reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

ewelina trzymam kciuki, aby wszystko było w jak najlepszym porządku ;*
maju nie mam słów dla takich mężczyzn, cieszę się, że do Nas napisałaś, każda z Nas będzie Ci służyć wsparciem! Tak, jak ewelina mówi, każda z Nas ma inne problemy, ale pomagamy sobie i jest o wiele łatwiej! Przynajmniej ja bez dziewczyn chodziłabym ciągle załamana i zapłakana, ale Ich wsparcie jest mega! :)
 
reklama
Witam nowe mamusie :)

maju dokładnie, kawał drania - na takich brak słów. ALe wszystko jakoś się ułoży. Zawsze wierzę w to, że życia nas doświadcza po coś, więc koło fortuny niedługo się odwróci. Nie martw się.

Ja zauważyłam, że od kilku dni jem jak głupia. Normalnie mogę ruszać cały czas buzią. NIby dużo mam zajęć w domu, dużo piję wody, ale jakby żołądek ciągle domaga się dokładek. Kurcze, nie wiem jak poskromić apetyt...

Miłe popołudnie z mamą spędziłam. Porobiłam kolejne prania. Teraz schnie to wszystko. Wizytę mam w poniedziałek, ale bez usg, bo idę do lux medu, a tam nie robią na wizycie. Będzie ważenie (!), słuchanie serduszka i w sumie tyle. A na wizytę do swojej lekarki z usg idę 02. albo 05.09.
 
ojej maju współczuje, ja znowu siedze ze swoim A kochamy się ale od kąd ma być dziecko wszystko się zmieniło. on zawsze lubił imprezowe życie i kolegów a teraz wie że wszystko sie zmieni to zaczął dużo pić, nie ma weekendu żeby nie był pijany. dzisiaj np pojechał po 14 do kolegi na pół godzinki a jeszcze go nie ma.
 
mam wizytę też w poniedziałek,tylko ciekawe jak się tam doczłapię,pewnie taxi,juz 3 osoby po mnie stwierdziły ze mi brzuch opadł i ja tez to odczuwam,myslę ze bede miała wczesniaka,tak mnie ciągnie w dół,dobrze ze to juz idzie 31 tydzień,dzięki za ciepłe słowa,narazie piszę trochę chaotycznie ale się ogarnę ;)a w dodatku muszę dzielić laptopa z własnym dzieckiem,bo mi krzyczy,że chce sobie też pisać z koleżankami na moviestarplanet..
 
witam nowe mamusie.


maju31 - ja tez mam tak termin jak ty, koniec października początek listopada.

rybcia - a facet ? zwyczajny nieodpowiedzialny dupek, egoista. !


ja zaraz pochwalę się mega niespaodzianką od mojego M kumplei z Belgi..wysłała nam paczkę a tam ??!! torba ciuszków dla młodego juniorka !! i jakie przesliczne !
 
Ostatnia edycja:
rybcia spróbuj porozmawiać ze swoim facetem - nie da się na zapas napić czy naimprezować. Teraz potrzebne Ci wsparcie, a po urodzeniu dzidzi jeszcze większa pomoc. Jak facet teraz nie uczestniczy emocjonalnie we wszystkim to jak z dnia na dzień chce się przestawić na odpowiedzialnego tatę? Trzymam kciuki.

Gusiak pewnie masz wzmożony apetyt przez swoją dietę a i większą bezczynność w szpitalu. Oby udało się wyjść po tych poniedziałkowych badaniach. Będzie dobrze!
 
IMG_0012.jpgIMG_0013.jpgIMG_0014.jpgIMG_0008.jpgIMG_0004.jpgIMG_0010.jpgIMG_0011.jpgIMG_0005.jpg dostalismy mila niespodzianke od przyjaciólki M , z belgii , wszysto w Jeze bo mam na ich punkcie świra.:-D ale mi humor poprawiła.


a babol rosnie nieubłaganie :(
 

Załączniki

  • IMG_0012.jpg
    IMG_0012.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_0013.jpg
    IMG_0013.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_0014.jpg
    IMG_0014.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_0008.jpg
    IMG_0008.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_0004.jpg
    IMG_0004.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_0010.jpg
    IMG_0010.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_0011.jpg
    IMG_0011.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_0005.jpg
    IMG_0005.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Do góry