reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Basiaaa to super, że szybko potraficie zażegnać konflikt. My nie zawsze. Tzn. ja nie potrafię nie nie odzywać, ale M jest w tym mistrzem :)


melonowa ciasto z rabarbarem... mmmniamm :) jak prezenty od koleżanki?


Magda może dół po prostu przez hormony. Albo zwyczajnie słabszy okres. Oby szybko minął.


i_carrie może macie słabszy okres ostatnio, dużo zmian z drugim dzidziusiem Was czeka, ale to wcale nie znaczy, że między Wami jakoś słabiej jest. Czasami tak bywa, ale potem znowu się stabilizuje. A ciche dni wcale nie są dobre, unikaj ich :) bo człowiek więcej się psychicznie zmęczy tym oczekiwaniem co dalej. Właśnie przypomniałaś o stanikach do karmienia – nie uwzględniłam ich na liście zakupowej :/


ursula u nas w szkole rodzenia kazali gaziki i też ten octenisept w aptece zamiast spirytusu. Spryskuje się powierzchnię po kikutem, odczekuje ok. 30 sek. i zbiera nadmiar ewentualny gazikiem.


Anoula bardzo chętnie spotkam się w połowie drogi z wózeczkami – ale fajnie by było :) to niezłą noc miałaś... kanapa chociaż wygodna? :) Masz chyba objawy zespołu niespokojnych nóg czy jakoś tak. Podobno w ciąży się zdarza, jest upierdliwe ale nie niebezpieczne. Gdzieś o tym niedawno czytałam. Nie mam na razie takich objawów.


Mama Kangura powidła śliwkowe – mniam :) jak się czujesz?


Zwolineczka – pewnie z tą koszulką to miał był zwykły żart – tyle, że niesmaczny, ale nie miał nic złego na myśli. Nie bierz do siebie...


akaiah trzymam kciuki – jak kazałaś :) będzie dobrze. A łóżeczko super, naprawdę fajne. A gadulstwo teściowej – bez komentarza...


Wszystkie dziś miałyście leczo – i ja też, ale nie planowane, bo u teściowej :) Ale się zgrałyśmy :)


Kinga gratuluję udanej wizyty i zakupów dla dzieci :)


meago to duża dzidzia :) ale super, skoro wszystko ok, to tylko się cieszyć, że warunki odpowiadają Małemu :)


A ja już po całym dniu pełnym wrażeń. Oczywiście mój M ciemna masa :) służbowo pół dnia ze mną rozmawiał – on ze mną?! Potem u teściów jakoś się rozruszał, no bo przecież tam nie pokaże, jaki to zły... Dostaliśmy 3 kartony ubranek – jeszcze nawet nie przeglądałam, bo padnięta jestem. Jutro rozpatrzę się. Potem do przyjaciółki po mebelki. I sru do domku. A w domu M kazał się szykować, bo wychodzimy. Gdzie – pytam. Niespodzianka :) No to ja w 3 minuty gotowa :p

Zabrał mnie na lot balonem – pomijam, że mam trochę lęk wysokości i cały czas mnie musiał trzymać, ale było super. To taki balon przy moście w Warszawie stoi i lata na wysokość 120 m. Widoki super :) I podobno w dniu urodzin to planował, ale zapomniał o szkole rodzenia i mu to plany pokrzyżowało.... No dobra, udobruchał mnie, ale mógł mi wyjaśnić, że niespodzianka za 2 dni, a on się obraził, bo ja się sfochowałam.


A teraz siedzi obok i ciekawy co ja tu piszę tyle :)
 
reklama
ja juz sie"chwaliłam"wagą moich chłopców ale tak dla przypomnienia.Starszy 4550 młodszy 3950:szok: starszego rodziłam 18 h i gdyby nie lekarz ktory mi go dosłownie wydusił, w zyciu bym nie urodziła.Wyglądał jak by miał juz conajmniej miesiąc:shocked2:
Z mlodszym poród był lzejszy, wiec licze, ze teraz bedzie tylko lepiej..ale i tak lekarz ma mnie tydzien przed terminem wziac na "warsztat"zeby mała sie za bardzo nie utuczyła.

