reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
akaiah tez mysle ze 15 jest w sam raz. Zanim siądziecie do stołu 17 zleci. My mielismy o 14 cywilny a i tak do obiadu siedlismy przed 17..a to bylo mikro przyjecie dla 20 osob.
Na koscielny musimy czekac wiec pewnie zrobimy razem z chrzcinami w przyszłym roku...dobrze ze juz teraz sie tym zajmujesz ja jeszcze w polu z przygotowaniami.
ursula powiedz ze dalas rade z szafkami...:sorry2:..ja odpadam i wszystko jak leżało tak leży. Pocieszam się ze jeszcze się narobie:cool2:
 
557347_640987102622755_244492243_n.jpg
 
my mieliśmy ślub konkordatowy o godz. 17 , nikt nie narzekał, że za późno.

Dostałam dzisiaj fotelik zamówiony na allegro... byłam święcie przekonana,że będzie różowy... jest czerwony :) zdjęcia nie wyszły :) no ale może następnym razem będzie chłopczyk to chociaż fotelika nie będzie trzeba wymieniać :-D
 
Witam Was dziewczynki. Ja po wizycie u gina.wyniki badan mam w miare, glukoza ok.Miałam robione badanie wewnetrzne, i jest ok, tylko mam lekkie upławy, bez koloru i zapachu, wiec gin twierdzi, ze to nic złego, ale wrazie co pobrał próbke do zbadania.Chciał mnie widziec dwa razy w tym miesiącu ,najpier na usg w 30 tyg bo w tych okolicach robi sie pomiary potem pod koneic wrzesnia po zwolenienie.Ja mu mowie , ze wolała bym raz przyjsc bo krucho z kasą, remont, szkoła dzieci.A on , ze to usg trzeba jakos koło 3o tyg , i ze rozumie mnie, i zrobi je za darmo.Takze super.A 26 wrzesnia po zwolnienie, i z wynikami ktore dostałam teraz do zrobienia.
Ogólnie waga moja i wsio ok.Tylko mam liczyc ruchy, bo mówie mu, ze mala jakas leniwa.Zrobił usg, płyny itp ok,mimo to mam bacznie juz sie ruchom malej przyglądac, bo jak cos by sie działo,to trzeba działac.
Byłam w Pepco kupiłam chłopakom, bloki, kredki, itp...ksiązki wczoraj dla starszego, 310zł ;/.A jeszcze w niedziele, po ciuchy chce dla nich jechac...ech.Ale i tak mimo tych wydatków zycia sobie bez nich nie wyobrazam, i ciesze sie jak widze, ze oni sie ciesza, ze mają jednak cos nowego do szkoły.

Acha cisnienie mam niskie,juz kolejny raz...takze juz wiem, czemu ciągle taka spiąca chodze i kawy mi sie chce:baffled:

Kochane powiedzcie mi jaki rozmiar pampków kupujecie na początek i ile sztuk, bo mam problem ile kupic, nadmienie , ze dzieci rodze duze.
 
Kinga - z dużą dozą prawdopodobieństwa nasz maluch będzie klopsem, więc ja zrobiłam tak: kupiłam jedno opakowanie newbornów Pampers (do szpitala itp), mam 3 megapaki dady (dwójki) i 3 "trójki". Myślę, że będzie ok ;-)
 
WOW! Super, jestes zaopatrzona, i fajny pomysł na te 2 i 3 :) Ja wsio w sumie mam a o pampkach zapomniałam, nieźle co...Tez kupie jedną paczke tych najmniejszych a reszta juz wieksze, dziekuje za podpowiedz :)
 
reklama
Do góry