reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Brackie, Meago- nie wiedziałam nawet, że istnieje coś takiego:szok: a wizytę mam dopiero 18 września. A mój lekarz poszedł od wczoraj na urlop i lipa:no:

Gusiak88- nie przejmuj się, niech se gada. Jeszcze te kilka dni i w domciu będzie Ci lepiej:tak:

Niki- sto lat i lekkiego porodu!:-)
 
Meago- Chodziło mi o swędzenie pochwy, wiesz ostatnio brałam macmirror na jakieś świństwo, ale ostatnio jak byłam na badaniu to lekarz powiedział aby już przestać brać bo podobno wszystko ok.
 
[h=5]Facet postanowił wybrać się z żółwiem do kina.
Trzyma zwierzątko pod pachą, podchodzi do kasjerki i prosi o bilet:
- Poproszę jeden normalny i jeden ulgowy, dla żółwia.
- Przykro mi, ale to nie jest zoo, nie może pan wejść z żółwiem!
- Ależ to mały żółw, zachowuje się cichutko, przecież nikomu nie będzie przeszkadzał.
- To porządne kino, proszę nie blokować kolejki!
- Ależ proszę pani, kupię dwa normalne.
- Nie i już. Następny!
Facet odszedł jak niepyszny, za zakrętem wsadził sobie żółwia w spodnie i po chwili wrócił do kasy - pod pachą miał już tylko pudełko z popcornem, w ręce kolę.
Tym razem dostał normalny bilet bez większych problemów.
W środku seansu postanowił pozwolić biednemu zwierzęciu pooddychać trochę świeżym powietrzem.
Rozpiął więc rozporek aby żółw mógł w końcu wychylić szyję.
Kilka siedzeń dalej w tym rzędzie dwóch gości rozmawia:
- Stary - widziałeś?
- Co?
- Ten facet tam - ma fiuta na wierzchu!
- No i co z tego? To erotyczny film - ty też prawie masz.
- No... ale mój nie wpieprza popcornu![/h]
 
Pamiętam, że za pierwszym razem jak wyszłam ze szpitala to mój lekarz prowadzący powiedział, że luteina dopochwowa wpływa głównie na szyjkę np. w razie skracania, a ta pod język ma działanie ogólne - cokolwiek miałoby to oznaczać.
 
602457_209219859241083_1460940003_n.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny. Ale ciężko było mi Was nadrobić po 2dniach nieobecności.
Nonek gratuluję udanej wizyty.
Rojku płytki wybierzemy jakieś w odcieniu brązu i może coś jasnego . A co do materacyka to się nie rozglądałam bo mąż tak pracował w tym tyg że nie mieliśmy jak pojeździec po sklepach.
 
Do góry