Dziewczyny jak mnie masakrycznie boli kosc łonowa, jak by mi ktos przywalił drągiem:(chodze jak bym miała beczke miedzy nogami, i nie moge nóg rozstawic bo boli...nie miałam tak z chłopakami...Tez tak macie? to normalne?
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie, ja dzis szczesliwa, paczka z uk przyszla! piekny jest ten kosz i w ogole wszystko jest cudne :-D:-D jutro zrobie fotki.
M kupil pampersy 1 new borny zielone za 19.99 male i to chyba beda do szpitala, a biale kupimy wieksze 1 i wieksze 2. nie znam sie na tym i nie wiem ile schodzi pieluch.

Rojku bardzo dziekuje!!!!! Super paczuszka ekspresowa bardzo dziekuje i do piatku najpozniej zmobilizuje meza coby mi sypnal na konto pieniadza.

Kinia mnie tez boli jak dluzej zastygne, albo czasami ot tak poprostu nagle zaczyna ale powiedz lekarzowi o tym lepiej.

Przespalam cala noc bez budzenia! W dodatku usnelam po polozeniu glowy na poduszke - jaka szczesliwa wstalam :-D
a z zebem okazalo sie ze zyje skurczybyk i mam trutke z opatrunkiem. Nic nie bolalo - za 2 tyg kolejna randka ale juz sie tak nie boje chyba :-D ale polecialy mi inne zabki w miesiac :-( nosz cholera maluch ssie juz teraz ze mnie co najlepsze! Tato mi wczoraj witaminy kupil to sie moze wzmocnie :tak:
Udalo mi sie endokrynologa zalatwic na 5.9 na NFZ - a kolejki to na 2016 -2018 - jakas masakra!

a i pracodawca przelal mi wyplate ostatmio za 31 dni a nie za 33 i teraz ciekawe jak to rozwiaza, no i jak ZUS to podliczy, chyba ze mi przeleja teraz za 2 dni :-D:-D durna ta ksiegowa jak but! a manager on nie wie nic, on sie nie zna - mowie wam teraz okazuje sie jak wazny jest pracownik dla pracodawcy.

AAGA piekny prezent :tak: ach te chlopy i tyle powiem :-p
 
Wiem w sumie,ze jest to normalne w ciazy, ale az taki ból, zeby chodzic sie nie dało, i na łozku przekrecic:(Do tego jakos mnie kuje w pochwie...:(
 
Kinga mnie też napierdziela tak że szok :no: ginka stwierdziła że to kość łonowa się rozchodzi. Jak nie będe dawała rady to dostanę skierowanie do ortopedy który stwierdzi jak duże jest rozejście i czy nie będzie wskazaniem do cc. Póki co mam leżeć na boku i jak najczęściej trzymać nogi razem. Nie dzwigać, zawsze wstawać na dwie nogi tak żeby nie obciążać jednej tylko dwie jednocześnie.
 
Kinga mnie też napierdziela tak że szok :no: ginka stwierdziła że to kość łonowa się rozchodzi. Jak nie będe dawała rady to dostanę skierowanie do ortopedy który stwierdzi jak duże jest rozejście i czy nie będzie wskazaniem do cc. Póki co mam leżeć na boku i jak najczęściej trzymać nogi razem. Nie dzwigać, zawsze wstawać na dwie nogi tak żeby nie obciążać jednej tylko dwie jednocześnie.

Dziękuje Wam za informacje, w sumie inaczej sie podchodzi do tematu, jak nasproblem nie dotyczny a inaczej jak juz niestety obejmuje...
Annie..9 mam wizyte, wiec na pewno zgłosze to gin, dziś zaczeło tak na maxa bolec poxnym popołudniem, przed wizyta lekkie bóle, wiec to zbagatelizowałam i nic nie powiedziałam.
 
reklama
aaga84 wow super prezent!! ja meczylam mojego M o taka atrakcje za kazdym razym gdy widzialam ten balon...a on za kazdym razem przypominał mi ze mam lek wysokości..i mam hardcorowy haha ale chęć została. Zazdroszcze:-)
kingaoO mam nadzieje ze okaże sie ze to jednak nic poważnego z tą kością..trzymaj się:*
 
Do góry