reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
anoula usnęłam :D więc szafki nadal nietknięte :D
Kinga Co do pieluszek mam te białe papmersy 1 do szpitala i dwie małe paczki zielonych 1, teraz jak gdzieś upatrzę to może 2 wezmę i 3 ale wszystko zależy od ceny. Ale masz fajnego gin :/ ja niestety mam za tydzień kontrole, usg za 3 tygodnie w 32 tyg. a zwolnienie mam na 4 tygodnie :/ I już się denerwuję.
meago no piękna waga :) super że wyniki w normie :)
 
Mama Kangura no i mi do śmiechu nie jest bo 2 zeszły wtorek mała miała 1300g a to było 27 tyg i 4 dni :)

O masz....a teraz mi permanentnie uciska jakoś na żebra, wystarczy że się zgarbię i po 2-3 minutach Mała zaczyna się rozpychać:sorry2:
 
reklama
Do góry