reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
a ja nie mialam usg i zadnych pomiarów już ok 2 mce przez to moje nieszczęście między nogami :/ a tak bardzo bym chciała wiedziec ile ten mój juniorek wazy. bo kopie jakby mial conajmniej 3kg :-)

zamówiłąm dziś nowe łózeczko..tamto od koleaznki oddałam kolejnej koleżance ;) a tu pochwalę się 4B Klupś ŁÓŻECZKO dla dzieci Paula Natura NOWE (3491237950) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tesciówka dała kase , ale moi rodzice tez dali kasiury. wiec się zwóciło ;)


a co do tesciowej to z niej ogromna papla.. mówiłam wam ze byłam na grillu urodzinowym. no i tam cala rodzina mojego M , kuzynki i ciotki jak przyszliśmy oblężyły mnie i sie pytają jak tam moja PIPA , powiedzmy nie tak dosłownie ale pytają jak zabieg , albo pobrany wymaz.ale od tesciówki wszytko wiedzą , od razu. nawet o tym że miałam wymaz robiony o_O , od razu po wizycie dzwoni do mnie a później po całęj rodzinie..nie rozumiem.. i bardzo to denerwuje. dobrze ze za granice nie dzwoni..:angry:

albo hahaha ostatnio się mnie pyta kiedy ide na ten zabieg, że lekarz pewnie źle robi , <ja jej tłumaczę ze pierwszy lekarz mi zrąbał i mój prowadzący nic wiecej zrobić nie może az do porodu> , a ona do mnie mówi , no to moze coś do podmywania potrzebujesz , i się musisz myć częściej a ja :
images


no myje się 3 x dziennie conajmniej , nasiadówki z kory dębu, pozatym ona wie lepiej od lekarza widze lepiej..i mówi ze moze trzeba dać mu w łąpę ze on specjalnie moze mi źle robi no ręce opadają.

idizemy za chwilkę na szkołę rodzenia z moim M, czuje się świetnie wiec to wykorzystamy

ROJKU DZIEKUJE !!!PRZESYŁKA PRZYSZLA :)
 
akaiah łóżeczko śliczne, a teściowa wrrrr obciąć jęzorek :p

Wczoraj jak byłam na glukozie przyszła mamusia która urodziła synka 4300 a po 12 dniach ważył 4600 :)))) klocuszek niezły, było co potrzymać... p.s pytałam rodziła SN. ;/
 
Moja znajoma chucherko straszne urodzila a raczej wypluła 4100 dzidziaka w 1,5 godz..wiec tu chyba nie ma reguły. Moje za to jakis mikrusek bedzie bo 1300 w 30 tyg :shocked2: jutro ide do gina dopytać czy to przypadkiem ciut nie za mało.
akaiah kolejna teściowa mądra głowa..:dry: za to orzeł gigant umarłam ze smiechu:-D
ursula u mnie porażka szafkowa..za to poćwiczyłam na zajeciach dla ciężarówek i od razu mi lepiej. Co z tego że wracałam juz z jezorem na wierzchu z ...dynią (!) pod pacha ale jakoś doczłapałam.
Zupa dyniowa dziś:)
 
Hej dziewczyny

Napisalam dzis rano referat a szlag go trafil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: rece mi opadly...

a dzisiaj sie strasznie zle czuje ciagle mi niedobrze.. a mala strasznie bolesnie kopie:no: dzis plakac mi sie chce..

meago wow!!!! Gratuluje synka spory chlopak z niego bedzie:tak:

akaiah nie no wspolczuje tesciowej!!!!!!! Chyba bym zagryzla:baffled::no:

wogole nie mam weny ostatnio:no: maz ma swoj swiat ostatnio a ja czekam z utesknieniem na pojscie mlodego do przedszkola bo ja juz nie mam sil wymyslac ciaglych zabaw zebvy on sie nie nudzil:baffled::-(
 
Kamilka87 moze mała kopię bo czuję ze jestes poddenerwowana...szkoda zdrowia a referat nie zając..spokojnie dasz rade teraz będzie łatwiej bo juz wiesz co pisac;-)
Ja mam w terminie porodu 3 wazne państwowe ezgaminy zawodowe i co..nic nie zrobie dziecko najważniejsze. Popłakałam podenerwowałam się i teraz juz wychodze z założenia ze co bedzie to bedzie. Maluch jest u mnie tylko 9 miesiecy i szkoda go zmarnować na nerwy:)
 
Witamy się i my :)

Ja mam szczęście do teściów i ogólnie serdeczni ludzie mnie otaczają :-D
akaiah a tka ogólnie jak się teraz czujesz???
Gosik ja też lubię jak rano człowiek się po prostu uśmiecha sama zawsze też o tym pamiętam :tak:
Kangurowa ja zazwyczaj dzwonię do mojego lekarza o radę co robić, a jak dzisiaj lepiej... powidełka się udały???
Dziewczyny może cośik w powietrzu "fruwa" bo ja też jakaś taka zmierzła byłam ale już się naprawiłam ;-) szkoda czasu na kłótnie....
Mi kręgosłup daje popalić:baffled: a poza tym ok szukam fotelika i muszę adaptery kupić ;) załatwiłam blender no i muszę się do mojego taty uśmiechnąć może coś wymyśli ;) młoda szaleje ja się dziś nutellą objadłam:szok: kupujecie zimowe kombinezony czy takie lżejsze też????
 
No wlasnie tez sie nad tym zastanawialam..narazie kupilam taki grubszy 3-6 mcy bo wykulowalam ze moze do marca starczy:sorry2: lzejszy tez chyba kupie w razie czego bedzie do spiworka albo pod kocyk...
 
hahaha no to roztargnienie coraz wieksze u mnie:blink:...pomyliłam się 2 godziny z godziną szkoły rodzenia..pocałowaliśmy klamke :sorry2:


co do kombinezonków to mam jeden gruby , a dwa takie "misiowe" z kapturkiem :)

niki - czuje się juz duzo duzo lepiej trzymajcie kciukasy ;) zeby nie zapeszyć, nie mam narazie zadnego zgrubienia , już nie krwawię i nie boli i nie ciągnie rana


dostalismy od naszej sąsiadki kilogram jeżyn i wcinamy :)
 
reklama
Do góry