztą jak przez cały czas). Wczoraj byliśmy u lekarza, dał mi zwolnienie jeszcze do 13 i powiedział że jak do tego czasu nie urodzę to mam iść do szpitala. Wczoraj też byliśmy na takim zwiedzaniu porodówki, które mój szpital udostępnia raz w tygodniu i tam położna też powiedziała, że 7 dni po terminie z om trzeba przyjechać. trochę mnie to denerwuje bo ja całe życie miałam bardzo nieregularnie miesiączki więc ten termin może być tak naprawdę wyssany z palca a ja mam już oczywiście wizje że pójdę i potem będę leżeć jakieś dwa tygodnie aż się nie zacznie.:-:)baffled::crazy::-:)-(
 
Witamy sie i my.. U nas noc w miare spokojna bez wiekszych boli... Coraz blizej do naszego terminu z usg, bo jak wiadomo z om juz 3 dni temu minal...
Strasznie swedzi mnie skora na brzuszku i nie daje rady juz, niewiem co mam z nia zrobic masakra.
nietypowy.nick a moze akcj rozwinie sie w takim momencie ze nie bedziesz sie spodziewala.. Bo z Dzieciaczkami to wiadomo jak to jest..lubia robic niespodzianki.
iwonabb no to uwazaj tam na siebie z tym kregoslupem
zielonakredka chyba wiekszosci z nas juz taki nastroj sie udziela, kazda juz chce miec Dzidze przy sobie a ze jej niema to jest smutno ja tez mialam tak wczoraj, ale P wrocil z pracy pocieszyl przytulil i humor wrocil i dzis jest lepiej, niestety hormony nami rzadza.
 
reklama
Do góry