reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hmm.. Mam 21 lat, na imie marlena. Dzidziuś to najprawdopodobniej dziewczynka o imieniu Alicja. W środę mam wizytę u ginekologa, wagi aktualnej nei znam. Przed ciążą nie miałam pracy to teraz siedzę w domu i się nudzę.
hej,od kilku dni się czaję,żeby coś się wtrącić w rozmowę ale za cholerę nie mogłam się zalogować?!jestem nowa,listopadowo-pazdziernikowa,bez pracy,w łózku na przymus,i będę miała dziewczynkę(drugą,bo jedna ma prawie 9 lat),a ja sama 31,no to pozdrawiam was dziewczyny :)
 
reklama
rybciay, maju witam Was serdecznie! :) Powiększacie grono dziewczynek na Naszym forum hehe

ewelina ja też w środę mam wizytę :) Oj to będziemy się chwalić postępami Naszych Maleństw :D

Ja też nie pracuję, w maju skończyłam studia, więc nie załapałam się do pracy :p
 
a ja tu chcę z wami podyskutowac,bo nie mam z kim (zostawił mnie w ciąży po prawie 4 latach),tu moja córka coś nadaje,mam doła jak o was poczytałam
aha,mam 2 terminy z usg na 9 listopada,z ostatniej @ na 30 pazdziernika
 
Ostatnia edycja:
maju31 skoro cie zostawił to znaczy że nie jest warty uwagi zwykłym nieodpowiedzialnym dupkiem, i nie warto się przejmować, zdaje sobie sprawę że samemu z dwójką dzieci jest strasznie ciężko ale zobaczysz wszystko się ułoży jesteś młoda na pewno znajdziesz fajnego faceta, pomyśl że jakbyś się miała na siłę z nim męczyć to lepiej że jest tak jak jest. Każda z nas ma swoje problemy mniejsze większe ale zawsze trzeba patrzeć z nadzieją w przyszłość:-) trzymam kciuki nie martw się masz coś ważniejszego pod sercem niż zmartwienia
 
rybciay, maju witam was :)
maju ale zostawił Cię bo jesteś w ciąży? przykra sprawa :( współczuję :(

ja jakoś ostatnio wiecznie głodna a jak zjem to jest mi ciężko :( i już nie wiem co mam jeść żeby było lepiej :(
 
reklama
hmm.dzięki,powiem wam,ze ogólnie to zadzwoni czasem,byl 3 tygodnie temu i ogólnie chciałabym aby był tatą na codzień, ale nie wiem co będzie,moja starsza julia bardzo go lubi, ja go nadal kocham, no i malutka jego mi się własnie wierci,ale dół,sorki ale najlepej zwierzac się obcym,heh
 
Do góry